ankagdw

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika ankagdw, 14 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dobrej nocy i czekoladowych snów ;)
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Cześć wszystkim.Ja dzisiaj bez niczego,bo mi smutno.Musiałam wczoraj mojego jamniczka,Karolka, uśpić :cry:
     
  3. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    Przykro mi Gosiu... Ja w maju 2013 musiałam uśpić mojego kota... Cały czas tęsknię... :cry:
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Wiem...To nie pierwsze zwierzątko,z którym się pożegnać mi przyszło.Ale za każdym razem tak samo boli.Dobre miał życie i długie-18 lat miał.Ok,spadam i już Wam nie smucę -.-
     
  5. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    I to najważniejsze, że miał dobre życie z Tobą... Mój kot też miał 18 lat...
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Czeeescc...ojej..to ci wiadomosc rano :( wspolczuje Gosiu...ehhh wiem jak to jest ...juz mam za soba usypianie psa...to jedyny piesio jakiego mialam i wiecej nie zamierzam bo by mi serce peklo...nie chce juz nigdy w zyciu niesc psa do uspienia...
    moj tez mial dobrze...chociaz ostatnie 5 lat miala cukrzyce i codziennie miala zastrzyki z insuliny to udalo jej sie przezyc wiecej nic lekarz jej zapowiadal...dieta leczenie i te sprawy...ale na koniec miala juz rakulca i ja zjadl bez skrupułow..:(
    mialam tez 2 koty ...jednego ktos z osiedla otruł a drugi ze starosci odszedl.teraz mam kocice 2 letnia łasice :music:jakos glupio bez zwierzaka w domu ale psa juz nie wezme..:oops:
     
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Wiesz,dobre w nieszczęściu jest to,że w przypadku zwierząt,nie trzeba patrzeć do naturalnego końca na ich męczarnie...Nie wiem na razie,czy będzie następny pies.Po poprzednim też nie miało być ale...Karol sam się zgłosił na domownika-to znajdka był...
     
  9. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    znajduchy sa najkochansze :inlove::music:wdzieczne za milosc...moj pies byl wziety ze schroniska ,jeden kot sie tez sam zglosil i drugi ze schroniska,a tego moja Boziene , ktora mam teraz najprawdopodobniej uratowalam przed przedwczesna smiercia -.-
    tak to prawda ,ze mozna im chociaz oszczedzic cierpien...to jest dobre...
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Masz forumowy tytuł adekwatny do sygnatury :p
     
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    o_OhahahahahahaaaaaaaxDxDxD:cry::cry::cry::cry:no nie wykluczone ,ze tak jest xDxD:cry:
     
    Hania lubi to.
  12. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaski kochane:D
    miłego dzionka życzę:D
    Gosiu bardzo Ci współczuję:cry:
    ja wielokrotnie przez to przechodziłam ponieważ u mnie w domu zawsze były pieski,2 razy były kotki,poza tym były chomiki,świnki morskie,myszka i rybki,ból po stracie jest zawsze taki sam,zwierzątko jest częścią rodziny,ja każde zwierzątko jakie miałam pamiętam..........................
    a ja mam jeszcze wieści od Wioli,niestety też nie najlepsze:(
    prosiła żeby Was przeprosić i pozdrowić najgoręcej jak to możliwe,kocha nas i dziękuje za troskę,w tej chwili źle się czuje,jak tylko poczuje się lepiej wpadnie tu.
     
  13. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    no cóż każdy ma inne poczucie humoru :)
    pajączek mówisz... :p

    Gosiu przykro mi :(
    moja suczka też została uśpiona... miała 14 lat...
    tak to jest że zwierzęta stają się częścią rodziny a potem serce pęka gdy przyjdzie czas rozstania... :(
     
  14. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Czesc Witasku :Djak tam event?
    czeeeee Magda widze juz na posterunku po pracy :D dzisiaj tez dzieci bawisz?:music:
     
  15. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    event byłby nieźle gdyby wypadajki lepiej leciały:(
    ale 5 pokoik zamknęłam:D
    a jak u Ciebie?????????
     
  16. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    mi jeszcze chwila do zamkniecia 5 zostala bo dzisiaj zebralam rano bez chmj -.-
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dzięki dziewczyny,trochę już się ogarnęłam.Ja siedzę w czwartym pokoju,po 19,w pracy go skończę.
     
  18. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    zdarza się,ja też czasem tak mam:oops:
    Twój piesio zawsze pozostanie w Twojej pamięci,ale żyć trzeba dalej...............
     
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    [​IMG] To nie on,bo nie mam zdjęć ale był rasowy,więc tak samo wyglądał.
     
  20. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    śliczniusi:D