amdep

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika amdep, 30 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    Witaj Aniu, mnie nie było równo 4 m-ce i zaglądnęłam...patrzę...a Ty tu :D
    Farma żyje, bez pośpiechu, tylko dla przyjemności sobie pogrywam.
    Pozdrawiam Cię i mam nadzieję, że wszystko u Ciebie w porządku :)
     
    krasnoludek10 i amdep lubią to.
  2. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jedno nie wyklucza drugiego.
    Unity jest silnikiem (środowiskiem programistycznym), w którym tworzy się gry (jednym z wielu różnych). HTML to język zrozumiały dla przeglądarki, który niejako obudowuje grę stworzoną przy pomocy innych narzędzi. Bez HTML5 gra napisana w Unity nie uruchomiłaby się w przeglądarce.
     
    krasnoludek10 i amdep lubią to.
  3. amdep

    amdep Moguł forum

    Jakoś mi nie pasuje ani gra przez "klienta" ani w przeglądarce.
    Z "klientem" jest niewygoda, bo mam inne gry w przeglądarce, ładnie na pasku ułożone w kolejnych kartach.. ;) ;) czyli Farma osobno, przez "klienta" to niewygoda.
    A w przeglądarce poprzez to nowe coś, wygląda inaczej, jakoś gorzej... i jak by inaczej działała... :p

    A przez te całe zmiany i moje niezdecydowanie, straciłam wszystkich Sąsiadów. :/

    Teraz to już tylko zaglądam, żeby na Forum zajrzeć, kto znajomy jest. ;)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Zmniejsz, proszę ilość linijek w podpisie sygnatury, ponieważ Regulamin pozwala tylko na dwie linijki.
    2.1. Nick, sygnatura, awatar

    Sygnatura - dozwolona jest sygnatura graficzna o maksymalnych wymiarach 500 x 200 pikseli oraz podpis zawierający maksymalnie 2 wiersze (czcionką o wymiarach max. 3)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  5. amdep

    amdep Moguł forum

    Ach te Regulaminy...

    Szkoda, że regulamin nie przewiduje, że gry Bigpoint mają dobrze działać na każdej platformie. :p

    Klient mi nie odpowiada, a gra w przeglądarce nie działa tak, jak poprzednio na Flash Player, niestety. :(
    Co zajrzę i coś próbuję robić, to mi się odechciewa po chwili.
     
    -troll- i krasnoludek10 lubią to.
  6. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Również klient mi nie podszedł.
    Jak próbuję coś zrobić i gra się zawiesi, to ją odświeżam. Ale międzyczasie idę zerknąć do innej gry albo jakąś ciekawą stronkę przejrzę, zajrzę do książki, czy zajmę się czymś ciekawym i... zapominam. W efekcie zdarza mi się zostawić sałatę na kilka godzin. :p
     
    amdep i krasnoludek10 lubią to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja gram na notebooku, w Microsoft Edge i gra zacina się bardzo rzadko:p Jedynym problemem są bardzo czasochłonne zbiory, bo touchpadem to ciężko (nie mam odpowiedniego podłoża do myszki i nie zawsze mogę pójść do sąsiedniego pokoju, gdzie jest stół) a jak zrobię coś palcem (mam włączony tryb tabletu, bo do Teams też się przydaje jak chcę szybko włączyć/wyłączyć mikrofon), to gra nie zawsze na to reagujexD:cry:xD

    EDIT: Anno Mario (Anna Maria, smutną ma twarz:music:)...
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 15 kwietnia 2022
    amdep lubi to.
  8. amdep

    amdep Moguł forum

    Rok minął od mojej ostatniej wizyty tutaj, w grze wygląda chyba jeszcze gorzej niż rok temu... albo tak odwykłam. ;)
    Szkoda...

    Dobrze, że chociaż Forum działa normalnie, jak każde inne Fora w necie. ;)

    Poczytałam, napisałam, dwie ważne potrzeby zaspokojone na dziś. ;)
     
    krasnoludek10 i myszka212 lubią to.
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tak mi się przypomniało:p;)


    Anno Mario i wszyscy odwiedzający częściej lub rzadziej ten domek:)

    Umyj jajka, upiecz babkę
    Złap królika, kup sikawkę
    Bo Wielkanoc już nadchodzi
    Więc się bawić nie zaszkodzi
    Lecz uważaj też na kaca
    Bo we wtorek czeka praca
    :D:D:D
     
  10. -troll-

    -troll- Wszystkowiedząca wyrocznia

    Niestety regulamin jest ustawiony pod producenta, a nie pod gracza. Generalnie gra obniżyła loty ..
     
    krasnoludek10 lubi to.