amdep

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika amdep, 30 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. HaniaWiolettek

    HaniaWiolettek Czeladnik forum

    Hej Aniu,dziękuję za odwiedzinki:)wiesz jak to u mnie ciągle coś wypada nawet nie ma kiedy na forum zajrzeć:)dobrze Cię widzieć na nowym fotum[​IMG]
     
  2. amdep

    amdep Moguł forum

    Dzięki Haniu i wzajemnie Ciebie też miło tu widzieć. :)
    Mało Graczy "ze starej gwardii" pozakładało swoje wątki...

    A co to za przerażająca istota z Tobą przyszła? :p
     
  3. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    witam,cieszę się że tu zabłądziłam,,pozdrawiam
     
    amdep lubi to.
  4. amdep

    amdep Moguł forum

    Witam w moim "domku" :)

    Zrobiłam dziś "zdjęcie farmy" (Leśnej Polany) i wklejam - to dowód na moje lenistwo ostatnimi czasy...
    Nie sieję i nie orzę ;) postawiłam zagrody i posadziłam drzewa i już! ;)
    [​IMG]
     
  5. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    Aniu, z okazji nadchodzącego 2015 roku życzę Ci wszystkiego dobrego, samych wspaniałych chwil, dużo optymizmu i śmiechu, zdrówka, szczęścia i czego sobie zapragniesz. :* :) Mam nadzieję, ze Twoja pamięć mnie jeszcze pamięta. ;) Gorąco pozdrawiam. :*
    [​IMG]
     
  6. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Aniu, przyniosłam ciasteczko ;)

    [​IMG]
     
  7. amdep

    amdep Moguł forum

    Pamięta, pamięta, nadal mam Cię w znajomych. ;)

    Dziękuję za odwiedziny i życzenia, wzajemnie wszystkiego dobrego w nowym roku. :)
    Dobrej pogody w duszy... i za oknem. ;)

    Kiedy to piszę, za oknem u mnie wiatr wyje i szarpie drzewami, na balkonie sąsiadów chyba coś przewrócił, bo stuka... oby ludzie zmądrzeli i w tym 2015 roku, to taka ładna liczba, wreszcie wszystkie państwa podpisały konwencję o ochronie klimatu. ;)
    Dziękuję bardzo, śliczne ono i bardzo smakowite. :)
     
  8. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    Witaj Aniu! :) U mnie też taka pogoda, chociaż teraz zamiast deszczu prószy śnieg. :p A wieje okropnie, aż na dworze się nie da wytrzymać. -.- A jak tam samopoczucie? ;) Miłego dnia życzę! :)
     
  9. amdep

    amdep Moguł forum

    Moje samopoczucie dziś ma związek z zakończeniem - wreszcie! - tego eventu z kurczakami. ;)

    Ulga, że wreszcie skończyły się kręcić kocyki i nie zapłaciłam za skrócenie czasu ani 1 FL! :D

    W przeciwieństwie do większości piszących na Forum, nie lubię eventów, nawet bardzo - to dezorganizacja zajęć w realu i totalny bałagan na farmie, którego potem nie mogę opanować.

    Miłego tygodnia :)
     
    Anja8787 lubi to.
  10. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    Hej Aneczko! :* Ja zrobiłam, tyle ile mogłam, tzn. do 4 zadania, bo robię zapasy na jeden z moich ulubionych eventów, czyli urodzionowy. :) Także gratuluję ukończenia eventu! :) Ja nigdy nie wydaje FL na ukończenie eventu, szkoda mi po prostu, wolę wydać na SP, TJ itd. ;) Też mam bałagan na farmie i próbuję go ogarnąć. :) A co jeszcze u Ciebie? ;) Miłego dnia życzę. :)
     
  11. amdep

    amdep Moguł forum

    Zależało mi na pnączu, bo daje trochę TPD na Bahamę - dlatego tylko chciałam ukończyć ten event. ;)

    A poza tym, w Warszawie już drugi dzień jest prawie 10 stopni ciepła, w środku stycznia!!
    Dom wariatów z tą pogodą...

    Oczywiście przyjemnie jest dla nas, butki jesienne nie zimowe, lżejsza kurtka, fajnie... ale krzewy puszczają pąki, jak przyjedzie mróz, zmarzną i nie zakwitną wiosną, inne rośliny tak samo...
     
  12. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    Ja zapomniałam w ogóle o pnączu. xD Odeszłam jak to była taka dosyć nowość. :p Nie mogłam się do niego przyzwyczaić, bo ogródek swój bardzo pokochałam. xD U mnie też sporo na plusie jest, dopiero pod koniec stycznia ma być mróz. Ja jestem zmarzluch, więc nadal wszystko zimowe noszę. xD Niestety, dla roślin taka pogoda zimą to zabójstwo. :eek:
     
  13. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Witam, wpadłam w odwiedziny :)
    Wytarłam kurze, wytrzepałam dywaniki, wygoniłam pająki :p
    [​IMG]
    Przy okazji upiekłam ciacha:
    [​IMG]

    Już uciekam, może następnym razem na gospodynię trafię ;)
     
  14. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    Witaj Aniu! :) Oj rzadko wchodzisz do swoich progów. :p Na szczęście Monika trochę tutaj ogarnęła. ;)
    Jak tam zdrówko Aneczko? ;)
    Gorące pozdrowienia zostawiam. :)
     
  15. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Cześć Aniu! :)

    Jak tam zdrowie? :)
     
  16. amdep

    amdep Moguł forum

    Ojej, ale ze mnie gospodyni marna! :D

    Goście sami się ciasteczkami częstują, a ja nawet nie zajrzałam... ;)

    Na swoje usprawiedliwienie powiem, że system "Powiadomień" jest dobry, ale nie do końca... Dopiero jak kliknęłam "Pokaż wszystkie", bo konkretnego tematu szukałam, patrzę, a tam mój wątek odwiedzony też!

    Dziękuję bardzo za sprzątanie Monisiu :) :)

    Aneczko i Wiko,
    dziękuję za odwiedziny :)

    A zdrowie? "Jak człowiek po 40-tce budzi się rano i stwierdza, że nic go nie boli, to znaczy, że już umarł." :p ;)
     
    SMOD_Wadera* lubi to.
  17. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Wszystko dobrze, u mnie słoneczko świeci, na plusie temperatura, po prostu miód malina! :)

    Miłego popołudnia :)
     
    amdep lubi to.
  18. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Szalona! Nie mów że nic Cię nie bolało :) :p
    Opowiadaj gdzie byłaś jak Cię nie było :p
    Pozdrawiam ciepło i lecę dalej :D
     
  19. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    Hej Aniu! :) W końcu zajrzałaś do swoich progów! Co za niespodzianka. xD Ja się przyłączam do pytanka Moniki. ;)
    Miłego wieczorku, pozdrowienia serdecznie zostawiam. :)
     
  20. amdep

    amdep Moguł forum

    Witam miłych Gości :) :)

    Gdzie byłam jak mnie nie było? ;)
    A wiecie, żadna niespodzianka - w grach. :D I tu na Forum też, tylko gdzie indziej. ;)

    Ostatnio znowu zaglądam do Rising Cities - robiłam tam event walentynkowy i z tej okazji kupiłam za 8 złotych "Inkasenta" do zbierania czynszu z domków. No więc muszę to wykorzystać, żeby tych 8 złotych nie stracić... :p
    No i do Fantasyramy trzeba zajrzeć czasem, jak tu trochę spokoju jest... ;)

    A w realu na spacer iść każdego dnia, korzystając, że pogoda pozwala. ;)
     
    SMOD_Wadera* lubi to.