Opinie Alicja w Krainie Stoków

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 29 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    nie tylko Ty Gosiu,też nie radzę sobie na zjazdach,,narty mi się skrzyżowały,,oj
     
  2. EkofarmaStaszka

    EkofarmaStaszka Okazjonalny autor

    Witam
    U mnie koniec."Świeżak" dał radę.xD
    Siałem cały czas ewentówkę . Podlewałem wodą.
     
  3. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Skończyłam ten event.Dla mnie za bardzo zamotany.Zrobiłam całość. Zdecydowanie przerost formy nad treścią.
     
  4. ewanta

    ewanta Komandor forum

    gratulacje tym co skończyli :)

    do pnącza brakuje mi 3180 trzciny.
    do skończenia całości 6870 trzciny i .... 30 przepustek. pozostałe wypadajki /o dziwo !! / już w nadkomplecie.

    skrzynia ryb dała czerwony staw z rybami,
    skrzynia żab - 5 x latająca żaba
    skrzynia z florenami - całe trzy sztuki
     
  5. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    I dobrze zrozumiałaś
    nie robiłam

    a wypadajki i tak lecą
    niekiedy mam wrażenie że lepiej więcej , jak nie robię niż jak robię ;)
     
  6. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum


    Event skończyłam w sobotę do tej pory wyleciało z lnu i 3 menażerii i 3 ogrodów +7 drzew Zośki na leśnej[​IMG]
     
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Hm...Weszłam do tej specjalnej strefy ale przemilczę co dostałam ze skrzyń żab i ryb...Jutro skończę event,bo muszę jeszcze lamę wydobyć z labiryntu,coby ją na pnącze wcisnąć...No i skrzynkę z florenami wziąć muszę koniecznie xD Żeby nie to 80% PD,to bym się w życiu za to nie wzięła....
     
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja od początku siałem tylko badyla eventowego z chutneyem i wodą. Przed startem miałem wszystkie pola obsiane lnem (czas podstawowy 15 godzin). Jedynie na rozsiew posypałem czymś więcej i raz skorzystałem z sezonowego +1. Nic dłuższego nie wystawiałem na noce. Do tej pory udało mi się zebrać pnącze z itemami i poszusować trochę po trzeciej planszy. Jak myślicie, co mnie zatrzymało przed zgarnięciem wszystkiego? Nie zgadniecie. Trzcina snowbordowa. Wszystkie inne pola objechałem. Dlatego nie rozumiem problemu z wypadajkami, o którym tu wszyscy tak dyskutują.

    Policzyłem braki i muszę jeszcze oddać 2.950 zielska. W stodole mam 578 szt. i obsiane 3 łąki. Jutro po evencie powinno zostać wspomnienie. Niezbyt miłe, bo graficy się nie popisali i różnica między polem odwiedzonym i nieodwiedzonym jest niewielka, a o tym, że blokadę poznaje się po szaliczku bałwanka dowiedziałem się dopiero z tego wątku. No ale mimo wszystko to będzie tylko wspomnienie.
     
  9. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Uff
    Całość skończona. Pnącze wisi do odpalenia
    Powodzenia walczącym. :)
     
  10. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Jeszcze się farmery nie naumiały by z tym Panem w dyskusje się nie wdawać ;)

    Ja już machnęłam ręką bo nie ogarniam tych labiryntów i czasu nie było na badyl a tu dziś zakręciłam raz...plus 100 to wykręciłam resztę (15 szt imprezowych) i bach plus 200 na 12h ...to se kury wystawiłam ;)
    No ale teraz wstyd by było nie pokończyć więc na noc badyl na SP z Zośkà i rano pewnie koniec....jak nie zapomnę i zbiorę zanim te 12h minie ;)
     
  11. kasik778

    kasik778 Ekspert forum

    Event skończony, przy okazji wykorzystałam żeton z sezonu +1 do zbiorów, no ale miałam jeszcze +100% więc sianie poszło błyskawicznie, wypadajki też niczego sobie
    Skrzynki jak zawsze dały dokładnie nie to co chciałamxD
    zero neonów, parę latających rybek, czerwony staw żabiego króla, trzy floreny i finito

    no ale z eventu fabryka pachołków (druga) paproć i parę innych drobiazgów:p
     
    pies008, olgs3, fkamil i dalsza osoba lubią to.
  12. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Też ukończyłam, nagrody wszystkie zebrane, o Ts-ach nie piszę bo to chyba jakiś "suchar" żart był.
    W skrzynkach 3 fl, 5 latających i 25 czegoś tam, a skrzyni ryb nawet nie zauważyłam, nawet nie wiem czy
    takową dopisało do konta.
     
  13. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    zawartość skrzyń była adekwatna do poziomu trudności tego eventu, nie ma co narzekać ;)
     
    tigre, kasik778 oraz olgs3 lubią to.
  14. zx221

    zx221 Półbóstwo forum

    Uffffff... pnącze zdobyte i szampanem się delektuję. Możecie się śmiać ale dla mnie któren chmury ma w stanie opłakanym to sukces niemożebny. Zacząłem na dużych polach z chutneyem i nawet pierwszego dnia nawozami podsypywałem... fajnie szło ale gdy przeszedłem do drugiej strefy zaczęły się schody i już wiedziałem że będzie rzyć. Z bólem serca dałem małe pola i chomikowane kombajny bo inaczej by mi nerwy nie wytrzymały i przy czterech zbiorach dziennie (nocą mam ciekawsze zajęcia) zakładany cel osiągnięty. Teraz sobie spokojnie po strefach połażę i pozbieram co tam ciekawego zostało.
     
  15. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    to się fart nazywa :) Zebrałaś zanim zegar wybił?

    A co do naumienia...to prawda...mi się czasami coś wyrywa, bo mnie złość opanowuje ;)
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Złość piękności szkodzi..:p
    Za 1.5 h zbieram zielsko,powinno na lamę styknąć i pnącze gotowe będzie...Skrzynka dała 6 florenów-bogata jestem xD:cry:xD
     
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam:) pnacze zadyndało :) 3 florki wpadły i czerwona żaba :music:
     
  18. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Event skończony. I nawet 6 zamiast standardowych 3 florków wpadły. Skrzynia żab dała mi 50 żab strzałkowych. A ryb- nie pamiętam bo otworzyłam wczoraj, ale chyba bez szału.
     
  19. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Za późno na uchronienie się przed szkodami ;)
    Też mi 6 wpadło :)
     
  20. anula2501

    anula2501 Weteran forum

    Zapomniałam się pochwalić co w skrzynkach miałam ;).
    Melduję więc z Ts-ów wypadła olcha - więc fajnie, czerwone żaby i 50 błazenków oraz....12 florenów :).
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.