ankagdw

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika ankagdw, 14 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    no już szukam materiałów :pOd jutra w twórczy szał wpadam :D
     
  2. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    pisaj jak jak cos bedziesz potrzebowala ;)
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Oki xD
     
  4. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    a spoko do starej szefowe wróciłam... jutro się będę do niej śmiała że wracam do niej jak bumerang xD
    a tak to na uczelni "szaleją" na wykładach nie spałam o_O szok...
    a tak to dzień dobry wieczór :D
    aaa to jednak Gosia startujesz.... no masz a jak pytałam czy tam proponowałam to było że szalona jestem :p
     
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dziewczyny-Ania Przybylska zmarła,35 lat miała :(:oops:Bardzo Ją lubiłam...Magda,ja tam szans nie mam,dla żartu startuję
     
  6. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    żartujesz? :oops::oops: a kurczaki ją lubiłam... :(
    dla żartu żartu ale próbujesz :)
     
  7. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ożesz, idę poczytać jakieś wiadomości :(. Smutne :(
    Jakbym dostała młotkiem między oczy.

    Powiem tylko tyle dziewczyny: badajcie się często i regularnie. Nie czekajcie na darmowe badania przesiewowe.
    Jak któraś będzie chciała, to mogę co nie co napisać na pw w sprawie niektórych badań.
     
    Ostatnie edytowanie: 5 października 2014
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ozesz kurka wodna...taka fajna dziewucha ...i sliczna ...i dzieci...i tylko 2 lata starsza ode mnie:( wierzyc sie nie chce:oops::(
     
    Ostatnie edytowanie: 5 października 2014
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Zetka,nic badania nie pomogą,jak jest człowiekowi co pisane(złe geny) -.-Moja Mama się badała,dbała o siebie,nie paliła i nie piła w ogóle i nic to nie dało -.->:(A ja się przypadkiem dowiedziałam,że jak jestem w grupie ryzyka,to mammografii nie powinnam w ogóle robić i jak najrzadziej rentgena...
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ehhh raczysko paskudne i tyle:( Gosia warto sie badac ,wczesniej wykryty nowotwor daje wieksze szanse na leczenie...czesto jednak bywa ze jest za pozno..
     
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ech Aniu,to wszystko jeszcze od farta zależy...Nawet,jak wcześnie wykryty...-.- Badam się,pewnie ale geny mam paskudne >:(Idę spać,znowu mi smutno :cry: Do jutra.
     
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Dobranoc Gosiu ;)
     
  13. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Miłego dnia
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  14. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    dzień dobry śniadanko mniam mniam dziękuję
     
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Witaj Bogusiu;)

    Elu dziekujemy za smakolyki:)
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Cześć dziewczynki,zabieram się za szukanie pomysłu do "przepięknego"tematu konkursu -.-Ela,jak co dzień niezawodna w dokarmianiu głodomorów xD
     
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    znaczy sie zabierasz sie za robote ?:pxDCzeeesc Gosia;)
    a gdzie sie podziewa moja farmerska zona?uciekla po slubie hahahahaa xDxD:cry::cry:a tak serio to juz jej pare ladnych dzionkow nie ma
     
  18. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    cześć Aniu
    popatrzyłam na temat konkursu i powiem Ci że nie mam pomysłu na niego
     
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A na Baha na przymusową wycieczkę przypadkiem za coś nie pojechała?;)A na poważnie,coś jej się z kompem działo ostatnio,może to jest powód -.-
     
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ja sie nawet nie zastanawiam szczerze mowiac co bym mogla zrobic bo nie biore udzialu w zadnych konkursach;)
    Gosia watpie ,zeby mamcia na wczasach byla,pewnie kompa ma zepsutego :oops: