Aleksander_Wielki

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Aleksander_Wielki, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Aleksander_Wielki

    Aleksander_Wielki Komisarz forum

    ja się tam zimna nie boję, wystarczy odpowiedni ubiór i można nawet szaleć na dworze cały dzień ;) choć wolałbym jakby było tak ok 25 stopni i słoneczko xD
     
  2. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    no na to to sobie poczekamy ;) ale podobno w najbliższych dniach można pożegnanie lata wyprawiać, bo pogoda będzie sprzyjająca :)
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    np. w Taboo, Monopol albo 5 sekundxD ???
     
  4. Aleksander_Wielki

    Aleksander_Wielki Komisarz forum

    z góry przepraszam za nieobecność ale ostatnio znowu coś z szyfrowaniem stron mam kłopot i mi komp forum nie ładuje.
    mamy fajne lato tej jesieni, rano skóra na sobie, po południu krótki rękaw a skóra w ręce :D

    kupiłem sobie fajną grę na PC bo do Xboxa ciężko się dostać, z soboty na niedzielę całą noc grałem z 15 minutową drzemką około 6 rano xD


    można bez nazw bądź co bądź konkurencyjnych gier?
    Zgredek
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 18 października 2017
  5. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    ale położyłeś się na drzemkę taką krótką czy po prostu padłeś? ;)
     
  6. Aleksander_Wielki

    Aleksander_Wielki Komisarz forum

    2 w jednym można by powiedzieć, bo gdybym padł to bym po chwili nie wstał, a gdyby nie trzeba było to bym nie spał :p

    Przepraszam za nazwę - poprawię się ;)
     
  7. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    a musiałeś wstawać? nie można było sobie pospać do południa? ;)
     
  8. Aleksander_Wielki

    Aleksander_Wielki Komisarz forum

    kto by tam spał - gra mnie wciągła jak nie wiem co, cały tydzień do siebie próbuję dojść ale jakoś nie wychodzi :pxD
     
  9. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    haha :) w weekend się udało odespać czy znowu gra Cię pochłonęła?
     
  10. Aleksander_Wielki

    Aleksander_Wielki Komisarz forum

    w ten już spałem ale i pograłem (tyle że już nie całą noc ) :D
     
  11. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    a ja się dziś dobudzić nie mogę... niedługo zacznę kawę w wiadrach przyrządzać.. o_O
     
  12. Aleksander_Wielki

    Aleksander_Wielki Komisarz forum

    a bo dzisiaj to podobno dzień śpiocha jest i tak wszyscy mają, że są senni i się nie mogą dobudzić ;)
     
  13. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    chyba że tak ;) dopiero pod wieczór jakoś zaczęłam funkcjonować na normalnych obrotach ;)
     
  14. Aleksander_Wielki

    Aleksander_Wielki Komisarz forum

    Dla mnie ten dzień zamienił się w tydzień a jutro szykuje się jeszcze bardziej męczący dzień i możliwe że takie same kolejne 4 lata. Jutro odbędą się wybory Społecznego Inspektora Pracy - tak zwariowałem i zgodziłem się kandydować gdy mnie zgłoszono.
     
  15. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    no i jak poszło? :)

    edycja: no i przepadł Gospodarz.. :( niech nadchodzące Święta miną w atmosferze spokoju i radości, a wszelka pomyślność towarzyszy przez cały rok :)
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 23 grudnia 2017