Opinie Alicja w Krainie Stoków

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 29 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. _Sabrina

    _Sabrina Młodszy ekspert

    :inlove::inlove:
    Dzięki hlnrys super jesteś:inlove:
     
  2. kamilcia83

    kamilcia83 Okazjonalny autor

    Dziękuję i pozdrawiam :)
     
  3. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    I ja zrobię ile mi się uda. Jak na razie to dla mnie "czarna magia"
    ale rozjaśni mi się jak już event ruszy i będzie widoczna pierwsza plansza.
    Jakoś nie lubię tej mechaniki.
     
  4. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    pierwsze wypadajki

    [​IMG]
     
  5. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a u mnie 202/202/176 kijki najgorzej, ale coś na to poradzimy - była hortensja na głównej i dzikiej a śmietnik na leśnej.... (10 magazynów, 8 baobabów, 24 wiśnie XXL i 88 małych pól hortensji)
     
  6. ewanta

    ewanta Komandor forum

    130/124/74 - miałam posiany irys ale zbiór był gotowy około 6 rano. za późno weszłam wczoraj na forum i nie doczytałam że event ;)
     
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Maska 174,rękawice 177,kijki 40-mało kijków kruca bomba :(
     
  8. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Dzięń dobry:)
    Ruszyliśmy z kopyta na Stok z Alicją:)
    U mnie 203/210/153 zatem chyba nie najgorzej;),może kijki słabiej ale to z racji nie zdjętych wczoraj bo dojrzewających-menażerii i baobabów oraz bocznych drzewek:)
    Myślę,że uda się to nadrobićxD
    Powodzenia Wszystkim życzę.
     
  9. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    U mnie bardzo podobnie. Jakoś nie dotarło do mnie, że każdy z fantów wypada z innej polany i na leśnej miałam baobaby :(
     
  10. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry.Uruchomiłem wszystko co miałem na start (Bez JC bo nie posiadam)Trzcina na 3 łąkach i baobaby(parę szt)Wynik: gogle=340 rękawice=340 (DŁ i GŁ idą równo) kijki=300 czekam teraz na rozsiew badylka.Ps.zapomniałem napisać że kijki podrasowałem ulepszonym krokusem co dało 120 szt (180 było na starcie).
     
    Ostatnie edytowanie: 30 stycznia 2020
  11. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Mnie wypadło mało. Teraz po pierwszym zbiorze i prezentami od sąsiadów i znajomych mam odpowiednio 214 gogli, 193 rękawice, 102 kijki. Na razie sobie sieję a jak będzie brakować wypadajek to będę kombinował z kasztankiem lub ze szklarnią
     
  12. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    U mnie trzcina na głównej, na dzikiej trzcina +27 drzewek jabłoni XXL + w centrum pola mój skarb pierwsze i jedyne mrówcie:inlove:, na leśnej menażeria + manufaktura + baobaby + na obrzeżach małe pola z trzciną (jaski zostały w pasku, bo o nich zapomniałam. Wynik: 186 / 162/ 89.
     
  13. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    149 gogle 148 rękawic 126 kijki wszystko z hortensji.
     
  14. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum



    ja mam podobny wynik tylko gogli mam 172 z trzciny :)
     
  15. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Ja na starcie mam w przybliżeniu tak jak Wy.Ale ja mam zamiar zrobić cały event,czy się uda to nie wiem,ale będę próbować. Wszystkim życzę ukończenia,a tym co nie robią owocnego siania ale czegoś innego :) Miłego popołudnia zyczę
     
  16. Wrzosowisko3

    Wrzosowisko3 Naśladowca mistrzów

    Wypadajki 192/198/128, a z koła +100, +1x2 więc szybki rozsiew i zgodnie z sugestią Marion na razie super pola, zobaczymy jak zbiory z automatów. W takim razie chyba robię całość. Uzupełnię braki: z ewentu paproć,a z sezonu mrówki.
    Pozdrawiam walczących
     
  17. tabeh

    tabeh Zaawansowany

    maska 180
    rekawice 150
    kijki 64
    Szkoda ze sąsiadom można wysyłac tylko maski :(
     
  18. dudek85

    dudek85 Czeladnik forum

    witam mam takie pytanko jak aktywuje bonus do stodoły upraw 100% to czy na roślinkę specjalną trzciny snowboardowe też działa czy nie
     
  19. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Działa
     
  20. dudek85

    dudek85 Czeladnik forum

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.