ankagdw

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika ankagdw, 14 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    :cry::cry::cry::cry::cry:Od 15-tej :D
     
  2. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    no bez kitu xD e tam.. zycie... musza naprawic :p

    no przecież już Ci pisałam że od dzis pelnia... oj Anka :oops:
     
  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hhhyhhh no faktycznie xD:cry::cry:jest xDposialam :pbrrr tu sie przenosze bo na gorze niemilo
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja kiedyś,jak miałam naście lat,to w górach zabłądziłam i do czeskiego schroniska doszłam.Pić mi się chciało a ponieważ w kiszeni tylko złotówki,to o wodę poprosiłam i...do kibla mnie skierowali a kufle w barze myli....-.-
     
    ankagdw lubi to.
  5. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ooo kurka rurka to goscinni byli baaardzo -.-
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    no letki uraz do narodowości tamtejszej mi został i ..... teraz się to też potwierdza :pJuż do mnie sie czepiła,że niby gotowiec,bo nie mogła obrazków znaleźć ale teraz przegięła a Oni ją tylko utwierdzają,że może miała rację.-.-Feeee....
     
  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no i nie omieszkala w pracy uzyc dokladnie tego samego linku co Kami wczesniej dala..aleeee nie moja broszka juz w tym..nie podoba mi sie ten konkurs ...w tej edycji z nemo to juz ewidentnie w pysk dostalam ale co tam -czapki gruszek nie chce xDxD:cry:
    a moj spokoj a ich racja niech tak zostanie...:pale najwieksza hipokryzja jaka widzialam to lajkowac posty ktore byly pisane przeze mnie do Hany a pozniej bawic sie w obronce ucisnionych -czytaj miedzy wierszami i przyjrzyj sie o co chodzi ;)
     
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No wiem,widziałam i mnie mierzi -.-Polskością pojechać w obronie dewoty...
     
    ankagdw lubi to.
  9. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witajcie dziewczynki:D
    miłego wieczorku życzę:D
    ja coś ostatnio wyspać się nie mogę:oops:
    ja sieję na Cebera,ale chyba zbyt dużo mi brakuje żeby teraz już zdobyć:(
    co do Czechów,to kiedyś korespondowałam z Czeszką,nawet sympatyczna była:D
    o co ta Hana tak wojuje???????????
    z tego co czytałam,to nagrody nie powalają............
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    jaka ty jestes normalna babka bez slow mnie rozumiesz...mnie tam pare rzeczy dusi ale musze sie powstrzymac bo bedzie zle...na ta niemila wyjde...ale powiem ci ze jak sie daje komus prace na WZOR totez przyklad z rozjechana grafika przez animacje to :wuerg:i prawi przy tym moraly to mnie strzyka tu i tam.
    i wazeliny nie wezme ze soba jak niektorzy i nie bede slodzic ze cud miod i orzeszki bo owszem fajne ok ale widzialam w stylowej szafie o niebo lepsze i to nie ma wała na mariolke - nikt mi tu nie zaprzeczy nawet po zlosci :p a ludzi zarozumialych jakos nie bardzo uwazam -tyle xDxDxD:cry:


    Czesc Ewa ;)Generalnie konkurs nie powala-i nie mam pojecia czemu to konkurs graficzny
     
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja tam se dalej rozjeżdżać będę :DMam to w ...o_O:music::inlove:Muszą mnie do końca konkursu oglądąć :D:inlove:
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ty masz prawo ;) ale ktos kto rad udziela i ma sie za bozyszcze tlumow to juz nie bardzo 8)
    ja tez rozjedzam ale sie nie madrze i rad nie udzielam -wzoru nie daje
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    ale kotków nie rozjechałam 8):music::inlove:Najfajniesza w tym konkursie jest Nastka :music:(oprócz tych,w tym Ciebie,co o grafice macie pojęcie)
     
  14. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    wyluzowana babka;) pisalam z nia pare sowek kiedys :)
     
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Tez do mnie pisała,bo razem się uczymy :D Dlatego mówię,ze fajna.Cze... Ewka xDwojuje,bo uwaza,ze najlepsza jest :D Edit: zaszkodziło Wam to wino?o_Oo_Oo_O Toć dobre jest :music:Co tak cicho?
     
    Ostatnie edytowanie: 4 listopada 2014
  16. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    najlepsza??????????????:eek::oops:
    dobry żart:D:D:D
    a gdzie winko?znów się na coś nie załapałam:(
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Toć chyba wszystkiego nie wyżłopały,jak nikogo nie ma o_OZajrzyj wyżej troszkę :music:
     
  18. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    zajrzałam:D
    znalazła się jeszcze lampeczka dla mnie:D
     
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    no to zdrówko;)same zostałyśmy o_Oa młodzież gdzie?
     
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    jestem juz
    stary na necie siedzial a ja kubutka kladlam ;)