Opinie Ankieta środowa nr 1

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 1 kwietnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Który z elementów wydarzenia Wielkanoc 2015 podoba Ci się najbardziej?

  1. losowość nagród

    2 głos(ów)
    2,5%
  2. grafika

    4 głos(ów)
    5,1%
  3. różnorodność nagród

    7 głos(ów)
    8,9%
  4. mechanika eventu

    6 głos(ów)
    7,6%
  5. ilości towarów do oddania

    3 głos(ów)
    3,8%
  6. wszystkie te elementy

    2 głos(ów)
    2,5%
  7. inne (prosimy podać jakie)

    0 głos(ów)
    0,0%
  8. nic mi się nie podoba

    55 głos(ów)
    69,6%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. janczurka

    janczurka Stały bywalec

    Wszyscy lubimy niespodzianki, więc - co do zasady - myślę, że to fajny pomysł. Nie mniej jednak rozczarowuje nieco jakoś nagród (pojedyncze nawozy) no i sądzę, że wielu graczy niepokoi również nieprzychylnie zazwyczaj działająca na naszą korzyść - (niekorzyść :) "losowość" nagród.

    .. Fajnie natomiast byłoby, gdyby np. wśród propozycji znalazła się różowa zagroda lub warsztat. Z określonym 1% szansy - każdy taką otrzyma, ale nie wiadomo, jaką dokładnie:). To by były emocje! Nie ma przegranych!

    Jednak realna ocena eventu możliwa będzie dopiero po jego ukończeniu - zobaczymy, jak zachowuje się:
    * kurek z wypadajkami (ja akurat nie mam problemu, ale widzę w komentarzach duży poziom frustracji innych graczy);
    * ile rany młyn "zgubi" naszą produkcję (moich kilka SP wraz z produktami poszło w .. chmurę elektronów; a jako szczęśliwa posiadacza Super Młyna i Walentynkowego - z przyzwyczajenia nastawiam paszę, a potem loguje sie ponownie i ... krew mnie zalewa. Nadal czekam na "godziwą rekompensatę")
    * i jak faktycznie zachowa sie tym razem losowość nagród (będę notować dla potomności i ku statystyce :) ) - chociaż przyznam, że w ostatnim TSowym evencie na 2 TS dostałam 2x kiwi. ALe nadal sądzę, że to matrixowe robaczki sprawdziły, że mam SUper Młyn i Walentego - i troszkę zadośćuczyniły żalom.

    Na razie - nie głosuję
     
  2. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Dziękujemy za Wasze opinie, jako że pojawiła się już kolejna ankieta >>KLIK<<, tę pozwolę sobie zamknąć zgodnie z poniższą zapowiedzią. :)

     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.