ankagdw

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika ankagdw, 14 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    oo widzisz i juz lepiej - po ludzku tak bardziej :p;)
     
    gosiagosia60 i Mariolka7214 lubią to.
  2. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    No tak, zapomniałam, że mundurek nadawał mi nieludzkiego charakteru :D
     
    gosiagosia60 lubi to.
  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    :pa owszem :p jakos tak dystansowal dziwnie :pxD:cry:
     
  4. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    Zupełnie niepotrzebne są takie odczucia. Moderator też człowiek, tylko mający obowiązki pilnowania na forum ;)

    Jejku, muszę się odziać jakoś, bo taka goła latam... :oops:
     
  5. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    dobra,dobra znam te opowiesci :p pewnie ,ze czlowiek ale pod warunkiem , ze czlowieczenstwo okazuje ;):music:
    nie wazne moderatorem juz nie jestes to sprawa zamknieta :pxD:cry:
    ano musisz koniecznie sie przyodziac zima za pasem ;):p
     
    gosiagosia60 lubi to.
  6. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    Racja ;)
    Musze coś sobie wynaleźć :)
     
  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    widzialam ze Musa ci szyje xDxD:cry::cry::cry: to problem z glowy :pxD:cry:
     
  8. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    Albo Muska, albo zakręcę się w wątkach sygnaturkowych ;)
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    witam.Długo MOD-em byłaś?no i jak masz w cywilu na imię?:)
     
  10. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    Witaj Gosiu :) Moderatorem byłam od 20 listopada 2011 roku :) W cywilu jestem Nina ;)
     
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    To kawałek czasu :)Nie żal sie rozstawać z mundurkiem?Czy już nas dosyć miałaś? xD
     
  12. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    Hmm... trudne pytanie... ;) Chyba przyszedł czas na zmiany. Od pewnego czasu czułam, że idą zmiany w moim życiu i dalej je czuję. W różnych aspektach mojego życia. Wierzę, że wszystko, co mnie spotyka, czego doświadczam, wydarza się w odpowiednim momencie. Nie za wcześnie i nie za późno. Widzę to z perspektywy różnych wydarzeń, które były w moim życiu w niedawnym czasie - tak musiało być, jak było. Nawet to, co było przykre (jak choroba Mamy mojej) - teraz widzę i rozumiem, czemu to się wydarzyło :) Wszystko dzieje się "po coś".

    Edycja: usuń jeden post, bo chyba masz podwójny, albo ja podwójnie widzę ;)
     
    ankagdw lubi to.
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Usunęłam,nie mam pojęcia,jak to się stało,że 2 były o_O Tak myślisz,że wszystko po coś się dzieje?To mam nadzieję,że zobaczę jeszcze,po co u mnie tyle różnych "cosi"było w ostatnich 2 latach-.- Na razie,żeby o nich zapomnieć non-stop na farmie siedzę ...
     
  14. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    taaak to tak jak ja.... ale tu Caharinie racje przyznam....zawsze wszystko sie dzieje po cos...ale widzi sie to czesto z duzym opoznieniem,bo dystans jest konieczny zeby spojrzec na to wszystko bez emocji :)
     
  15. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    Tak myślę, że tak jest. Pomyśl, czy te rzeczy, które wydarzyły się w Twoim życiu, sprawiły, że np. zmieniłaś myślenie na jakiś temat, albo zmieniłaś stosunek do czegoś? Albo zaczęłaś dostrzegać pewne rzeczy, których wcześniej nie dostrzegałaś? :) Czy pewne dobre decyzje, jakie podjęłaś, nie wydarzyły się w odpowiednim momencie? Że wszystko układało się dzięki temu tak, jak powinno? :) Bo ja to obserwuję od pewnego czasu i jestem zaszokowana tym, jak to się rzeczywiście układa... :)

    Dokładnie tak Aniu. :) już nie Caharina ;)
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ok,ok,ok ;) Bo wpadniemy w tym temacie xD
     
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    aaa no dobra Nina - niechaj bedzie :p;)
     
  18. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    No nie niechaj będzie, tylko tak już jest ;) Przestań, bo jeszcze Cię zemdli czy coś, jak będziesz modowskie imię moje wymawiać czy coś... :D Przecież źle Ci się kojarzyło ;)
     
    gosiagosia60 lubi to.
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Anka ma ogólne uczulenie na mundurki :p
     
  20. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    może to przez czasy szkolne? :p