Opinie Alicja w Krainie Stoków

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 29 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Normalnie burżujka jesteś :D
    Jeszcze sieję,czas jest,to wyczyszczę wszystko z eventu :p
     
  2. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Jeszcze morduję sianie, potrzebuję 1340 badyla. Reszta zebrana. Dostałam 50 błazenków i ileś strzałkowych. Florków jeszcze nie ruszałam.
     
  3. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Ok, wydało się w takim razie kto mi podebrał najlepsze rzeczy ze skrzynek ;). 3 floreny dostałem ;)
     
  4. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    No i po ,,,,jeszcze nie sprawdziłem co mi los da w ts i skrzyneczkach...lecę;)
     
    antonina-farmerska, zx221 oraz tigre lubią to.
  5. tigre

    tigre Fanatyk forum

    No ja raz też nie strzymałam ale już się pilnuję ;)
    po przemyśleniu zielone poszły co nieco w ruch, badyla uzbierałam, kurniki też ale niby ta 200 na rano jeszcze miała być i dać duuuużo zwierza.....no przynajmniej setka została do tego dużo ;)- luknęłam, że jeszcze jest chwila i kury wyrobią ;)
    ewent prawie historyczny bo te trzygodzinne cosie to też zbierane jak mi się przypomniały i pewnie na jakieś skrzynki xxl zabraknie....no cóż i tak sama zaskoczona jestem, że poszło przy systemie gry coś zbierz coś posadź jak sobie przypomnisz ;)
    Ale takiefo fuksa na kole to nie pamiętam kiedy miałam- a jak zakręciłam to z myślą, że tylko cud ten event uratuje ;)
    ooo to bogato! zaraz luknę czy te przepisowe 3 u mnie będą bo skrzynki to ten.... też czegoś 3 było
    Sprawdziłam...3 to moja szczęśliwa cyfra... ;)
     
  6. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    .elom. - Twój post odbiegający od tematu eventu usunęłam.

    Moja Alicja już wylądowała po drugiej stronie lustra - tak się rozpędziła.
    Ze skrzynek cudów nie dostałam. I służbowy przydział florenów, jak każdy, czyli całe trzy :p
     
  7. milena.tykarska

    milena.tykarska Okazjonalny autor

    szukam itemu akrolama i nie mogę znaleźć gdzie to jest? help:(
     
  8. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Item znajduje się w strefie 2 w prawym górnym rogu:
    upload_2020-2-4_21-38-52.png
     
  9. -senait-

    -senait- Hrabia forum

    no nie wiem czy jak każdy ja miałam 12:D ale jeszcze walczę o ostatni item akrolamę :oops:
     
  10. milena.tykarska

    milena.tykarska Okazjonalny autor

    Dziękuję bardzo za pomoc:)
     
  11. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam :)

    jak większość dostałam 3fl,echhh ale czy skoncze event ....hmmm nie wiem,brakuje mi 1 itemu z drugiej strefy(kózka nieskakała) i oczywiście brak rękawic :(,musiałam część baobabów wywalić aby ten event ruszyć,masakra :cry:
     
  12. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Podsumowując to event nie był taki zły chociaż nie lubię eventów z więcej niż jedną wypadajką, to jakoś poszło. Jedyny minus dla mnie to chyba "przejrzystość" plansz. Nie bardzo było widać gdzie się zaczyna, gdzie się stoi i gdzie jechać. Wolałbym chyba jakoś liniowo niż w formie planszy, ale to do przetrawienia. I druga sprawa czyli słabo oznaczone pola które już "zaliczyłem". Przyznam, że kilka razy jeździłem po planszy kursorem sprawdzając czy aby na pewno każde pole zebrałem bo jakoś tego nie widziałem zbyt dobrze.
    Gratulację dla wszystkich którzy ukończyli i powodzenia tym którzy kończą.
     
  13. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    z tym się całkowicie zgadzam, grafika plansz zdecydowanie utrudniała poruszanie się po nich i gdyby nie fakt, że dokładnie przetrawiłam schematy z poradnika, to miałabym problem i błądziłabym po tych planszach, plansza powinna być tak czytelna, że bez patrzenia co chwilę na schematy każdy gracz widzi trasę i nagrody bez klikania w każde pole po kilka razy
     
  14. milunio

    milunio Półbóstwo forum

    po przewrocie farmy wszystko wróciło na swoje tory :) zgadzam się w 100%, iż przejrzystość plansz mogłaby być lepsza...na myśli mam przykładowo: informacja na konkretnym oknie, iż dane zadanie jest już wykonane powinna wyświetlać się cały czas od momentu jego wykonania, a nie tylko po kliknięciu na dane okno, wówczas wchodząc na każdą z tablic już widzielibyśmy w sposób jasny co nam jeszcze zostało, a gdzie mamy coś do wykonania. Event sympatyczny, dużo siania, ale w końcu to farma...;) teraz czas na zawartość skrzynek :p
     
  15. Soleczka

    Soleczka Forumowy żółtodziób

    Brawo ja :)
    Moje pierwsze pnącze zdobyte...
    Brakło jednego zbioru do pachołków ale jest dobrze...
    Z rybek wpadło 25 tęczanek, z żab 25 błękitnych.
    Ze świecidełek jedna zagroda Palladium i 3 drzewka bajkał.
    Jestem dumna... Reszcie gratuluję :)
     
  16. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Zaraz koniec Alicji i zostały mi takie nadwyżki:
    [​IMG]
     
    antonina-farmerska, abc2016 oraz fkamil lubią to.
  17. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    pewnie są gracze co więcej uzbierali, ale prawie drugie tyle, z wyjątkiem roślin, które wysiałam co do jednej sztuki (niestety system dopisał)
    [​IMG]
     
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    U mnie troszkę więcej pozostałości po evencie :)

    po.png

    Ale między innymi 2 x 100% i 1 x 200% z koła się trafiło to też eventowe zielsko wysiałam w krótszym czasie i siałam do misji pomarańczową dalię, to też takie efekty :)

    A event w sumie nie był zły, gdyby tylko jeszcze na tych planszach były zaznaczone te już zdobyte nagrody bo ja też jak zapewne większość, biegałam po tych strefach i sprawdzałam kilka razy czy aby na pewno już wszystko zrobione :eek:
     
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękujemy wszystkim za opinie na temat eventu. Wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.