ankagdw

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika ankagdw, 14 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    jaki fajny xD
    hm... moja mama szybciej zrobiła event niż ja... o_O ciekawa sprawa :D
     
    ankagdw lubi to.
  2. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    a ja sobie skrzynki postawilam moze jakas karuzelka wyjdzie bo nie mam zadnej ..:music:wczoraj z drzewek cukrowe i jarzabek xxl - jestem zadowolona:)
    u Wioli(aniolek) wkleilam tez jezyka z kotem :inlove::music:
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Co tu tak cicho?Po polu latacie? To drugie śniadanie przyniosłam [​IMG] i kawę [​IMG]
     
    ankagdw lubi to.
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no wlasnie cicho cos :oops: i to wszedzie cicho..ja nie latam:pdruga kawke pije i czekam az sie pranie skonczy i zupa ugotuje :pxDxD:cry: na skrzynki czekam- po cichutku licze na jakas pozytywke :p
     
  5. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    ja liczę na tą co daje langosza :p bo tylko tej mi brak....
    ale jeszcze czekam na beczki... i jeszcze potem jedna partia tych beczek.... -.-
     
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ja nie mam wcale ale tez chyba langosza bym chciala najbardziej...zawsze to pd na wyspe ..a w sumie to mi obojetne bo i tak na wyspie skarbow stanie i bedzie na tpd pracowac ;)
     
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Heh,nudy jednym słowem,tak jak u mnie.Chyba już jesień na dobre,myszki ząbki na nasze zapasy szykują[​IMG] muszę elektronikę wystawić ;)Edit:czemu się myszka nie rusza?Jak wstawiłam,to szorowała zęby:sleepy:Edit2:eek:k,szoruje :D
     
    Ostatnie edytowanie: 22 września 2014
    ankagdw lubi to.
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    szoruje szoruje i to w jakim tempie :D
     
  9. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    wyspy skarbów nie mam niestety :(
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Też nie mam a szkoda,bo ostatnio tabele sprawdzałam,to u nas ze dwa levele by skoczyły,jak nie lepiej :p tylko zielska różnego tyle potrzeba a ja z zielskiem do tyłu jestem-nie odkrywałam,bo nie potrzebne były-.- A teraz na rafę czekam i szkoda ZB z kolei :cry:
     
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no troche tego tpd jest pod warunkiem ,ze sie ma wyspowe itemy..a one sie cenia na gt..teraz to i wyspa mi niewiele pomaga jak 800 tys tpd na level trzeba..
    aaaaaaaaaaaaaaaaaa jednorozca trafilam :D:D
    i krolewska gwardie..-.-:p
     
    Ostatnie edytowanie: 22 września 2014
  12. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Hejka kobietki ..miłego dzionka ..;) u mnie na zmianę deszcz - słońce ..ciśnienie do bani i jakaś śpiąca jestem czy coś ???:p
    Aniu gratki jednorożca , ja nie mam nic z tych pozytywek :( widać moje konto do pechowych przypisane ..:cry:
    Aniu sygienka którą mam teraz to był czarno- biały obrazek , ta kobitka miała jeszcze odsłonięte ramię a na nim napis jakiś ...potrzebowałam tylko głowy xD..tych efektów na tle nie robiłam ..tylko pomalowałam usta, maską warstw wydobyłam czerwień no i po bokach te kropy to gumka :) ..nie mam już go na kompie bo wywaliłam ..gdyby mi się chciało to mając focię kobiety , bawiąc się światłem i cieniem - dać światło za głowę ..do tego tło i jakieś fajne pędzelki - też może bym potrafiła???..jedyny kłopot te te cyfry i liczby (albo co to tam jest na jej twarzy) ..miałam tutka do Gimpa jak to się robi i chyba zaś go przetańcowałam xD..no jak kiedyś w zimowy wieczór mi się zachce to się pobawię ...:p...
    pozdrowionka dla wszystkich :)
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    jest swietna ,bardzo mi sie podoba!! :inlove::inlove::music: szukam tych dloni dla Ciebie znalazlam jedne ale nie bardzo sie nadaja do dzielenia :eek:
    a co do pozytywki to tez nie mialam wcale to moja pierwsza dlatego sie tak uieszylam :music:szału nie ma bo 1 langosz raz na dwa dni to licho ale do tego daje 1400 tpd i zajmuje 1 miejsce -zawsze to do przodu ;)
     
  14. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    ja na wyspie mam mało itemów dających TPD..:( nawet żałuję że ją odkryłam , teraz kłopot z bananami :( dali by jakiś event żeby były rośliny z wyspy i itemy na wyspę ..nie bardzo rozumiem czemu się tak BP chami :eek:..ciągle gwiazdki z którymi nie ma co robić , włączyli wyspę do gry to powinni i eventy z nią robić ..:p
     
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no dokladnie jest tak jak mowisz ja mam cala wyspe w itemach ale to tylko dzieki temu,ze mam super sasiadow i dzieki temu ,ze preznie walczylam o nie na gt...oddalam sporo za nie ale co tam...800 tysi tpd musi skads leciec...a i tak czesc tych itemow to slabe tpd daja i bede teraz te mocniejsze kompletowac ;)
     
  16. Merrick

    Merrick Ekspert forum

    zgadzam się z tobą;)
     
  17. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    to pozytywki dają TPD? :eek: cholipcia... że też nie mam tej wyspy....>:(-.-
     
  18. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    też czatuję w balonie na itemy dające TPD ..ale ostatnio ani 1 oferty nie było ..hihihi ja to chyba góra 10 itemów mam co dają TPD ..nie chce mi się teraz na farmę wchodzić aby sprawdzić , ale bida z nędzą na wyspie ...musiałam postawić te co na famę PD dają:)
     
  19. BA_Musa

    BA_Musa Guest

  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ano daja i to niemale..
    z tymi itemami to koszmar a zapomnialam dodac ze niektorych wyslac sie nie da na gt ani rozdzielic od podstawy...
    edit Musa nie daja??o_O:oops: to czemu ja bylam przekonana ze daja... :oops:ehhh
    faktycznie buuuuuu :cry: to juz entuzjazm opadl -.-