ankagdw

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika ankagdw, 14 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    o matkoooooooooo
    Mariolaaaa prawie sie lewa noga przezegnalam kope lat!!!
     
    Mariolka7214 lubi to.
  2. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Prawda ?? xD
    szpital mi się w domu robi pomału, Olka i Piotrek wyglądają jak biedronki, mam nadzieję że i mnie to dziadostwo nie dopadnie-.- planuje na drzwiach wejściowych napisać " KWARANTANNA"8)
    a krótko mówiąc- ospa sie u mnie rozgościła
     
  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    a jednak...:oops: o kurcze ...u mnie tez ospy w domu do tej pory nie bylo..ale wszystko przede mna od wrzesnia do przedszkola..:eek:
     
  4. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    do mnie starsza córa przywlokła, z niej przeszło- na resztę niestety
    na moge sie napatrzeć na Twoją sygnę Ania ;) co ta anielica jadła że ma takie gazy ?? xDxDxD
     
  5. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    :oops:no wiesz....pewnie fasolke po bretonsku :pniezle jej sie spod kupra kurzy xDxD:cry:
     
  6. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    ospa... eh.. paskudztwo... przeszłam ją w wieku 17 lat i powiem że było ciężko -.- i jeszcze pamiątki mi pozostawiła na buzi... -.--.-
    także chyba najlepiej przechodzić te wszystkie choroby jak się jest małym...
     
  7. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witajcie dziewczynki:D
    miłego wieczoru życzę:D
    ja dziś byłam tak padnięta,że padłam na 2 godz.
    właściwie chętnie nadal bym spała,ale trzeba trochę się poruszać...................
    u mnie ospa już chyba zamknęła drzwi na dobre,dzieci przeszły ją w młodziutkim wieku...............
     
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    oo widze ze kotek sie spodobal :D
     
  9. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    ojjjjjjjjjjj..................sorki......................
    zapomniałam tu podziękować:oops:
    napisałam w Twojej pracowni,a tu zapomniałam:oops:
    jest cuuuuuuuuuuuuuuudowny,leży jak ulał,nic się nie marszczy:D
    wieeeeeeeeeeeeelkie dzięki:*:*:*
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Ewaaaaaa toz nie trzeba ja tu poprostu najpierw zajrzalam i cie w niej zobaczylam xD:cry::cry::cry::cry:
     
  11. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    hehehe..............tego nigdy za wiele:D
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Cześć z wieczora.Nastroju na forum coś dzisiaj nie miałam,zza krzaków tylko spoglądałam -.-Temat konkursu mnie dobił,nic nie kleiło się z tematem.No coś w końcu wstawiłam ale chyba czas się wycofać ;)Cytat odpowiedni"skończ waść,wstydu oszczędź" :DEwa,śliczny kicio :music:Co to?Nie ma już nikogo?[​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 3 listopada 2014
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ja juz nemo mialam nie robic ale pomysl mialam to szkoda bylo
    ale sie ciesze bo wygraly 2 najlepsze faktycznie prace i jest to sprawiedliwe :)a nie nemo w sutannie :p
     
    gosiagosia60 lubi to.
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Trochę wciąga,nie powiem,bo to jedyne miejsce,gdzie coś mogę wstawić swojego(co ja zrobię,jak się konkurs skończy :cry: ) Toć się nie wygłupiaj,zaczęłaś,to dalej się baw :music:
     
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    a musze?:music: nie chce mi sie..
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No jak się nie chce,to siła wyższa :pKurczę,nockę mam a już mi się spać chce -.-Gdzie tu wysiedzieć do 7-ej rano >:(
     
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    powiem ci ze to sila najwyzsza :D a tak powaznie to jakos nie czuje weny jak widze pytania ..i udowadniac sobie nic nie musze,mandragory tez mam sporo,a florki jak bede chciala to sobie kupie :) zobacze jakie beda nastepne pytania ,nie trzeba robic kazdego etapu przeciez :) a moze mnie cos olsni jeszcze ,ktoz to wie .. ;)
     
  18. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaj Gosiu:D
    współczuję nocki,ja bym nie wytrzymała:oops::eek:
    jak byłam piękna i młoda (teraz już nawet "i" nie zostało),to potrafiłam całą noc słuchać radia i rano iść do pracy,teraz sobie nie wyobrażam..................
    dzięki za komplement,to oczywiście dzieło Ani:D
    dawno nie zaglądałam do prac konkursowych,muszę zajrzeć:D
     
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja myślałam,że już teraz skończę-nic do głowy mi nie przychodziło a jak przyszło,to nic nie mogłam znaleźć -.-Ale widocznie w pracy mi lepiej"skupiacz"działa,bo jakoś się udało :pChyba nikt dla tych nagród prac nie robi o_OJa mandragory nie potrzebuję,bo nie mam alchemika.Florki mam 2 (dwa),więc też na BB kupię ;)
     
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no ja jakos nie czuje tematu -domyslam sie jakie pracr beda wiec nic nowego nie wymysle ;)