ANKIETA: Młyn i zmiany

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika est-orka, 13 kwietnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy chcesz, aby....

  1. 1. Został poprawiony, na korzyść graczy, system naliczania bonusów dla młyna.

    40 głos(ów)
    17,7%
  2. 2. Została przywrócona możliwość przerwania produkcji w młynie, tak jak było to przed aktualizacją.

    56 głos(ów)
    24,8%
  3. 3. Zwrot florenów za zakup "Walentynkowego pnącza" , był przeprowadzony przez PT, po każdym zgłoszen

    26 głos(ów)
    11,5%
  4. 4. Została przyznana rekompensata adekwatna do strat poniesionych przez graczy od momentu aktualizac

    33 głos(ów)
    14,6%
  5. 5. Zostały zrealizowane punkty: 1 -2 - 3 -4 z tej ankiety.

    175 głos(ów)
    77,4%
  6. 6. Wszystko pozostało w młynie tak, jak jest teraz.

    9 głos(ów)
    4,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    Witam

    Dziękuję za ankietę. Zagłosowałam na 5.
     
    est-orka, godia17 oraz MaDzo lubią to.
  2. tkoivusaari001

    tkoivusaari001 Ekspert forum

    Zaglosowalam na nr.5 w ankiecie Orki :) Dziekuje ze zalozylas:)

    W ankiecie nr. 2 wybieram odpowiedzi od a do e .....ja do dzis z zachwytu nie moge wyjsc :p
     
  3. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Dzięki Oreczko za ankietę :) świetna robota! :)
    Przez ułamek sekundy sam się chciałem za to wziąć wczoraj ale na pewno nie zrobiłbym tego tak dobrze jak Ty :)

    No ale żeby nie ograniczyć się do głosowania... (1-5 bez dwóch zdań!)

    Designu (wyglądu) młynu nie przywrócą ale to jest nieistotne. Sama kolejka kręcenia pasz to akurat dobry pomysł ale na pomyśle się kończy...Konieczność zakończenia całej produkcji aby móc wykorzystać paszę tudzież utrata wszystkiego przy przerwaniu to absurd! i powinno być jak najszybciej zlikwidowane!

    Poza tym sposób naliczania bonusów powinien być po staremu. Raptem bp stwierdziło, że przez tyle lat to też był błąd?
    Co do pnącza to albo powrót do pierwotnej wersji (wraz ze zmianą naliczania bonusów) albo zwrot florenów za zakup dla tych co by chcieli się pozbyć tego bubla.

    Aha i jeszcze jedno. Skoro są trzy sloty do wykorzystania proponuję aby bonus był naliczany po każdym jego odpaleniu.
    Tzn jeżeli ustawiam w 3 slotach np SP to przy regularnym odpalaniu pnącza niech ten czas odpowiednio się skraca.
    W przeciwnym wypadku istnienie 3 slotów i korzystanie z pnącza mija się zupełnie z celem...

    W ankiecie blazersa wybieram odp tą z Julianem xD
     
  4. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    dzięki za ankietę:)
    oczywiscie odp 5 w oficjalnej w nieoficjalnej F:)
     
  5. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    w ankiecie est-orki zaznaczyłam 5 :):)
    w nieoficjalnej g i f :D
     
  6. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Wybieram f. i g. Jem budyn o smaku kisielu w towarzystwie Krola Juliana (jak widac nie ja jedna8)).
     
    est-orka, marmlada oraz blazers lubią to.
  7. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    nie wiem jak u innych, ale u mnie zmienia się kolejność produkcji paszy a to też mi się nie podoba:(:mad:
    do tej pory ustawiałam tylko SP więc tego nie widziałam, ale ostatnio cena paszy dla kogutów i dla wilków ostro przekroczyła opłacalność zakupu więc uznałam, że po 50 mogą sobie dorobić sama.... ale pilniejsze były wilki (bo brakowało na następne karmienie) a tu zonk dla wilków musiałam kupić bo zrobiła się dla kogutów:cry::mad:
    jak ustawiałam to jeszcze kończyła się produkcja SP a później zabrało się za robienie ostatniej a nie środkowej:mad::mad:
    więc i tu jest bubel:(
     
  8. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    dzień dobry
    Ankietę zauważyłam dopiero dziś (jak zwykle z opóźnieniem) jednak głos oddałam na odp 5, oreczce dzięki wielkie za to,że ta ankieta powstała,
    a w alternatywnej ankiecie odp f ;) (od czasów przedszkola nie lubię kisielu...:p)
     
  9. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Oczywiście 5 ..nie mam tego cud pnącza na młyn - ale solidaryzuję się z graczami którzy kupili to za real kasę , a po czasie dostali "gorszą " wersję ..
    powodzenia ..może coś "wywalczymy"..:)
     
  10. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Wybrałam opcję nr 5. Też nie mam cud pnącza, ale to nic nie szkodzi :)
     
  11. -strzalka-

    -strzalka- Komandor forum

    Zagłosowałam jak wszyscy na 5.Mam pnącze, na które wydałam pieniądze, niemałe, więc zmiany dotyczące naliczania bonusów trochę zabolały:wuerg:
    f, g xD
     
    Ostatnie edytowanie: 14 kwietnia 2015
  12. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)
    Ross :) .....co do Twojej prośby..... zamiana sianogroszy na floreny na pewno wszystkich Farmerów bardzo by ucieszyła, ale nie da się tego zaproponować w ankiecie podobnej do tej z młynem, ponieważ nie mamy takiej opcji jeszcze w grze.
    Jedynym wyjściem jest przygotowanie całego projektu takiej zamiany i poddaniu go, w dziale " Zbiór aktualizacji i pomysłów", dyskusji i głosowaniu.
    I przykro mi, ale ja tego w tej chwili się nie podejmuję ..... straciłam zbyt dużo wiary w "dobrą wolę" BP, abym mogła mieć chociażby niteczkę nadziei, że taki projekt zostanie wzięty pod uwagę.

