ankagdw

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika ankagdw, 14 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Młoda,to i nie doświadczona :D:cry:Mama nie mówiła?:p
     
  2. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    o_Oo_O tiaaaa :pxDxD:cry:
    Gosia mama mowila ze bocian przynosi :D
     
  3. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    pod jemiołę? a to czasem nie na święta?
    jakoś nie przypominam sobie by mama mnie uświadamiała :D aaa bo stwierdziła że na pewno jestem dość świadoma... tia... xD
    hahahahahha :D
    no dokładnie...
    Gosia to Ty nie wiedziałaś? :D
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ej dziewczyny chodzcie do mnie na racuchy drozdzowe z jablkami ,miala byc porcja na 1 rodzine ale chyba 10 osobowa -.-uroslo mi tak ciasto ze malo z garnka nie wylazlo xD:cry:
     
  5. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    hahahahha :D
    pół osiedla wyżywisz xDxDxD:cry::cry:
    ja wiem... to przez ten "młotek" w oazach xD
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Pod jemiołą,to się całować można.No chyba,że się człowiek od tego całowania rozkręci..:p.Ale pamiętaj:w kapuście też się nie znajduje...:DEdit:daj te racuchy xD
     
  7. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    hahahahahahh xD xD xD xD xD xD:cry::cry::cry::cry::cry:
    no dobra... to może pod "pierzynę" tam bynajmniej ciepło xD:cry::cry:
     
  8. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    no i nie będzie pand:(
    robię kukułki,bo skusiły mnie wejściówki:oops:
     
  9. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    yyyyyyyyyyyyyyyyy hmmm no jak tam sobie stryjenka uwaza xDxD kazdy wybiera to co lubi przeciez :music:
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A widziałyście ile tego kukającego ptactwa tam trzeba?Toż to SP na zmarnowanie od licha i ciut,ciut!-.-
     
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    widzialam ale chetnych nie brak :p to doja ile wlezie ;)dadza kozy rozowe warte 4 mln i ludzie kasiorke sypia
     
  12. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    ja sp. nie kupuję.........................
    zrobię tyle,na ile mi wystarczy...................
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja kupię,doładowałam za 12.30 zeta.To jedyne,co kupuję8)Ale kozy różowe mnie nie interesują:wuerg:;)xD
     
  14. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Pozdrawiam
    Ech kobietki pomarzyć dobra rzecz - piekarnia dopiero 4 poziom ;), jabłecznik do kupienia za 199 florków - dla mnie drogi. Poczekam na przecenę. Chlebuś kręcę zjadam i sprzedaję. Ja czekam na doczłapanie końca 3 poziomu w SPA to wybuduję dżemiarnię :D.
    Marzy mi się kolejna różowość - mam konisie :D:inlove:są śliczne. Może teraz króliki się uda poklonować i podkolorować. U mnie z tego miksowania nic ciekawego wychodziło do tej pory . Takie fajne nietoperze potraciłam. Aniu i co z tego że płacą za zwierzaka - ja miałam wielkanocnego króliczka i nie miałam za co wystawić. Trzeba grać tak długo jak Wy albo mieć więcej czasu na grę i targ. Ja nie sprzedawałam do tej pory bo polepszałam swoje zagrody. A jak coś fajnego wyjdzie to nie mam za co wystawić. O milioniku to marzę ale punków do końca 85 levelu. Pozdrawiam i fajnych zwierzaczków życzę. Elka
     
  15. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    Elu znam ten ból,że masz zwierzaka,a nie masz kasy na prowizję...........................
    u mojej córy od dawna w stodole stoi koń picassa i nie ma co z nim zrobić,drugi się nie trafia,a na sprzedaż nie ma kasy na prowizję:(
    pierwsze zadanie w "jeszcze więcej kukułek" zrobione:)
    w drugim brakuje mi 1 długouchej:)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 września 2014
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

  17. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    no to nie dadzą nam się nudzić:D
    na rafę nie czekam,bo mam mało zb......................
    dwa pierwsze zrobione,trzecie mało atrakcyjne......................
    z 4 jajek dostałam pszczelą i kukułcze byle co:D
     
    Ostatnie edytowanie: 26 września 2014
  18. mika081989

    mika081989 Komisarz forum

    Hej Anula co tam słychać? Na dniach Ci pomocników wypożyczę, bo muszą siły zregenerować :p;)xD
     
  19. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hihhi Witaski ;) ja sobie ze starego foruma swoich przeprowadzilam co tam beda sami siedzieli ;) nie ida mi mixy jak zaklete!!! takie mialam przeskoki kiedys extra-mixowalam na potege a teraz?!! maaaasaaaakraaaa...:(( wcielo mi juz 4 sushi ,niemowlaki4,i tanczace 4 aaa i 4 alpaki
     
  20. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    Aniu współczuję:(