Aleksander_Wielki

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Aleksander_Wielki, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    to i ja zapytam czy jeszcze szczescie Cie nie opuscilo ;)
     
  2. Aleksander_Wielki

    Aleksander_Wielki Komisarz forum

    tak z małą dostawą jechałem i przy okazji zatoki podleczyć ;) szkoda że nie mogłem zostać na pare dni żeby do końca katar wyleczyć ale praca i obowiązki wzywają no i nie było $ żeby móc zostać :(

    a z tym szczęściem to nie wiem :oops:
     
  3. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    a kto ma wiedziec? :p
     
  4. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    o widzisz, ja tu kwękam i się wyleczyć nie mogę, a o weekendowym wypadzie nie pomyślałam ;) trzeba może by było :music::music: Mąż się załamie.. ;) ;) ;)
     
  5. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    Ananke meza zabierz ze sobą ;) chociaż moze to zly pomysl- jak szalec to szalec na calego i odpoczac takze od niego :)
     
    mika081989 lubi to.
  6. Aleksander_Wielki

    Aleksander_Wielki Komisarz forum

    z czasem sie dowiemy ;)

    jod robi swoje :D tylko mało i krótko :(

    mąż też by odpoczął i sie zrelaksował ;)

    jak tylko dostanę graficzki to uzupełnię profil
     
  7. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    nie planowałam Go zostawić w domu ;) załamie się pomysłem kolejnego wyjazdu ;) od dwóch miesięcy udało nam się jeden weekend w domu spędzić - ostatni, ale wtedy to u nas była impreza ;) po drodze był jeszcze urlop... dawno nam się nie zdarzyło posiedzieć w spokoju na kanapie po prostu :) ale w ten weekend się nie uda - mam zwierzaki pod opieką :)
     
    ells.w87 lubi to.
  8. Aleksander_Wielki

    Aleksander_Wielki Komisarz forum

    zwierzaki?? czym sie będziesz opiekować??
     
  9. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    kocurkami :D przesłodkimi dodam :)
    a Ty jakie masz plany na weekend?
     
  10. Aleksander_Wielki

    Aleksander_Wielki Komisarz forum

    kociaki :) ale bym je głaskał i tulił :D

    ja mam jutro o 9 rozpoczęcie roku i od razu zajęcia z finansów, angielski zawodowy i PDG - cokolwiek to ostatnie jest :) także do ok 16:30 ciężki dzień będzie, a potem relaks ;)
     
  11. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    Dobry:)
    Ty do szkoły idzieszo_O
     
  12. Aleksander_Wielki

    Aleksander_Wielki Komisarz forum

    ano :D - a co w tym dziwnego??

    chce sie mieć lepiej to trzeba mieć jakieś podstawy - a przynajmniej tak ja zakładam ;)
    taki tam technik administracji nie zaszkodzi, a i w codziennym życiu może sie przydać - do tego praktycznie darmówka - tylko 50 zeta za arkusze egzaminacyjne sie płaci - w każdym semestrze 2 egzaminy więc tylko 100 na semestr wychodzi :)
     
  13. Karpiczka

    Karpiczka Ambasador forum

    Dziwnego nic tylko mi by się pewnie nie chciało:oops:
    A to nie tak drogo:)
     
  14. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    no no :) to gratuluję motywacji :) nie jest lekko zdeklarować się na poświęcenie weekendów ;) wiem, co mówię ;)
    mam nadzieję, że zajęcia ciekawe?
     
  15. Aleksander_Wielki

    Aleksander_Wielki Komisarz forum

    polecam spróbować bo każda wiedza może sie przydać :)

    co do weekendów to nie jest to jakieś poświęcenie - zamiana sprzątania na naukę nie jest takie złe ;)
     
  16. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    tu się zgodzę ;) ale nie mam rytuału weekendowego sprzątania ;)
     
  17. Aleksander_Wielki

    Aleksander_Wielki Komisarz forum

    nie nazwałbym tego rytuałem ale w tygodniu po pracy to sie nie bardzo chce za sprzątanie brać więc normalnie ta sobota to był taki dzień porządków, a teraz taka sobota będzie co 2-3 tygodnie :D
     
  18. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    a wolnej soboty nie szkoda na porządki? :p:p:p
     
  19. Aleksander_Wielki

    Aleksander_Wielki Komisarz forum

    jak była wolna to i tak porządki były więc dla mnie to żadna różnica po tylu latach (sprzątam swój pokój od 25 lat i z czasem dochodziły inne rzeczy) także nie ma mi szkoda - nawet wolałem w domu posprzątać niż na ogródku sie smażyć ;) choć gdybym miał gdzieś nad wodę jechać to by sprawy miały sie inaczej :D
     
  20. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    no proszę ;) ja z kolei strasznie nie lubię sprzątania, strasznie...-.--.- więc dla mnie każda wymówka jest dobra, by nie sprzątać xD8)