Ogłoszenie Aktualizacja Placu wiejskiego

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia - gra' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 26 września 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. Eviana

  Eviana Team Leader Team Farmerama PL

  Witajcie Farmerzy,


  Skończyliście już zadania na Placu Wiejskim w Dolinie Szarotek? Czas na nowe wyzwania.
  Poniżej znajdziecie zaktualizowane tabele z misjami. Informujemy również, że zmianie uległ mechanizm zaliczania zadań w przypadku wymagań typu Ulepsz magazyn. Będą one traktowane podobnie jak odblokowanie poziomu czy strefy, więc system będzie zaliczał zadanie, jeśli magazyn został ulepszony do wymaganego poziomu, niezależnie czy stało się to po wystartowaniu misji przez Gracza. W związku z tym dwa zadania, które funkcjonują już w grze powróciły do pierwotnych wymagań.

  Rozwiń spoilery, by zobaczyć zaktualizowane tabele:
  T_zadania_Alicji.png

  T_zadania_Iana.png

  [​IMG]
  Środa, 27.09.2023, około godz. 14:00

  Powyższe zmiany zostaną uwzględnione w FAQ dla Doliny Szarotek tak szybko, jak będzie to możliwe.

  Pozdrawiamy,

  [​IMG]

  Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
   
  kaska860 i draculik34 lubią to.
 2. BA_Marion

  BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

  Witajcie Farmerzy,

  Informujemy, że powyższa aktualizacja jest już dostępna w grze. Jak wyżej pisaliśmy, zmianie uległ mechanizm zaliczania zadań w przypadku wymagań typu Ulepsz magazyn. Są one teraz traktowane podobnie jak odblokowanie poziomu czy strefy, więc system będzie zaliczał zadanie, jeśli magazyn został ulepszony do wymaganego poziomu, niezależnie czy stało się to po wystartowaniu misji przez Gracza. Uruchomiony został specjalny skrypt, który zaliczy te zadania Graczom spełniającym warunki ich wykonania.

  Pozdrawiamy,

  [​IMG]

  Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
   
  krasnoludek10 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.