Anja8787

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Anja8787, 24 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    Co za zbieg okoliczności. xD Nawet nie dawałam szans na to, że byłam chociażby blisko miejscowości, w której mieszkasz. xD To powiem Ci, że w pięknej okolicy mieszkasz. :p Tylko pozazdrościć. :)
    Dzień dobry Krzysiu. :) Cudownie po świętach, znowu pokłóciłam się z mamą, bywa tak. :p Ale ogółem święta spędzone z rodziną, no fajnie było sobie porozmawiać z nimi. ;)
    A jak u Ciebie? ;)
    Mam opory żeby tam zajrzeć, ta blokada ze mnie nie może zejść. xD No wiesz jak w FA to lubię sobie pograć czasem, porobić eventy itd. a na FR to tylko forum dla mnie istnieje. :p Nie mam tak dużego sentymentu do FR jak do FA szczerze powiedziawszy. ;) Ale pewnie zajrzę tam w najbliższym czasie. :p
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Forum FR niedawno zlikwidowali do pisania:eek:
     
  3. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    No widzisz ehhh :p a mogłyśmy zrobić farmowe spotkanko-jeszcze kolezanka moja tez z farmę gra, tylko na forum się nie udziela ;)
    Jakbys kiedys jeszcze sie wybierała to daj znać :D
     
    Anja8787 lubi to.
  4. Krzychu2907

    Krzychu2907 Baron forum

    Oj ale na pewno zaraz się pogodzicie :)
    Hmmm, szczerze mówiąc... stara bida xD
    Haha, już nie istnieje ;) FR już dawno zamknięte :)
    A o nas, miałem namyśli nas - ludziach na forum xD
     
    Anja8787 lubi to.
  5. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    Mnie i rodzicom się podobało, więc jest duże prawdopodobieństwo, że tam znowu się wybierzemy. ;) Teraz jak już wiem, to na pewno dam znać. :D
    Już jako tako się pogodziłyśmy. xD
    Jak zwykle stara bida. xD U mnie nie taka stara prawdę mówiąc. :p
    Serio? xD Ale dlaczego?
    A o ludziach nie zapominam, pamiętam, ale nie zawsze daję znak życia. xD
     
    chrumcia91 lubi to.
  6. Krzychu2907

    Krzychu2907 Baron forum

    No widzisz xD
    To opowiadaj mnie tu natychmiast co się zmieniło? xD

    A nie mnie o to pytać :) Pytaj BP xD Ale jak gra od dłuższego czasu się nie rozwijała, a producent wręcz nie chciał jej aktualizować to było to do przewidzenia :)

    No właśnie o to chodzi, ze nie dajesz znaku życia :p I co, my mamy tak po prostu się o Ciebie martwić?:pxDxDxD
     
    Anja8787 lubi to.
  7. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    Hej Krzysiu. xD A zmieniło się tyle, że zachorowałam na stałe. Takie życie, mam nadczynność tarczycy, biorę leki. Niestety odziedziczyłam chorobę po mamie. Bardzo źle się czułam przez ten czas dopóki u mnie nie zdiagnozowali tej nadczynności. No teraz wszystko wróciło do normy. xD Mam nadzieję, że 2016 będzie o tysiąckroć lepszy niż ten. :p
    Do przewidzenia było, że kiedyś tak się stanie z FR. To była taka magiczna wersja FA.
    No postaram się częściej dawać ten znak życia, ale nie obiecuję. xD Tyle obowiązków i innych zajęć. :p Po prostu skleroza mnie dopada, że nawet tego znaku nie daję. xD Nie musicie się tak bardzo martwić o mnie. :p
     
  8. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    dzień dobry :)

    na cały kolejny rok życzę zdrówka, sukcesów i radości :) niech będzie udany i szczęśliwy :) i niech wykroi czasem parę minut dla nas w Twoim napiętym grafiku ;)
     
    Anja8787 lubi to.
  9. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    Bry wieczór. :) Dziękuję ślicznie za życzenia. :* Postaram się, ale nie obiecuję. :p Ja jutro złożę życzenia, dziś nie mam do nich głowy. xD
     
  10. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    wiem, jak to czasem czas pędzi, że człowiek chwili na herbatę nie ma, a co dopiero żeby coś kliknąć w międzyczasie ;)
     
    Anja8787 lubi to.
  11. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    No to wszystkim moim gościom życzę szczęśliwego Nowego Roku! :) Zdrówka przede wszystkim, szczęścia, niezapomnianych chwil, wspomnień, mnóstwo uśmiechu, pogody ducha i czego sobie zapragniecie! :*
    [​IMG]
     
  12. danka21

    danka21 Wyjątkowy talent

    Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku Gwiazdeczko:)
    [​IMG]
     
    Anja8787 lubi to.
  13. Krzychu2907

    Krzychu2907 Baron forum

    Hej ho ;)

    Uu, to nie faktycznie niefajnie :/ Ale cieszę się, że lepiej już jest :) U mnie chorobą dziedziczoną może niestety okazać się cukrzyca i nadciśnienie, z czego to drugie już trochę się okazuje :p

    Oj raz na tydzień jak zajrzysz wystarczy, jak nie tu to chociaż na GG xD



    PS. Szczęśliwego Nowego Roku!! :)
     
    Anja8787 lubi to.
  14. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Popieram Krzysia, raz na jakiś czas, ale regularnie zaglądaj :) Jeden uśmiech wystarczy i od razu fajniej się robi :)
     
    Anja8787 lubi to.
  15. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    Hejka! :) No niestety choroby chodzą po ludziach. :p Tarczyca może się okazać nie jedną chorobą dziedziczną, mam nadzieję jednak, że mnie to ominie. xD
    Dziękuję i wzajemnie. ;)
    No takie mam postanowienie noworoczne, zobaczymy jak wyjdzie. ;)
    Miło mi, Emi. :*
     
  16. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    bry :)

    jak tam w nowym roku? zimno strasznie.. :eek:
     
    Anja8787 lubi to.
  17. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    Hej Kalinko! :) A dziwnie w tej nowej rzeczywistości, ale... jak najbardziej pozytywnie! xD Nowe wyzwania, nowe doświadczenia, jakby nie było nowy rozdział w moim życiu. Ten rok to będzie dla mnie rok zmian, dlatego postaram się o to, aby ten rok był wyjątkowy. :p Zimno jest, to prawda, jakby było więcej śniegu to byłabym zadowolona, a tak to trochę narzekam, że jest mróz bez śniegu. xD
     
  18. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    u mnie śniegu wystarczająco, by się podtopił, a następnie przymarzł, dzięki czemu, oczywiście, zaliczyłam upadek na parkingu (wiadomo, kto by piaskiem parkingi sypał :mad:>:() ech.. ale podobno ma sypać dalej, to może i bałwan z tego będzie ;) może go na tym parkingu właśnie nocą zrobię w ramach protestu ;) xD:p
     
    Anja8787 lubi to.
  19. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    dzień doberek. Jak tam ferie mijają?
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    skończyły się:p