Opinie Alicja w Krainie Stoków

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 29 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Zanim je odblokujesz czas ucieka i tak dobrze nie będzie jak napisałeś.Przynajmniej jak ja liczyłam,łącznie jak będę miała 15h obsuwy i nie zrobię.
     
  2. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Robię tylko do pnącza zgarniając po drodze PSN.
    W strefie specjalnej nie widzę nic specjalnego, prócz tego, że jestem uwiązana do farmy co 3 h zbieraniem czegoś tam, a w zamian mogę dostać skrzynkę FL z 3-ma sztukami tegoż, szynszyle czy paproć drzewiastą. Jednym słowem wiele hałasu o nic :p.
     
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Na piątek rano pewnie każdy będzie miał badyla na 2 automaty (czerwony i różowy).
    Zbierając je 5 x 5 dni mamy 50 + 2
    Niebieski odblokowany w sobotę rano - 5 x 4 dni - 20 + 1
    Różowy odblokowany w poniedziałek rano (niedzielę pomijam) - 5 x 2 - 10 + 1
    Już są 84 zbiory, a jeszcze zostają dwa dni ewentu.
    Aby wylotki były.
     
    Ostatnie edytowanie: 30 stycznia 2020
  4. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    A to ja już wiem czemu mi tak wychodziło,pierwsze automaty u mnie były w sobotę popołudniu.
     
  5. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    jeżeli będą leciały tak jak z tej obecnej eventówki, to możemy nie nałapać, bo teraz leci z dwóch pól a w tym jutrzejszym będzie każda leciała z innego pola, tylko że trzeba ich mniej nałapać
     
  6. niebo016

    niebo016 Generał forum

    W poradniku jest napisane, że Alicja w Krainie Stoku to trudny ewent, więc nie wiem czy z samej ewentówki wylecą potrzebne (820 sztuk ) każdej wypadajki. U mnie będzie tylko ewentówka wysiewana , wiec nie wiem , co z tego wyjdzie :sleepy:
     
  7. Pryku

    Pryku Książę forum

    Wiem dlaczego trudny.... Pamietacie podobny event w poprzednim roku ?? .... Rozne wypadajki roznie lecialy, Jak dobrze pamietam jedno pole sadzilismy samych zagrod aby sie wyrownalo i starczy.

    EDIT: Posadze jedno samych zagrod i tak czekam na roslinki tak postaram sie do ok 14 ale nie liczcie na cos mega z bonusami nie jestem Wami ;d
     
    Ostatnie edytowanie: 29 stycznia 2020
  8. Verbalinka1987

    Verbalinka1987 Baron forum

    Musze dobrze policzyc, zeby tylko pnacze zgarnac.
     
  9. Pryku

    Pryku Książę forum

    Obym sie mylil ale cos czuje ze 3 x wypa dajki rowna sie 3x rzeczy czyli uprawy, drzewa, zagrody
     
  10. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Mylisz się 3 łąki na każdej inna z wszystkiego.
     
  11. Pryku

    Pryku Książę forum

    s

    Chyba to samo mamy na mysli ale inne tlumaczenie...Sorki zbyt zmeczony jestem aby przed snem w to wnikac.
     
    magdusia668, Frytka2012 oraz niebo016 lubią to.
  12. puniak3

    puniak3 Moguł forum

    dla mnie pomieszanie z poplątaniem nie cierpię takich eventów nie robię
     
    magdusia668 lubi to.
  13. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mam bardzo podobny plan. Jak się uda coś ugrać z trzeciej strefy, to dobrze. Jak nie, to trudno. Nie mam zamiaru żyłować się dla kilku TS-ów.
     
  14. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Event nie dla mnie,nawet nie będę próbowała cokolwiek zgarniać.Farma posprzątana po urodzinach.Teraz obowiązuje mój harmonogram do odwołania " lajcik" Wyjątkiem będą rekinki.
     
    magdusia668, mag3840 oraz tereska1108 lubią to.
  15. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam ranne duszkim ;)
    dolaczam do grona ""pnacze" xD,
    zaczne, ile zrobie, to moje, moze jednak uda sie ugrac do pnacza;),
    mam po troszku wszystkiego na farmie, zobaczymy jak wypadajki poleca i z czego, pozniej pozamieniam;)
    Pozdrawiam, i powodzenia ;)
     
  16. mag3840

    mag3840 Czeladnik forum

    i ja dołączam do grona robiących ;) ile zrobię , tyle będzie :p powodzonka dla wszystkich farmerów :)
     
    magdusia668 lubi to.
  17. kamilcia83

    kamilcia83 Okazjonalny autor

    Witam. Powróciłam do gry po kilkuletniej nieobecności i od razu startuję od eventu :) podpowiedzcie jakich dopalaczy użyć na początek. Mam CMJ, babeczka pinki pie, pnącze kasztanowe...coś jeszcze?
     
    magdusia668 lubi to.
  18. -georginia-

    -georginia- Chodząca legenda forum

    kerstol i białą niewinność co skróci rozsiew nasionek
    event robię, czekam na jego rozpoczęcie
     
    magdusia668 i kamilcia83 lubią to.
  19. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    robię 1 i 2 plansze ... co do 3 to bez spinania się , bo nie ma tam dla mnie o co walczyć :sleepy:
     
    olgs3 lubi to.
  20. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wiele się nie zmieniło... Rozsiew na dużych polach z super nawozem ew. z super nawozem Zosi. W slotach CMJ + kerststol i biała niewinność zwiększające efektywność SN. Rozsiew na dużych polach powtarzasz, aż nazbierasz wystarczająco dużo roślin, aby obsiać wszystkie łąki na małych poletkach. A później już tylko CMJ, małe poletka, woda, (ew. zwykły nawóz, ale podczas tego eventu raczej będzie on drogi). Jeśli trafisz na kole bonus 100% lub 200% do stodoły i masz zapas SN, to warto wymienić małe pola na super pola i na nich siać, podlewając SN (wtedy w slotach kerststol i biała niewinność). Takie super pola warto też podsypywać SNZ. Obecnie daje ona 6 dodatkowych roślin z 1 SP.
     
    magdusia668 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.