Aleksander_Wielki

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Aleksander_Wielki, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    ale trzeba też odpocząć od czasu do czasu :) zwłaszcza, jak człowieka choróbsko dopada.. zapatulić się ciepło i nadrobić zaległości w lekturach lub obmyślić plan przejęcia władzy nad światem ;) ;)

    również pozdrawiam cieplutko :)
     
  2. Aleksander_Wielki

    Aleksander_Wielki Komisarz forum

    nad planem przejęcia władzy będę myślał jak skończę szkołę i będę miał jakieś tam podstawy w pewnym zakresie ;)

    a do tego czasu korzystam z życie ile wejdzie :D

    PS. już były plany żeby teraz już powoli przejmować władzę ale warunki na to nie pozwoliły ale co się odwlecze to nie uciecze ;)

    pozdrowionka :)
     
  3. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    no proszę :D nie wiedziałam, że też jesteś zainteresowany rządzeniem światem :D w moim wypadku dyktatura jedynie wchodzi w rachubę ;) Ty mniej radykalnie planujesz? ;)

    co tam słychać w ogóle? wyzdrowiałeś?
     
  4. Aleksander_Wielki

    Aleksander_Wielki Komisarz forum

    wszystko zależy od nastawienia poddanych :p będą słuchać będzie luzik, a jak nie to tyrania ich czeka :D ale sprawiedliwa 8)

    z zdrowiem dalej niewesoło - tydzień na antybiotyku i 0 poprawy, dostałem 2 + wizyta u laryngologa i jeszcze do ssania tabletki i w mojej ocenie coś jest lepiej ale jutro mam kontrolę to zobaczymy co powie, jak to wygląda. W każdym razie temperatury już nie mam i nie muszę nic przeciwbólowego na gardło brać.

    troszkę tęsknię za siatkówką, a jutro też będę musiał odpuścić jeszcze żeby to wyleczyć do końca

    pozdrawiam gorąco w te chłodne jesienne dni
     
  5. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    to niedobrze, że Cię tak trzyma :( pewnie nie dbałeś o siebie -.- oby odpuściło jak najszybciej :)

    te jesienne dni rzeczywiście takie w zimowym klimacie ;)
    trzymaj się więc cieplutko :)
     
  6. Aleksander_Wielki

    Aleksander_Wielki Komisarz forum

    do środy jestem dalej uziemiony :(
    na szczęście jest poprawa ;)
    Ty również sie trzymaj ciepło :)
     
  7. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    a już się przyzwyczaiłeś do trybu wypoczynkowego czy to u Ciebie niemożliwe? ;)
     
  8. Aleksander_Wielki

    Aleksander_Wielki Komisarz forum

    mało prawdopodobne, nie wiem co ze sobą robić mam jak jestem ograniczony do 4 ścian :p
     
  9. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    hmm...pierogi? ;) :p:p8)xD
     
  10. Aleksander_Wielki

    Aleksander_Wielki Komisarz forum

    dzisiaj był żurek z płuckami :D pychotka

    jutro nareszcie wracam w obieg ;) dość tego lenistwa, czas sie wziąć za robotę ;)

    pozdrawiam cieplutko :)
     
  11. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    z płuckami? nie brzmi dobrze jak dla mnie ;)

    a zdrowy już czy tylko wysiedzieć nie może? ;)

    również pozdrawiam :)
     
  12. Aleksander_Wielki

    Aleksander_Wielki Komisarz forum

    i jedno i drugie ;) w końcu będę mógł w piątek znowu w siatkówkę pograć :D
     
  13. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    a to powodzenia :D:D
     
  14. Aleksander_Wielki

    Aleksander_Wielki Komisarz forum

    i połamania nóg jeszcze, co ?? :p
     
  15. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    nie no, to byś dopiero był uziemiony... :eek:
     
  16. Aleksander_Wielki

    Aleksander_Wielki Komisarz forum

    na rękach bym chodził albo bym się czołgał ;) ewentualnie w gipsie o kulach więc nie ma źle :)

    a siatka była rewelacyjna, w hali 2/2 graliśmy :D
     
  17. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    o to było biegania ;) ;)
     
  18. Aleksander_Wielki

    Aleksander_Wielki Komisarz forum

    nawet nie wiesz ile ale było fajnie, może coś schudnę :p
     
  19. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    następny, co to przelicza możliwość rozciągliwości spodni od garnituru przed świętami? ;) ;) mój Mąż też się tym właśnie przejął ;)
     
  20. Aleksander_Wielki

    Aleksander_Wielki Komisarz forum

    tak to sie u mnie śmieją że mam brzuszek, a jak kupiłem strój św. Mikołaja i go ubrałem to stwierdzili że mi tylko brzucha brakuje :D
    ja tam na kalorie nie patrze ale po co kupować wszystko nowe jak wystarczy dbać o jako taką linie ;)