ankagdw

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika ankagdw, 14 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    halo... wrocilam od lekarza... infekcja grypowa:( ale bede zyc hahahaha , jednak zwolnienie mam na caly tydzien:)
    kurczaki, nawet zrobilam prace na konkurs .... ale jeszcze przekonana do niej nie jestem -.- chorobko mi zrobilo totalna pustke w glowie....:cry::cry::cry:
     
  2. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Bry,to sie bedziesz kurowac-innej opcji nie ma;) tez jak z Kuba w ciazy bylam to 2 x zachorowalam i nawet antybiotyk bralam-no jak trzeba to trzeba :( ale odpoczniesz sobie w domku troszke ,wyleczysz sie porzadnie:) nie ma tego złego;) a na prace na konkurs masz sporo czasu to moze jeszcze jakis pomysl wpadnie-jestem przekonana ,ze tak bedzie:music:
     
  3. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    eee wrzucilam i nic innego nie wymysle.... moja glowa pracuje na spowolnionych obrotach.... licze sie z duza krytyka hahaha
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    eeetam wporzo jest ;)
    ten konkurs jest pozatym wieloetapowy z tego co zrozumialam :p
     
  5. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    no wiesz nigdy nie wiadomo czy w moim stanie dociagne do konca albo czy koniec ciazy bede przechodzic na tyle dobrze by sobie pozwolic na przesiadywanie przy kompie i dziarganie ,,ubranek,,
     
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no to fakt ,ale z tego co zrozumialam to nie trzeba robic wszystkich zeby wygrac wystarczy zrobic mniej ale takie ktore tylek urywaja :p:music:mysle ze nie powinnas miec z tym problemu wiekszego xD
     
  7. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    hmmm wiesz jak sie cos zaczyna to chce sie to do konca doprowadzic.... nie wiem jednak czy mi pytania ,,siada,, i czy fizycznie dam rade hahahah
     
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    eeetam dasz rade-trzymam kciuki ;)
    ekhmm...cos bym powiedziala ale ..hmm niektorych to chyba ponosi lekko..o_O
     
  9. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    yyyyyyyy a teraz nie wiem o co chodzi??? do mnie musisz duzymi literami mowic bo nie kumam heh
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    tu nie moge duzymi xD:cry::cry:
     
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    [​IMG] Moja praca :D:D:D
     
    ankagdw lubi to.
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hehehehe puscilas baka:D:D
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Tylko tak mi się bąki skojarzyły :D:p
     
  14. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Witajcie kobietki..:)
    Gosiu mnie po głowie jeszcze chodziły dzieci , no wiesz na maluchy mówi się bąki , bączki ..hihihi takie w pampersach ....fajna ta Twoja sygienka konkursowa..:)
     
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    oo tez moga byc baki-brzdace -faktycznie;)
    dosyc spore zainteresowanie konkursem widze :)dobrze ,ze ludki probuja:)
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dzięki :DW nocy mi się te bąki śniły :pA zdenerwowana jestem jak nie wiem-mój pierwszy konkurs xDJa jeszcze myślałam-kwiatki,kupy,krowy,bączki-ale wierszyk na forum mi szyki pomieszał -.-
     
  17. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    naścągałam takich "brzdąców w pamperach ogrom - zaczęłam robić z nimi sygnę - ale zrezygnowałam ...
    nie denerwuj się ..podejdź lajtowo - jak zabawa :), jaki wierszyk ???:)
     
  18. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ktory?:Dmoj czy Onkapinki?:D

    Gabi nie czytalas w watku konkursowym poezji o bakach?
     
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    no właśnie Onkapinka mi całą koncepcje rozwaliła,bo by było,że ściągnęłam -.-
     
  20. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    a czytałam , czytałam ..hihi skleroza nie boli..:)
    Gosiu miałam to samo , Magiczna dała kobietkę z której najpierw chciałam zrobić sygnę , potem Kami dała z bąkiem-zabawką ...hihihi nie chciałam powielać aby nie pomyślano że "odgapiam "...no tak czasem bywa ..dobrze że jeszcze te 2 pomysły mi w głowie siedziały...:)