ANKIETA: Młyn i zmiany

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika est-orka, 13 kwietnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy chcesz, aby....

  1. 1. Został poprawiony, na korzyść graczy, system naliczania bonusów dla młyna.

    40 głos(ów)
    17,7%
  2. 2. Została przywrócona możliwość przerwania produkcji w młynie, tak jak było to przed aktualizacją.

    56 głos(ów)
    24,8%
  3. 3. Zwrot florenów za zakup "Walentynkowego pnącza" , był przeprowadzony przez PT, po każdym zgłoszen

    26 głos(ów)
    11,5%
  4. 4. Została przyznana rekompensata adekwatna do strat poniesionych przez graczy od momentu aktualizac

    33 głos(ów)
    14,6%
  5. 5. Zostały zrealizowane punkty: 1 -2 - 3 -4 z tej ankiety.

    175 głos(ów)
    77,4%
  6. 6. Wszystko pozostało w młynie tak, jak jest teraz.

    9 głos(ów)
    4,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    f,g -jak zawsze xDxD:cry::cry:
     
  2. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ja również na 5 zagłosowałam, a w ankiecie Rafała wybieram f xD:cry:xD:cry:
     
  3. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Głos oddany,oczywiście na 5.
     
  4. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Po długim namyśle :eek: zdecydowanie f i g xD:cry:
     
  5. -tunga-

    -tunga- Aktywny autor

    Dziękuję za ankietę . Oczywiście zagłosowałam na 5. Gdyby nie było punktu 5 , a musiałabym wybrać jeden z istniejących, miałabym problem :). Świetna ankieta.
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    glos oddany oczywiscie pkt nr 5
    Oreczko dzieki,za zalozenie ankiety:)
     
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Bezapelacyjnie dwie piątki. Pierwsza za ankietę, druga w głosowaniu.
     
  8. Icesando

    Icesando Forumowy żółtodziób

    Oddano.8) Mam głos do 5. Dziękuje za ankietę i nie wiedziałem, żeby ktoś takie coś wymyślił. xD
     
  9. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    zagłosowałam na piąteczkę , ale czy to coś da:sleepy: pewnie będzie tak jak ze wszystkimi ankietami xD

    ankieta Rafała :) f i g oczywiście 8)
     
  10. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Serio?8)A który to?-.-
    blazersxD c i g -oczywiście..
     
  11. CIVIC-VIII

    CIVIC-VIII Czeladnik forum

    Zagłosowałem na 5 ,est-orko dzięki za przygotowanie ankiety
     
  12. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam

    Głos oddany na opcję nr 5 tak jak ponad 90% graczy
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    jesli ci chodzi o ten sam watek o ktorym mysle to chyba sie tam nie raz spotkalysmy :p
     
  14. ross2

    ross2 Komandor forum

    Oreczko ankieta jest fajna i oby cos pomogla ale ja sie pragne odniesc do czesci Twojego postu mowiacego o real kasie .Nasza EKIPA ostatnimi czasy obiecala nam pomoc jesli mamy jakies problemy a bedziemy jasno i grzecznie sie wyrazali .Mam wiec wielka prosbe :poniewaz wszyscy Farmerzy mamy ten sam problem to prosze zrob ankiete dotyczaca zamiany sianogroszy na floreny a wtedy bedzie jasne ze to my zle interpretowalismy zamysly firmy .Sama widzisz ze jest bardzo duzo ofert do kupna florenow za real kase ,jest opcja gdzie mozna kupic sianogrosze za flreny a brakuje odwrotnosci tej sytuacji i wtedy nikt juz nie powie ze Firma ma zle intencje a Ekipa sie zrehabilituje zalatwiajac to Spolecznosci Farmerskiej .Jestes bardzo operatywna farmerka i mysle ze szybciutko sie z tym uwiniesz ku ogolnemu zadowoleniu FARMEROW .
     
  15. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    Zagłosowałam na 5 :) Dziękuję również Estorko za ankietę. ;)

    Muszę przyznać z pewną dozą nieśmiałości, że młyn mi się podoba. Ominęły mnie te początkowe błędy z młynem, bo nic wtedy nie nastawiałam na swoje szczęście. Podoba mi się możliwość nastawienia kilku pasz jednocześnie, że robią się one jedna po drugiej i można zaplanować dłuższą produkcję.

    Ale nie podoba mi się zmieniony system bonusów oraz to, że został zmieniony bonus z pnącza. W końcu jestem konsumentem i wydałam floreny (a w domyśle - realną gotówkę) na konkretny produkt o konkretnych właściwościach. A po zakupie te właściwości są zmieniane? No to chyba coś nie tak...
     
  16. ross2

    ross2 Komandor forum

    Ja wybieram F :D:D:D
     
  17. Oczko7

    Oczko7 Młodszy ekspert

    Wybrałam 5, popieram w 100%
     
  18. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    Zagłosowałam na 5, bo to jedyna sprawiedliwa opcja. Tylko czy BP to przyjmie do wiadomości, czy uda że tematu nie było - zobaczymy
     
  19. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)
    To ja, wszystkim Wam dziękuję za wypowiedzenie się w tym wątku.
    Blazersowi :) dodatkowo za "kontro-ankietę"...... wybrałam w niej F ;) w tej mojej zaznaczyłam oczywiście 5 (zapomniałam o tym napisać w pierwszym poście).
    Przepraszam, że nie odpowiem każdemu z osobna.

    Życzę tylko Nam wszystkim .... wszystkim Farmerom, którzy na wielu forach Farmeramy, wyrażają niezadowolenie ze zmian w młynie.... i nie chodzi tu o trzy sloty i możliwość nastawiania produkcji w kolejce (bo może z tego jeszcze będziemy zadowoleni jak przyjdzie np. Rafa ) ale o tą całą resztę zmian związanych z młynem i jego bonusami ...aby te nasze głosy zostały wzięte pod uwagę.

    I nadal zapraszam Was, do pisania opinii na temat młyna .... no i głosowania:)
     
  20. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Również zagłosowałem w ankiecie i niezmiernie się cieszę, że powstała. :)Dziękuję bardzo. :)Sprostuję tylko jedną rzecz, Pomoc Techniczna niestety nie jest w mocy by oddać komukolwiek realną gotówkę, jaką Gracz wydał w grze, nie chcielibyśmy by to innych Użytkowników wprowadziło niepotrzebnie w błąd. ;)A przy okazji, skoro tutaj już jestem, dodaję ten wątek do Alfabetycznego spisu dyskusji o grze i nie tylko. ;)