amdep

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika amdep, 30 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. myszka212

myszka212 Wyjątkowy talent

Witaj Aniu, mnie nie było równo 4 m-ce i zaglądnęłam...patrzę...a Ty tu :D
    Farma żyje, bez pośpiechu, tylko dla przyjemności sobie pogrywam.
    Pozdrawiam Cię i mam nadzieję, że wszystko u Ciebie w porządku :)

amdep lubi to.
  2. MOD_Zgredek*

MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

Jedno nie wyklucza drugiego.
    Unity jest silnikiem (środowiskiem programistycznym), w którym tworzy się gry (jednym z wielu różnych). HTML to język zrozumiały dla przeglądarki, który niejako obudowuje grę stworzoną przy pomocy innych narzędzi. Bez HTML5 gra napisana w Unity nie uruchomiłaby się w przeglądarce.

amdep lubi to.
  3. amdep

amdep Ekspert forum

Jakoś mi nie pasuje ani gra przez "klienta" ani w przeglądarce.
    Z "klientem" jest niewygoda, bo mam inne gry w przeglądarce, ładnie na pasku ułożone w kolejnych kartach.. ;) ;) czyli Farma osobno, przez "klienta" to niewygoda.
    A w przeglądarce poprzez to nowe coś, wygląda inaczej, jakoś gorzej... i jak by inaczej działała... :p

A przez te całe zmiany i moje niezdecydowanie, straciłam wszystkich Sąsiadów. :/

Teraz to już tylko zaglądam, żeby na Forum zajrzeć, kto znajomy jest. ;)

krasnoludek10 lubi to.
  4. MOD_Zła

MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

Zmniejsz, proszę ilość linijek w podpisie sygnatury, ponieważ Regulamin pozwala tylko na dwie linijki.
    2.1. Nick, sygnatura, awatar

Sygnatura - dozwolona jest sygnatura graficzna o maksymalnych wymiarach 500 x 200 pikseli oraz podpis zawierający maksymalnie 2 wiersze (czcionką o wymiarach max. 3)

krasnoludek10 lubi to.