    Wracając do Waszych opinii i sugestii co do zmian w młynie.
    Niestety, w tej chwili nie da się już rozszerzyć ankiety o następne, nazwijmy to "żądania" ..... ale wierzę, że Ekipa przygotowując zgłoszenie do Centrali, umieści w nim nie tylko naszą ankietę, ale i pozostałe uwagi pisane przez Was w tym wątku.

    Dlatego jeszcze raz proszę Was o pisanie tutaj uwag.
    I dziękuję :)
     
  13. ross2

    ross2 Komandor forum

    Dziekuje za odpowiedz i coz dodac a coz ujac -wiedzialam ze tak sie to skonczy .A co do mlyna to szkoda klawiatury na pisanie bo skutek bedzie ten sam .Zawsze na obiecankach i wielkich nadziejach sie konczy .Wystarczy jak naprawia -jesli potrafia to co zepsuli .Jeszcze raz dziekuje za odpowiedz i przepraszam ze zawracalam Ci glowe .
     
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    hej Zorciu;):)
    pomysl ross jet bardzo ciekawy tylko,ze jest jedno ale bp nie pojdzie nigdy w kierunku wymiany sg na fl ten projekt juz samym poczatku jest skazany na.... i teraz musialbym uzyc kilku epitetow;) ale poco;)
    a szkoda bo taki event bylby ciekawszy niz dozynki;):sleepy:
     
  15. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    Witam,ja mam to nieszczęsne pnącze kupione z myślą o super paszy i młyn wykorzystuję teraz w ten sposób;może ktoś skorzysta-odpalam pnącze np po południu-w pierwszym slocie nastawiam 5 super pasz,następnie w drugim inną paszę tak na 1,5 do 2 godz,(mam abonament na młyn)wykorzystuję tak czas do popołudnia kiedy znowu mogę odpalić pnącze,5 szt na dobę to może niewiele ale na bb trochę uzbieram:)
     
  16. ross2

    ross2 Komandor forum

    Ja tylko raz sprobowalam drugiego slotu z abonamentem i pnaczem i mialam wtope,zaczelo mielic z drugiego slotu i przerwalo nic nie zaliczajac i juz sie nie bawie w nastawiania bo szkoda mi nerwow .Produkuje tylkoSP a abonamentu juz nie kupie bo pozniej jest ze to moja wina ze sie dalam wykiwac .
     
  17. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Zagłosowałam na nr 5, jak zdecydowana większość. Też mam to pnącze i całkowicie się zgadzam z tym co wielu przede mną napisało a najbardziej z tym:
    Nic dodać nic ująć....
     
  18. tkoivusaari001

    tkoivusaari001 Ekspert forum

    Ten czas sie skraca , ale tylko teoretycznie.... w 2 slocie na wyspie po wlaczeniu , abo przeskakuje do 2 pozycji albo jest ten sam czas.U mnie wczoraj w 1 slocie wlaczenie pnacza tylko wydluzylo produkcje..
    Samo odpalenie pnacza gdy jest produkcja w mlynie powoduje totalny kaos i utrate towaru czesto gesto.
    [​IMG]
    [​IMG][/IMG] zdjecie przed odpaleniem pnacza[​IMG]
    [​IMG]

    Zdjecia z wczoraj , tak u mnie dziala ten naprawiony bubel...po odpaleniu pnacza..wrecz wydluza czy tylko mnie sie zadaje. SP z pnaczem mieli 36h. Na wielbladach widac ze dziala przez 4h..?

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 15 kwietnia 2015
  19. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Hej,
    oczywiście zagłosowałam na 5.
    Ale w ankiecie Rafała na g...i tylko g, bo coś mi ostatnio wszystko ggg...głównie, giba...głęboko
    Uzasadnienia już były to sobie daruję.
    Dodam tylko, że nie kupiłam pnącza, ani abonamentu.
     
  20. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Zaglosowalam tak jak wiekszosc na 5. Uwazam, ze to co ostatnio sie w grze dzieje, to istna kpina z graczy.

    W nowym mlynie podoba mi sie mozliwosc ustawienia kolejki pasz. Zmiany dotyczace przerwania pracy mlyna w trakcie krecenia jak rowniez niemozliwosc wykorzystania juz zrobionej paszy do nakarmienia zwierza zdecydowanie nie. Mam wrazenie, ze BP chcialo nam dac cos jedna reka (kolejka pasz), a druga przy okazji zabrac (dzialania bonusow, stare, ale uzyteczne funkcje mlyna).

    Est-Orce bardzo dziekuje za ankiete, licze na to, ze po jej zamknieciu wyniki zostana przekazane do centrali.

    ps w alternatywnej f, Julek rzadzi ;)