Opinie Aktualizacja Bahamaramy oraz nowa misja stała

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 15 kwietnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Witam

    Podziwiam Cię :inlove:

    Zużytych bananów mam tyle samo, ale zagięłaś mnie tymi 2 misjami <szok>
    Postaram się odkryć możliwie jak najwięcej :)

    Pozdrawiam :)
     
  2. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Tak się jakoś złożyło:D
    Wprawdzie "zamki z piasku" mam częściowo zrobione,ale ilości kolorowańców mnie dobiły i zostawiłam to na dalszą przyszłość.Natomiast "arka"mnie jakoś nigdy nie pociągała....
    Ale za to nowa misja mi się podoba i postaram się ją szybciutko ukończyć,czego i Tobie i wszystkim Graczom życzę;).
     
  3. pierr90

    pierr90 Hrabia forum

    no ja nietstey cierpię na niedostatek ZB:) mam ich na koncie 15,a w swiatyni zatrzymałam się na odkryciu drzewka KAKI (z tymze uprawy mam nieruszone i jakies hodolwe, zlecenia też). Także te nowosci to lata swietle dla mnie :(
     
  4. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Informacja o aktualizacji na Baha pojawiła się 50 godz. temu, a ja już zdążyłam zmienić plany co do "działania" ze cztery razy :pxD
    Ostatecznie (??) biorąc pod uwagę bonusy z Tiki: +1 z pola i finalny(30 kwietnia) + 100% PD ....plan jest taki:
    - od dzisiejszego wieczora wstrzymuję zbiór drzewek (akumulacja zbiorów z Premium) / zostawiam troszkę miejsca na nowe drzewka i zagrodę dla tukanów
    - jutro odblokowuję wszystkie nowości na Baha
    - dostawiam na Baha tylko drzewka, podsypuję je SNZ i TNZ i zbieram je ręcznie
    - dostawiam tukany (karmię SP)
    - 30 kwietnia odbieram bonusy z Tiki ( +1 i +100%PD)
    - aktywuję wszystkie bonusy z Jaj + pnącze + wieniec itp.
    - aktywuję automat i zbieram drzewka
    - stawiam pola
    - rozsiewam eventową z "Bingo" ( ok.16 godz. poślizgu ze startem eventu jest do przyjęcia)
    - na Baha i w TL sieję brakujące roślinki do misji "Morskiej"

    Dlaczego brakujące? ...zapyta ktoś.
    A no dlatego, że .... moim planem jest szybkie zdobycie przepisu na fiolkę.
    Minimum roślin na jej zdobycie to:
    lilie = 200
    ostryż = 180
    guarana = 150
    miechunka = 200
    habaner = 300
    kolczoch = 2800
    melon = 2800
    + owoców nowych po 170/180
    i tukanów 50
    ..... a do 30 kwietnia, kupując codziennie po 100 sztuk nasion w sklepie, będę miała po 1300 sztuk każdej roślinki.
    Dlatego dosiewam tylko brakujące: kolczoch + melon po 1500 szt.
    Siejąc na SN + esencja + maska Tiki + bonus z pnącza i z bonusem +1 z pola szybko pójdzie.
    - robię misję , zdobywam przepis
    - produkuję fiolkę
    - być może wykorzystam ją jeszcze podczas działania bonusu +100%PD .
    Taki ten mój plan jest:)
     
    Ostatnie edytowanie: 17 kwietnia 2016
  5. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Chapeau bas* Estorko
    Tez po poprzednim Twoim wyliczeniu doszlam do wniosku, ze rosline spokojnie w sklepie mozna kupic;) Poniewaz premium nie mam, to do fiolki mi nie spieszno az tak bardzo. Chyba na handelek sie nastawie;)

    *czapki z glow
     
  6. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dziękuję:)
    Ja sadownik jestem :) .... a bez Premium (i mając 3 cesarzy), to byłaby specjalizacja nieopłacalna.
    Handel kupując w sklepie i sprzedając na targu?
    Widziałaś ceny w sklepie..prawda?
    Myślisz, że będą tak drogie te rośliny, że opłaci się taki manewr.
     
