ankagdw

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika ankagdw, 14 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    o_Okurczaka wszamala u Zetki ,zgredkowi spod geby schabowe zabrala ,a co nie zjadla to zakopala na zas.jeszcze miala zal ze Zgredek jej nalesnikow swoich nie dal a teraz mojemu dziecku kaczke chce z pior obdzierac i piec -.-Co za babsko nienazarte noooo xD:cry::cry:rozne tu łasuchy przychadzaly ale takiej chytruski nie bylo jak bodzi todzi:pxDxD
    Goska Ty idz do Zetki do chalupy zobaczyc co ona tam nawyrabiala -.-Zetka jak przyjdzie to sie biedna za glowe zlapie i nastepnym razem to nawet jednego kopytka na poczetunek nie przyniesie xDxDxDxD:cry::cry::cry::cry:
    o masz jeszcze mi glodomora we wlasnej chalupie pasc bedziesz?schabowymi?zeZgredkiem bys sie podzielila bo on niedojada biedak
     
  2. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    Cudowne! I marchewka z groszkiem! Dziękuję :D Też mam w domku schaboszczaka... omnmnomnmom :D
     
  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

  4. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    No co znowu... :oops:
     
  5. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    nie zdazylam siegnac po widelec :oops:i juz nic nie ma:(
    jestes u Czerwonej-chyba pojde sie pozalic:pxDxDxD:cry::cry::cry:
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    strach coś na stół postawić :pAle kaczki nie dam -.-
     
  7. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    Sama se do lodówki polezę... :D
     
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    nie mowie o lodowce tylko o Czerwonej - nie zmieniaj tematu :pxDchyba , ze Czerwona w lodowce mieszka...o_Oaz pojde zobaczyc czy w mojej jej nie ma :oops:
     
  9. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    Dziewczyny... Wy się dziwicie, że człowiek wiecznie głodny, jak w realu stara się ograniczać żarcie, coby w boki nie szło... To przynajmniej wirtualne pożeram... Pikselki nie tuczą :D
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    oo no to ci powiem ze krecia robote sobie robisz..:oops:ja jak sie "napacze" i naczytam o pierogach to ciezko mi sie w realu opanowac..
     
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja mam problem wręcz przeciwny -.-Nie pixelki,tylko normalne żarcie wsuwam a powyżej 50 kg nie mogę przybrać(robala nie mam):cry:Dwie poduszki podkładać na krzesełko muszę i to wcale nie dlatego,żebym wyższa była...:cry:
     
  12. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    Ja staram się jeść racjonalnie i tyle :) Sporo ćwiczę. Nie mam problemów z wagą - po prostu wiem, że trzeba się pilnować :)
    Gosiu, też mam takie koleżanki. Jedzą jak konie i nic. Al - też sporo się ruszają, spalanie większe.
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    To spalanie to u mnie chyba z innego powodu ;)Za dużo to ja się nie ruszam xDW pracy 12 h plackiem siedzę a w domu przed kompem-no chyba,że się liczy przebieranie palcami po klawiaturze 8):music:
     
  14. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    to ja nic nie powiem o diecie ,wlasnie namoczylam fasole bo jutro zaplanowalam fasolke po bretonsku :D
     
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    a fasola tuczy?Toż to zielone a zielone nie tuczy o_O
     
  16. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Aż sygnę zmieniła z racji tej fasolki xDxD:cry:xD
    dzień dobry bardzo :)
     
  17. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    Hmm. A tarczyca zbadana? Poziomy hormonów itd.?

    Fasolkę po bretońsku też lubię :D Ja w ogóle generalnie chyba wszystko lubię jeść...

    Znikam dziewczynki :) Miłego popołudnia życzę. Ja dziś seria ćwiczeń... :)
     
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Tarczyca 24.11 idzie do lekarza :p Miłego,nawzajem :)
     
  19. mika081989

    mika081989 Komisarz forum

    Hej Aniu co tam jak tam:)? Tak sobie podglądam zza krzaka, co tu się dzieje u Ciebie i powiem Ci ten tego, że niektóre Twoje teksty rozwalają mi nadgarstki normalnie:)siedzę i się cieszę jak głupia do lapka, albo oblizuję na smakołyki:) miłego dnia
     
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    -.--.-tak zes mi wczoraj ta sygne zinterpretowala ze dzisiaj zmienilam na inny dym xDxD:cry::cry:
    kochana bo chodzi o to zeby bylo miło:music:za duzo klopotow w realu to gdzies trzeba sie posmiac-to ponoc lekarstwo na smutki ;)
     
    mika081989 lubi to.