Opinie Alicja w Krainie Stoków

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 29 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Pnącze wisi, ze skrzyni ryb miałem 50 błazenków, ze skrzyni żab 25 żab błękitnych, a szkoda bo bardzo liczyłem na neon. Posiałem jeszcze jeden raz na wszystkich polach, zbiorę sobie pachołki, skrzynię z florenami i coś tam jeszcze ;). Gratuluję tym co skończyli i powodzenia tym co na stoku.
     
    izabell2468, MYSZKA2005 oraz olgs3 lubią to.
  2. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Ano nie.
    Podstawowy czas to taki jaki widzisz w siewniku/inwentarzu. Jeśli w siewniku masz podane, że dalia rośnie 17:45 to jest to jej podstawowy czas wzrostu.
    Z drzewkami jest podobnie, choć tu faktycznie, to nakładanie ulepszeń na drzewko podstawowe, może mylić.
    Jeśli w pasku masz drzewko z czasem wzrostu 20 h to, te 20 h jest czasem podstawowym, ale jeśli nałożysz na nie ulepszenie, to nie skracasz czasu wzrostu od podstawy tylko otrzymujesz nowy lepszy byt w postaci drzewka XXL, którego podstawowy czas wzrostu jest taki jak podaje informacja w inwentarzu, czyli np. 12 h.

    Ja na event na swojej głównej farmie wycięłam drzewka w pień, bo od dawien dawna obserwuję, że jak się chce szybko zdobyć wypadajki, to lepiej drzewek nie mieć. Na drugiej farmie trochę tych drzewek zostawiłam i zabawa trwała nieco dłużej. Choć i tu koło w końcu dało 100% na 24 h, więc z sianiem i wypadajkami uporałam się wczoraj, a dziś rano zakończyłam walkę z automatami.
    Też kijków mam najmniej w zapasie mimo, że z braku cierpliwości lekko podciągnęłam je krokusem. Ale i bez podciągania, do dziś uporałabym się z całością, a przecież event trwa jeszcze ponad 2 dni.
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie ma znaczenia, czy siejesz kwiaty, czy np. warzywa. Znaczenie ma wyjściowy czas wzrostu tych roślin - im dłuższy, tym większa szansa na wypadajki. Wszystkie bonusy skracające czas ich wzrostu (woda, obornik, alchemik, SN itd.) powodują, że możesz zrobić więcej zbiorów na dobę i tym samym częściej Ci te wypadajki sypią:) Rodzaj roślin może mieć znaczenie, jeśli dysponujesz dla określonego rodzaju lepszymi bonusami, np. pnącze skracające czas wzrostu wyłącznie kwiatów, albo maska tiki (na Wyspie) skracająca czas wzrostu wyłącznie warzyw:)
     
    izabell2468 i Soleczka lubią to.
  4. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Obiecałam zameldować.Wczoraj skończyłam wieczorem i chciałam już napisać,ale miałam tutaj lekturę do czytania i jakoś zeszło.W zapasie mam wszystkie wypadajki ...gogle 291 rękawice 324 kijki 135 i 35 przepustki , a do końca jeszcze przybędzie.I takie eventy lubię.Bez pośpiechu bez nerwów sama przyjemność.Co do labiryntu to oczywiście skorzystałam z rad piszących,chociaż czasem coś mnie zatrzymywało.Powodzenia tym co jeszcze robią i dacie rade zrobić do końca , jeszcze czasu dość.Miłego całego tygodnia życzę.
     
    izabell2468 i skaliwa lubią to.
  5. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    mi się trafiły neonowe żaby z tej skrzyni - przypomnij się przy G&T bo już jakieś mam, mogę się podzielić.
     
    olgs3, izabell2468 oraz fkamil lubią to.
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U mnie na koniec ewentu taki obrazek.:D

    [​IMG]

    Niestety dostałam taki sam zestaw.:cry:xD
     
  7. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Tzn ja też jakieś mam :), chciałem tylko sobie zrobić komplet do menażerii :), ale dziękuję za ofertę.
    A w temacie to mam ochotę wziąć jeszcze cztery nagrody ze specjalnej- pachołki, skrzynkę z florenami, poszukiwaczy skarbów i farmerskim wyposażeniem. Jak to zbiorę to zapominam już o evencie i wracam do siania bo zamówień jest że ho ho.

    @panoramaogrodnicza no to chodź się chociaż kawy razem napijemy :)
     
  8. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Ze skrzyni żab - różowe, 3 FL.
    Dwa razy trafiło się +1 do zbiorów, to ewent na ukończeniu.
     
    olgs3 i izabell2468 lubią to.
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A ja tam korzystam z tego,że śnieg jest na stoku i szusuję dalej po 2 strefie :p Chyba trochę ze szlaku zjechałam,bo brakuje mi jeszcze 5266 sztuk zielska :p No to nie wiem czy w ogóle się na 3 szlak załapię...:( Ale ferie jeszcze trwają,to może,może...
     
  10. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    u mnie też całe 3FL ale nie spodziewałam się szału ;)
     
    olgs3 lubi to.
  11. lilka49

    lilka49 Okazjonalny autor

    witam do czego służą przepustki
     
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Przepustki narciarskie są potrzebne do wykonywania zadań w Strefie specjalnej.
     
  13. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Wygląda to jakbyś w zaspie utknęła :), ale może zdążysz :)
     
    olgs3 i gosiagosia60 lubią to.
  14. lilka49

    lilka49 Okazjonalny autor

    bardzo dziekuje pozdrawiam
     
    BA_Marion lubi to.
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek
    Do zakończenia strefy specjalnej brakuje mi 30 przepustek i 2300 ewentówki
    3 florki dostałam i czerwone żabki , 25 błazenków , 4 potencjalne fasolowe , jestem zadowolona .
    Miłego poniedziałku wszystkim życzę .
     
  16. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    i rozumiem, że eventu nie robiłaś

    zasadniczo siałam samą eventówkę, jeden raz na leśnej posiałam 45 średnich pól z gryką (wyleciało 45 kijów), event zrobiłam a wylotek zostało (po zakończonym evencie) 329/283/507 (gogle/rękawice/kije) i wbrew temu co radzili w tym wątku zostawiłam 7 magazynów na leśnej i najwięcej kijów zostało...
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Pięknie Zosiu , gratuluję .
    Fabrykę pachołków właśnie zdobyłam , trochę rośliny jeszcze dosieje i gitara .
    Ewent jak każdy inny , sianie , oddawanie , trochę pilnowania przepustek , żeby zbioru nie przegapić i tyle w temacie .
     
    abc2016, olgs3 oraz gosiagosia60 lubią to.
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    [​IMG] Widzę,że tylko ja pełznę dalej pooooowoooooliiiii :p
     
  19. fkamil

    fkamil Komandor forum

    10x skrzynia poszukiwaczy skarbów:
    [​IMG]
     
  20. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Nie tylko mi zostało jeszcze do zebrania 1800 szt rośliny.
    Za ponad 3 godz będzie koniec.
    O skrzynkach nie będę mówić wszystko z najniższej półki.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.