Opinie Akcja specjalna "Przyjaźń"

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 22 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. annanan1

    annanan1 Okazjonalny autor

    Jupi :) w końcu udało się zdobyć to co chciałam. Pnącze odpalone :D Zostało jeszcze tylko ostatnie zadanie w 5tym. Wypadejek potrzebuję równiutkie 60 ale myślę że dam radę do jutra.
     
    0olimpia0 lubi to.
  2. -KogucikXD-

    -KogucikXD- Młodszy ekspert

    zonaania2122 lubi to.
  3. Marzenocha

    Marzenocha Koneser forum

    Już prawie,prawie koniec. Jeszcze tylko 23 króliki i wolne.
     
    bari06, kheme oraz zonaania2122 lubią to.
  4. elzbietagornik52

    elzbietagornik52 Stały bywalec

    KogucikxD bobrów to u mnie multum aż 13 zagród :)
     
  5. -KogucikXD-

    -KogucikXD- Młodszy ekspert

    No właśnie :p
    Ja w TSach nie mam raczej na co liczyć, ponieważ posiadam wszystkie zagrody, z wyjątkiem wiewiórek, których ze smoków nie można zdobyć.
     
  6. -Iza-90

    -Iza-90 Wielki mistrz forum

    u mnie z TS same badziewie:
    owczarnia pomarańczowa
    stajnia żółta
    kurnik pomarańczowy
    kurnik czerwony
    jeże
    bobry ++
    myszy
    krety
    czerwone ryby
    pomarańczowe osły
     
  7. zonaania2122

    zonaania2122 Wyjątkowy talent

    Pierwszy smok odkryty. ŻÓŁWo_O:D
    Poza tym wilk,żaba i ż.obora,ale im wybaczam:)
    Reszte postawie w terminie późniejszym.
     
    Ostatnie edytowanie: 29 lipca 2015
    visa77 lubi to.
  8. visa77

    visa77 Komandor forum

    Diamentowe odpuść w piatym a rób te w których sa itemy i pnacze bo warto powalczyć :D pdeślij sowę to jutro podrzucę eliksir :D
     
    kheme lubi to.
  9. kheme

    kheme Analityk forum

    168 wypadajek do końca. Raczej mi się uda, mimo 2dniowego opóźnienia.. :) Jeżeli ktoś ma na zbyciu jakieś eliksiry to chętnie przyjmę :)
     
  10. -KogucikXD-

    -KogucikXD- Młodszy ekspert

    Sówka poleciała :p 505 flakoników do końca :cry:
    Właśnie sieję turecką melisę na dużych polach ze wszystkimi specyfikami. Mam nadzieję, że chociaż pnącze odblokuje :x
     
    zonaania2122 lubi to.
  11. oczko84

    oczko84 Czeladnik forum

    Event w tej chili zakończony, z zagród: 3 x bobry++, ul+, krety x 2, myszy x 2, szopy, żaby, kurnik żółty i koguty :) więc nie tak źle. Szkoda, że nie żółwie ale i tak jestem zadowolona (szczególnie z kogutów) :inlove:
     
    __BiAłY__ lubi to.
  12. evitka40

    evitka40 Młodszy ekspert

    Powiedzcie mi jak to się stało... Ustawilam wyrób ciasta w młynie na Bahamie, ponieważ młyn na farmie był zajęty inną produkcją. Produkcja się skończyła, po czym ....ciasta NIE MA!. Co zrobiłam nie tak??? Oczywiście produkty też wcięło...włącznie z eliksirami.
     
  13. tikacz125

    tikacz125 Okazjonalny autor

    To i ja zdam raport,event ukończony już 2 dni temu ale jakoś dopiero teraz odkryłem stajennych,oto wyniki:
    gołębie - rozdałem 4 sztuki podczas GT i odzyskałem 3 sztuki hehe- widać lubią mnie te ptaszki,pozatym
    jeże
    boćki
    szopy
    żółte -ryby i krowy
    pomarańczowe króliki

    i hit trafiony, pierwsza zagroda żółwików:D:D:D
     
  14. visa77

    visa77 Komandor forum

    Jupi xDnie dostałam co prawda żółwi ale mam:
    kiwi 2szt:inlove:(będą na następne G&T za żółwie:D)
    koguty:inlove:
    krety 2szt
    żółta owczarnia
    pomarańczowe kaczki
    szopy
    żabki
     
    zonaania2122 lubi to.
  15. Jedna_na_milion

    Jedna_na_milion Ekspert forum

    Hejo :p

    Dopiero mogę odpisać :p sieję na malutkich polach , na początku siałam na dużych ale po kilku eentach
    i wskazówkach znajomych czy też sąsiadów sieję na malutkich. Stosuję Chutnej ,niestety nie mam
    bonusu kasztanowego i wiele innych mnie obeszło. :p G & T udało mi się wymienić na dziobaki
    i drugie kiwi :p Z zagród z tego eventu wyszły pomarańczowe strusie i świnki truflowe oraz jeże...
    Czy uda mi się zdobyć pozostałe , zależy ile wypadajek zdobędę....
     
    -KogucikXD- lubi to.
  16. evitka40

    evitka40 Młodszy ekspert

    słuchajcie, wołam o pomoc. Mam jakiś błąd w grze chyba, młyn na Bahamie nie zrobił mi ciasta i wcięło mi produkty razem z eliksirami. Jetsem na ukończeniu eventu, ale bez tego ciasta nie zrobię, bo mi braknie eliksirów. Potrzebuję 24 do ciasta, które znikło i 70 do zamkniecia eventu. Czy ktoś może mi pomóc? Jestem wkurzona, czy ktoś miał taki problem z młynem? Cisteczka wyczyszczone, przelogowałam sie 2 razy i ...lipa.
     
  17. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    event odchodzi powoli w zapomnienie.... bylem bardzo zaskoczony i zdziwiony bo z zagrod dostalem az 2 zolwie ....:inlove:
    1 rozowe osiolki :inlove: i 1 rozowe indyki ........:inlove:. no takich nagrod to sie nie spodziwalem.
     
  18. kiara-kowu

    kiara-kowu Ekspert forum

    Z 6 TS otrzymałam:
    gołębie
    myszy
    żaby
    bociany
    kameleony pomarańczowe
    króliki czerwone.
    Jeszcze tylko 49 eliksirów i pnącze jest moje :)
     
    zonaania2122 i visa77 lubią to.
  19. kheme

    kheme Analityk forum

    Napisz do pomocy technicznej
     
    zonaania2122 lubi to.
  20. mahartka

    mahartka Baron forum

    czekam jeszcze na ciasta i chyba koniec :)
    z ostatnich zagadek wyskoczyły mi jeże i krety, oraz pomarańczowe króliki i czerwone strusie.
    ogólnie rzecz biorąc.... nie najgorzej :):)
     
    zonaania2122 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.