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Czytam i już sama nie wiem,co odkryć a co nie -.- I chyba sobie na wstrzymanie wezmę,poczekam,popatrzę i wtedy dopiero zdecyduję.I jak mi się podoba ta zagroda Tukanów,tak doszłam do wniosku,że mi całkiem zbędna jest :( TPD mało,postawić nie ma gdzie,to niech sobie będzie,gdzie jest.8) Też ostatnio sadownikiem jestem ale bez premium,to mi fiolka wsio galanc-zresztą pewnie na 5 lvl będzie w alchemiku a do tego jeszcze trochę mi brakuje.Więc ta cała zmiana bahamska taka trochę lipna dla mnie.:(
     
  8. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Mowiac handel mialam na mysli raczej wszystkie okoliczne aspekty tej aktualizacji, nie tylko nowosci;) Ale patrze na targ i bardzo mozliwe, ze nie bedzie zadnego.

    Gosia, bo ta aktualizacja to takie ochlapy po rafie-.-. Zeby nam buzie na chwile zamknac. Bo SN, SP jest w nagrodach, to BP mysli, ze zadowoleni bedziemy8)
     
  9. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    nie ma żadnego, chciałam smutasy opchnąć nawet wystawiłam, sporo poleżały, a cena maskara, więć będa leżakować sobie nadal mam ich prawie 500, kruszonów 1000 xDxDxDwolę rozdać niż sprzedawać :)
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Po przemyśleniu też tak właśnie uważam-.-
    Aniu,indyki i koniki sprzedawaj ;) Opłacało się hodować indyczki-już przeszło tysiąc po 1500 sprzedałam xDxDxDxD A wyspowe leży i kwiczy-każdy chyba zapasy ma :(
     
  11. franio1950

    franio1950 Czeladnik forum

    Jakoś nie doczytałem co do stałej misji potrzebne ?
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

  13. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    A ja jakiś specjalnych planów nie robię.
    Tak jak wcześniej pisałam biorę tukany, miechunkę i makadamie.
    A potem sukcesywnie wg poziomów misji, którą będę robić powoli, bo nigdzie ze stałą misją mi się nie spieszy
     
  14. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    Gosia po 1000? nie warto, poczekam na hodowlany :)
    a na wyspowych też nie ma co sprzedawać:) zobaczymy, co jutro będzie:)
     
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Po 1500.Troche zarobiłam,zadowolona jestem :p
     
  16. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam wieczorne duszki;),
    nie moge sie doczekac, jak wiekszosc z nas, na jutrzejsze zmiany a bahamie, nowa misja, super,
    nie mam wystarczajaco bananow zeby wszystko od razu zebrac, ale co to bylaby za gra, jakby sie wszystko od razu dostalo, cierpliwosc, to tez do gry nalezy, prawdaa;),
    bedzie ciekawie, moze my, "starsi gracze" pomozemy troszke nowym graczom, w rozbudowie ich bahamy:), bedzie satysfakcja na dobra strone, :),
    ale to tylko moje zdanie,
    spokojnego wieczorku;)
     
  17. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    UUUAAA:D:D:D czekałam na odrobinkę''ruchów'' na Bahamie i jest :D, brakuje mi troszkę bananów, ale ''pokombinuję'' ;)
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Hmm.
    W sensie że co niby ci starsi zrobią, żeby tym młodszym pomóc...?
    Coś mi umknęło...? o_O
     
  19. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    hih masz ''duże zdziwienie o_O'' , starsi pomagają w pierwszym pomyślunku sobie :p, żeby pomóc innym trzeba samemu być silnym
     
  20. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    nic strasznego, podeslac jakis produkt z bahamy, smothie na przyklad, mlodszym lvl sasiadom;), wiem ze nam bylo ciezko na poczatku, ale to nasza wspolna gra, :)
     
    Anetta41, AladdinSane oraz xBabciaEwa lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.