ankagdw

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika ankagdw, 14 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hahahaahahahaaaaaaaxDxD:cry::cry:i po sniadaniu xD:cry:
    a nic lepiej..gorzej jeszcze...nos urywa i wszystkie gnaty łamią...yhhh :sleepy:
    Czeeesc Gosia ,a co osly juz?ja to zakręt jestem ostatnio ,ze szokkk..:oops:
    nie widze ogloszenia o oslach..
     
    kabokazekana lubi to.
  2. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam kochane:D
    miłego dzionka życzę:D
    Aniu zdróweczka życzę:(
    mnie chyba też coś rozkłada,wczoraj praktycznie po przyjściu z rehabilitacji przeleżałam w łóżku,wszystko mnie bolało,czułam się jakbym miała ze 40 stopni gorączki:(
    wzięłam Gripex i dziś nieco lepiej,ale nie bardzo........................
    Aniu podzielisz się pielęgniarzem?:oops::D
     
    kabokazekana lubi to.
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    OO jeszcze nie ma ale dziś 16-ty jest :pTo mają dziś być wg.zapowiedzi xD
     
    kabokazekana lubi to.
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    bierz nie pytaj ,ale kielbasy ci nie oddam od Zetki xD
    trzeba brac poprawke na zapowiedzi...dzisiaj to chyba nie wejd bo oo by wczoraj dali:oops:
     
    kabokazekana lubi to.
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Aniu,w kalendarzu jest zapisane ,że dzisiaj się zaczyna:p
     
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    w kalendarzu tez jest wzmianka ze to tylko przyblizone terminy i moga ulec zmianie;)
     
  7. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    ankagdw lubi to.
  8. mika081989

    mika081989 Komisarz forum

    Dzień doberek co słychać?
     
  9. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

  10. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Witaj Aniu :)
    Zdrówka życzę :), kakałko czy co tam ciepłego lubisz i kuruj się , kuruj ..:)
    Pozdrawiam serdecznie Ciebie i gości w domeczku ...
     
    gosiagosia60 lubi to.
  11. mika081989

    mika081989 Komisarz forum

    oj to nie dobrze:( cieple skarpety i do łóżeczka grzać sie
     
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no siedze wlasnie w skarpetkach jak bida z nedza w fotelu pod kocem heheheh:D
    czesc Gabi;)herbate z cytryna i sokiem malinowym pije ;)
     
  13. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    hejka ..no i bardzo dobrze , jak smakuje i pomaga to pij na zdrowie ;)
     
  14. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ani nie pomaga ani nie smakuje -ale pije xDxD do piramidek liptona sie przyzwyczailam smakowych i z cytryna zwykla juz mi nie podchodzi...ale ponoc pomaga to pije :pszkoda ze bb nie od dzisiaj :oops:
     
  15. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    ja mam dylemat czy miksować..tak szczerze to nagrody nie powalają a i tak złomu u mnie niet - misje ze skrzynkami skonczone - to po co mi pomaranczowa nakładka fabryki której nie mam i długo mieć nie będę ..i jeszcze dumam czy kupić chomika syryjskiego czy mandżura ???:pxDxD
     
  16. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    a po coz ci ten stwor?kota sobie przygarnij:p
     
  17. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    kocham gryzonie , chomiki , myszy nawet szczurki ( chociaż szczurków nie miałam bo bałam się o kable)..a kot ..hmmm lubię koty ..nawet na mnie gadali w młodości "kocia mama"- ale to były kotki na wsi u cioci - a w domu kota nie chcę ( nie wiem czy nie mam uczulenia, a koty mają silny alergen )..no i jeszcze taka sprawa gdy mnie ktoś poprosi o opiekę nad psem to mam tymczasowo pieska ..:D..np. moja siostra szła na wesele to miałam 2 dni piesia ..:)..kot odpada ..:)
     
  18. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    helllołł...cos za cudny poranek :oops:-.-rewelacja:sleepy:
    Magiczna jakbys tu zajrzala to masz kiecke do odebrania u mnie pietro wyzej i storne wstecz ;)
     
  19. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Witam
    Kod bonusowy na pomocników dali:
    HAPPYAUTMN14
    Ważny do 22 października.
    Kupon na pomocników na 24 godziny daje. I samych pomocników na 24 godziny też :)


    Anka, jak tam kuracja? Poprawia się coś?
     
    ankagdw lubi to.
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    wlasnie korzystam z tego kodu bo sily klikac nie mam.a gdzie tamlepiej -dzisiaj to chyba szczyt jest.jak dzieci pomagaja i nawet to mlodsze to znaczy ze widza ze matka zdechnieta .litosc maja xD:cry::cry:
    ja Zetka nie choruje zbyt czesto a jak choruje to porzadnie mnie wezmie zawsze.:eek: