ankagdw

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika ankagdw, 14 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    o_Oo_Oi akurat do mnie? :p a nie tam gdzie witaski,buziolki i kawusie ?podejrzane:oops:-.-xD
    najpierw Chris z bezami teraz Ty ... jeszcze jednej faworytki tu brakuje do kompletu...:p
    i bylo by:[​IMG] o_O
    no ale nic postaram sie byc mila-ale nie obiecuje..:pxDxD
     
  2. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    A gdzie się coś dzieje? Tutaj przecież :D
     
  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    taaaa opozycja obraduje xDxD:cry::cry:
     
  4. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    O żesz... a ja tak się w obrady wbiłam... :D Zmykam z pracy... Dzisiaj na szczęście szybciej :) Do pogadania ;) Idę sobie, możecie dalej spiskować ;)
     
  5. mika081989

    mika081989 Komisarz forum

    Hej Aniu co dobrego powiesz? Pomocników jeszcze masz do sprzątania?Jak tam evencik?
     
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Pewnie ,ze mam i nie oddam ;)
    ano widzisz co tu sie wyprawia xDxD:cry:
    tyle tu moderatorow ostatnimi czasy ,ze pomocnicy moga odpoczac-w razie czego mod posprzata xDxD Musa jak wpadla to taki porzadeczek zrobila , ze mucha nie siada xDxD:cry::cry:
     
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No ale musisz przyznać,że rację Caharina miała.xD Tylko u nas coś się bez przerwy dzieje ;)Ale jak jeszcze Musa by tu z kawą przyszła....:D(chociaż przecenioną wycinarkę ode mnie wzięła ;) )
     
    ankagdw lubi to.
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no Gosia litosci!!! wilka z lasu nie wywołuj!!xDxD:cry: chyba bym z wlasnej chalupy sie wyprowadzic musiala :pdo studia bym poszla i pod stolem z maszyna bym sobie kocyk poslala xDxDxD:cry::cry::cry::cry:albo bym drzwi i okna musiala zaryglowac dechami tutaj ale co bym sama tak siedziala :oops:
     
    Kami i anndyj lubią to.
  9. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witajcie dziewczynki:D
    milutkiego dnia życzę:D
    u mnie zimno i mokro:(
    event u mnie przeszedł do historii:D
    domek produkuje sg.w ogrodzie,misio chwilowo siedzi sobie w pasku:D
    stajenny buduje,za 7,5 godz.zobaczymy co wybuduje...............
     
  10. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    Jak przed Muzinem ryglowanie nic nie dało to jak sądzisz 8) Pamiętaj, że hopsalnia nadal stoi :D
     
    ankagdw lubi to.
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    noo co racja to racja kielicha Ci dacxD:cry:dobrze prawisz;) a swoja droga to Muzin zaginal to i jajek nie ma komu wyzerac :oops:
    i nikt nie spiewa przed stodoła- smutno tak troche :eek:
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    "Choćby nie wiem jak się wytężał...".(mój mózg) -.-Co to"Muzin" i "hopsalnia"?o_Oo_Oo_O
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    klaudia8383-Muzin a hopsalnia hmm jakby to wytlumaczyc ...pod oknem chalupy na starym forum miala taka hopslanie i "paczyla" czy jestem w domu jak bylam to lazila do stodoly mi i Anndyj jaja wyzerac ,kumasz juz?:DxDxD:cry::cry:
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Znaczy takie co,jak teraz śledź?o_O
     
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hahahahaahahaaa nie miala swoja podreczna rozkladala pod oknem i hopsala :D
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    a idę stąd -.-jak po ludzku mi nie chcesz wytłumaczyć :cry:-ja z kuj-pom jestem,po śląsku nie gadam :p
     
  17. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    Hejo :p
    wróciłam z pracy :p zameldować się przyszłam :DxD
    jeszcze tylko 120 wypadajek i event z głowy... tylko mamusi więcej tych wypadajek potrzeba i nie bardzo wiem jak jej pomóc... :eek:
    a jak wam idzie? :)
     
  18. Kami

    Kami Ambasador forum

    Hehe, Gosiu, toż to sąsiadkami jesteśmy :) Hej, Kujawy!!!! Jakie cudneeeeeeeee :music::music:
    Dobra, już się nie drę :D:D:D Przyszłam się tylko po cichutku przywitać :)
     
  19. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ooo witaski Kami :D
    jak po slunsku?ja nie ze slunska:D po polskiemu gadam
    hopsalnia to hopsalnia nie wiem jak wytlumaczyc...hmm...no wymyslilysmy sobie hopsalnie i jest...dzialala tak jak trampolina ooo zeby mozna bylo przez okno "zagladowywywac " xD:cry:i calkiem powaznie mowie:music:
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Cześć Kami xDNo pewnie,że cudne :music:(każda pliszka swój ogonek chwali ;))Dobra Anka-hopsalnia,to hopsalnia a Muzina nie ma :D