aktywność sąsiadów

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika skaliwa, 2 sierpnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Mam pytanie: jak to jest z termometrem pokazującym aktywność sąsiadów....?
    Od wprowadzenia Unity prawdopodobnie jedna sąsiadka przestała grać, od tamtego czasu nie otrzymuje od niej prezentów, nie widzę tam żadnej aktywności, a termometr jest w dalszym ciągu zielony. Na drugim koncie sąsiadka zapowiedziała mi, że nie będzie grała cały lipiec, termometr bez zmian, zresztą w dalszym ciągu chyba nie gra. To czy to nie jest błąd wyświetlania i czy konto po paru miesiącach nieobecności nie powinno u mnie zniknąć?
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nic się nie zmieniło jeśli chodzi o sposób wyświetlania się aktywności sąsiadów. U mnie wygląda to np. tak:
    termometr.PNG

    Może sąsiadki jednak logują się do gry, chociaż nie wysyłają Ci prezentów? Jeśli skontaktujesz się z Pomocą techniczną to zostanie sprawdzone, czy faktycznie nie ma tu jakichś nieprawidłowości. Jednak raczej nikt Ci nie udzieli informacji o aktywności sąsiadek:)

    Czy masz jeszcze pytania?
     
  3. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    No a u mnie tak nie wygląda.....Jeżeli sąsiadki sie logują, to chyba w nocy gdy ja śpię ;) Nie będę pisać do PT, bo po co? skoro nikt mi nie udzieli odpowiedzi. Dla mnie jest to błąd wyświetlania....
    Dzięki za odpowiedź, ale może warto popytać tak ogólnie na górze, czy są takie błędy zgłaszane. Miłego dnia :)
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jeśli nie napiszesz do PT to trudno potwierdzić czy faktycznie błąd występuje czy nie, a jakąś podstawę do zgłoszenia "wyżej" musimy mieć;)
    Skoro tutaj nie jesteśmy w stanie niczego więcej ustalić pozostaje mi zamknięcie tematu. Wzajemnie miłego dna życzę:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.