Anja8787

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Anja8787, 24 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    Pewnie, tylko mnie powiadom jak wyślesz. xD Zmykam stąd, teraz będę dostępna tylko na GG. :p
    52386396 jak ktoś nie ma. xD
     
  2. Krzychu2907

    Krzychu2907 Baron forum

    Dnia?xD Chyba wieczoruxD
     
    Anja8787 lubi to.
  3. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    Cicho! xD
    Ej słuchajcie nie wiem, co ja nawyrabiałam, ale podaję Wam mój stary numer GG, bo znalazłam, a poza tym ten nowy się zepsuł, nie pytajcie co zrobiłam. xD
    Macie ten stary: 34369875
     
    Krzychu2907 lubi to.
  4. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    co zrobiłaś?:p
     
    patrycja9922 i Anja8787 lubią to.
  5. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    Szczerze? To sama nie wiem. xDxDxD Blondynka ze mnie masakryczna. xD:cry:xD Zapomniałam hasła na nowe GG, które założyłam jakieś 2 tygodnie temu i chciałam je odzyskać, tylko, ze nie wiedziałam, na którym emailu się zarejestrowałam. xD Okazało się, że na wszystkie nie działa to postanowiłam odnaleźć to stare i znalazłam na poczcie to stare. Tym razem odzyskałam hasło, ale co dziwne się później okazało, że stare GG jest na obu moich emailach i nowe zostało bezpańskie. xD Na więcej pytań dotyczących tego nie odpowiem. xD :p xD
     
  6. Krzychu2907

    Krzychu2907 Baron forum

    Taaak, to potrafi tylko Ania xDxDxD
     
    Anja8787 lubi to.
  7. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    xDxDxD
    ja to mam mnóstwo porobionych maili i potem jest koszmar jak do czegos zapomne hasła, na który to było :D, szukam i szukam, potem wychodzi na to, że na zaden adres nie dociera wiadomość, wszystko jest błędne i zakładam nowe konto, cały ja xD
     
    Anja8787 lubi to.
  8. Krzychu2907

    Krzychu2907 Baron forum

    Też tak miałem, ale teraz mam wszystkie dane pozapisywane w jednym, bezpiecznym miejscu :D
     
    Anja8787 lubi to.
  9. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    dzień doberek, jak tam poniedziałek mija? :)
     
    Anja8787 lubi to.
  10. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    Dziwna sprawa. xDxDxD
    Ja tylko mam identyfikator i hasło do Originu zapisane, mam jakieś 10 różnych wykorzystywanych haseł i 2 emaile, więc muszę zawsze kombinować. xD
    xDxDxD Dlatego założyłam nowe GG, ale znalazłam stare i niech to pierwsze zostanie. xD Takie sytuacje są u mnie mile widziane. xD

    Hej Moniko! ;) A mija spokojnie, bez stresu, trochę nauki, ale wszystko rozumiem i umiem, więc nie ma problemu. :) Tylko lekturę muszę w ciągu tygodnia przeczytać, ale wydaje się być dość przyjazna. xD A co u Ciebie? :)
     
  11. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    a jaką lekturę? całe szczęście jutro wolne i lenistwa cd :D
     
    Anja8787 lubi to.
  12. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    Ja lenistwo zaczęłam dziś po południu. xD Jutro na wyprostowanie kości jadę na trening i dobrze, odstresuję się przed szkołą. :p A lektura to "Yellow bahama w prążki" autorstwa Ewy Nowak. ;) Podobno dosyć fajna jak na szkolną lekturę. :)
     
  13. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    a co to za trening? coś specjalnego?

    Książki nie znam... :D ale życzę miłego czytania
     
    Anja8787 lubi to.
  14. Krzychu2907

    Krzychu2907 Baron forum

    No widzisz, ja mam jakieś 5 e-maili, zdarza mi się zapominać do nich hasła, więc jak chcę coś odzyskać to nie da rady nawet :D
     
  15. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    pamiętam jak kiedyś za kazdym razem kiedy logowalem sie do Google musialem zmieniać hasło....tak to było dziwne xD
     
    patrycja9922 lubi to.
  16. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    A nic specjalnego, po prostu trening siatkówki. :p :) A dziękuję, pasowałoby już zacząć. xD
    Tak zawsze jest, dlatego mam tylko 2 emaile. xD
    Ja jestem na Google zalogowana zawsze i na każdym urządzeniu, nawet na telefonie taty. xD Tylko dlatego, że kiedyś ten telefon należał do mnie. xD A co u Ciebie? :p
     
  17. Bry wieczór co tam słychać?
     
    Anja8787 lubi to.
  18. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    A dobry wieczór Milenko! :) A właściwie to nic poza tym, że jestem strasznym leniem, ale chociaż odrobiłam pracę domową. xD:cry: Jestem drugi raz w szkole i już mam jej dość. xDo_O Nauczyciele budzą się i chcą się wściec z ocenami. :p xDxD:wuerg: Na szczęście już tylko z jednego nieszczęsnego przedmiotu mam sytuację nieklarowną, tzn. z zajęć technicznych mam wystawione między 4 a 5, tylko dlatego, że nie oddałam jakiejś jednej pracy, a poza tym mam piątki. :p xDTakże moja średnia na półrocze to będzie 5,0 albo 4,9 zależy to od mojej pani od w-f, która mnie nienawidzi. :pxD:cry: W porządku tak ogólnie, jeśli chodzi o moje samopoczucie. xD A co u Ciebie? ;)
     
  19. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Cze Aniu Ty pewnikiem w szkole :):):)to buziole zostawiem i idem sobiem xDxDxDxD
     
    Anja8787 lubi to.
  20. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    Pozazdrościć takiego umysłu.:p 8)xDxD Wiele nie wkuwam, bo nie mam na to czasu, a że pamięć nie szwankuje to jakoś ubywa.:pxDxD
    A również pozdrawiam cieplutko i buziaki przesyłam. :**