Opinie Alicja w Krainie Stoków

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 29 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ewanta

    ewanta Komandor forum

    ostatnio praca mnie pożera i pochłania :( umysł dymi po 11-12 godzinach w pracy więc .... czy ktoś mógłby mi tak łopatologicznie wytłumaczyć tabelkę hinrysa ???? mam najpierw iść czerwoną linią ?
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Idź wg kolorów, tak jak są w tabelkach.
    Czerwony, fioletowy, niebieski.
    Różowy, żółty, zielony.
    Oczywiście jeśli chcesz, to droga którą ja będę szedł.
     
  3. ewanta

    ewanta Komandor forum

    o dzięki królu :)
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja to w ogóle nie wiem,co robię,gdzie już zrobiłam i co jeszcze mam zrobić :D Mam jeden automat i mogę wejść na 2 poziom.A co dalej?xD:cry:xD Tak mam:[​IMG]
     
  5. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Gosiu musisz odblokować pola z łopatami,najpierw czerwoną potem niebieską.
    Z tego co widzę odblokowałaś fioletową.A następnie zebrać automaty z wejściówkami
    Tu masz pomoc od Rysia



    https://board-pl.farmerama.com/threads/alicja-w-krainie-stoków.72463/page-2#post-2138571
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No patrzę na ta Rysiową ściągę ale nic tam nie widzę :cry: Po co mi te łopaty?o_O Jednak pierwsza myśl najlepsza-było nie robić -.-
     
  7. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Łopaty są kluczem do odblokowania automatów;)To są pola zaznaczone u Rysia na kolorowo,bo każdy kolor odblokowuje odpowiednie przejście lub automat
     
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dzięki Izka ale i tak dalej nic nie kumam xD Chyba dam sobie spokój.8)
     
  9. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Gosia idź zgodnie z kolorami czerwony,fioletowy,niebieski
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Teraz to ja już spać idę,może jak wstanę,to mi się coś w głowie rozjaśni.:p
     
  11. niebo016

    niebo016 Generał forum

    8)Udało mi się odblokować jeden automat, tak robiłam zadania z pierwszej planszy, że zabrakło ewentówki na 588 pól, ale wysiałam na wolnych kratkach żonkila na wypadajki.:sleepy:
     
  12. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Lubię narty :inlove::music::inlove:
    I chyba właściciel koła Presluj o tym wie, bo dzisiaj wpadło mi kilka bonusów i pierwsza strefa już cała zrobiona. Drugą też już zaczęłam, 4 automaty pracują.:)

    [​IMG]
     
  13. cytronetka44

    cytronetka44 Czeladnik forum

    witajcie , może nie doczytałam ale mam pytanie-przepustki narciarskie można zbierać co 3 godz/ a gdzie je póżniej szukać?czy zbiera się tylko raz?
     
    magdusia668 lubi to.
  14. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Przepustki z każdego automatu możemy zbierać wielokrotnie przez cały event. Zapisują się w górnym pasku na planszy eventowej:
    upload_2020-1-30_21-57-12.png
    upload_2020-1-30_21-57-40.png
     
    talarek1961, olgs3 oraz magdusia668 lubią to.
  15. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    dla tych co mają JC warto wystawić. Z eventówki miałam 66 rękawic, gogli 61 a kijków 53 (tam stoi menażeria, manufaktura i dendrologiczny). Dzięki temu obejdzie się bez długorosnących.
     
  16. Pryku

    Pryku Książę forum

    Poczatek na spokojnie, 2 automaty chodza a jutro nocka w pracy wiec wlacze dopalacz chociaz nie wiem czy bedzie potrzebny na cmj wodzie mysle ze da rade przynajmniej do pnacza
     
  17. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    1 plansza zrobiona i połowa 2 ;) z 3 automatów za chwilkę zbiorę przepustki i posieję na sp eventówkę :)
     
  18. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry poranne.Zjeżdża Wam Alicja po stoku?;)
     
  19. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    U mnie tylko ślady nart zostały, a Alicji nigdzie nie widać - chyba kijki zgubiła i ich szuka.:)
     
  20. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Jak najtaniej odblokować strefę 2? Muszę zgarnąć automaty i łopaty? Zaplątałam się. Chce tylko pnącze i punkty bez strefy 3
     
    olgs3, magdusia668 oraz abc2016 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.