Opinie Akcja: Neonowe zagrody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 8 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Kaasia86

    Kaasia86 Aktywny autor

    Ja tam lubię Neonowe Zagrody - robię event :) Naprodukowałam się tej paszy, że aż młyn już mi się powoli zacina ;) W piątek mam nadzieję, że ruszy BB i dzięki temu uda się zdobyć pnącze.
     
  2. Tequilator

    Tequilator Zaawansowany

    Podzielam Twoje dylematy. Ewent kosztowny - ktoś wyliczył 348 SP - do tego mnóstwo SP na zakup neonowych itemów. Pnącze średnie. Samo wykonanie zadania raptem dwadzieśćia minut. Żeby chociaż BABY BOOM dawał dobre klonowania ... pożyjemy zobaczymy...
     
    Ostatnie edytowanie: 8 listopada 2017
  3. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Na pewno zagród? Zagrody są w nagrodach8) Chyba o neonowe itemy chodziłoo_Oo_Oo_O
     
    KrysQ, Tequilator oraz zzizzie lubią to.
  4. Tequilator

    Tequilator Zaawansowany

    ... oczywiście sorki oczywiście itemy , cóż jest już późno piszę bzdury...
     
    Daisy44 lubi to.
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wszyscy tak w kółko o tych zagrodach... hmm.
    Dla mnie znacznie ciekawsza i ważniejsza byłaby ta maska tiki - ostatnio uratowała zamówionego krokodyla, dramatycznie przyspieszając wzrost papryki na mojej kulawej wyspie.
    Cóż, czas się przyznać do słabości: jednak zrobię ten event, bo neony potrzebne 8)xD
    Czego się nie robi dla przyjaciół xD
    Wygarnęłam tę diabelską liczbę pand ze świątyni (jakim cudem ja tego wcześniej nie wyskubałam, to Bóg jeden wiedzieć raczy), po czym zajęłam się zarabianiem sianogroszy na zakup małp i garbusów.
    Startowałam z jakichś śmiesznych 500 tysi czy coś w tym stylu... doszłam do 4,5 mln, kupiłam po 150 małp i garbusów, zostało mi jeszcze 2,6 mln - a jutro zarabiam dalej.
    Kłopotów nie przewiduję 8)
     
  6. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    No właśnie ta maska tiki mnie przekonała....8) zagrody jak zagrody:p
    zrobiłam dokładnie tak samo:D cały czas zarabiam na czym mogę;) A wydałam sporo:p:wuerg:xD Marzy mi się zakończenie zamków z piasku :p
     
  7. justi_j

    justi_j Okazjonalny autor

    czy ktoś policzył ile trzeba dostarczy małpek?- i jakich ?
     
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Litości.
    A niby jak to liczyć...?
    Każdemu z oaz co innego wyjdzie przecież.
    Jeśli masz zamiar to robić podstawowymi, to sobie podziel wartości wymagane do oddania przez wartość jednej małpy.
    Można też oczywiście bawić się w podliczanie rozmaitych konfiguracji...
    ... ale chyba jednak trochę za dużo oczekujesz od innych graczy.
     
  9. lilianna2012

    lilianna2012 Czeladnik forum

    [​IMG]
    czy ja dobrze widzę do postawienia tej zagrody potrzeba jest AŻ małpa piracka?
     
    Tralanetka i ross2 lubią to.
  10. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Dobrze widzisz,a czemu się dziwisz przecież do wybudowania Neonowej Zagrody zawsze potrzeba tego największego Zwierza czy to Osły,Strusie,Indyki,itd
     
    Tralanetka i ross2 lubią to.
  11. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam ranne duszki;)
    neonki na bahamie, hmm, cos nowego, ;)
    nie bardzo lubie neonki, kolor nie pasuje do farmy, ale cos zrobie, do kolekcji, ;) mam zwierzaki i troszke paszy, na ile wystarczy to tyle zrobie, zwierzaki juz sie dusza w oazach, ale poczekaja do BB, mam nadzieje, ze bedzie, ;)
    zawsze jakas korzysc,:)
    Pozdrawiam farmerska rodzinke i powodzenia w klonkach;)
     
  12. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Zdecydowałam - nie robię.Jakoś mnie ta maska nie ekscytuje,pnącze nie powala a neonów nie potrzebuję ( różowe pandy,małpy,wielbłądy mam po dwie sztuki).SP mam prawie 1700,więc niby można zaszaleć,ale kiedyś może bardziej się przyda.
     
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    no nie przesadzajmy, z tym ,ze maska tiki to taka rewelacja i tylko dla niej warto robic ten event..zapomina sie kompletnie o pnaczu a to dlatego,ze userzy na krotka chwile zobaczyli uroki maski...za pare tygodni kazdy bedzie mial ich setki i bedzie od wielkiego swi
    eta z niej korzystal...bo zaden user ktory,gra strategicznie nie bedzie sial warzyw by zwiekszyc stan stodoly czy tez przyspieszyc zdobywanie tpd...
    prosze sobie porownac wartosci,,nowych tzw wysokich roslin
    tpd..
    [​IMG] [​IMG]
    wartosc w stodole..
    [​IMG] [​IMG]
    no i targ....
    [​IMG] [​IMG]
     
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No widzisz, ale to jest sposób myślenia farmera na twoim levelu ;)
    A was jest jednak mniejszość ;)
    Dla mnie (a właściwie nie tyle dla mnie, co dla grającego przedszkola) to przyspieszanie warzyw na wyspie może być cenne... i naprawdę nieważne, że za jakiś czas każdy będzie miał te maski.
    Ty siejesz dla TPD - przedszkole sieje do misji ;)
     
  15. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    W tej grze zawsze lepiej jest mieć niż nie mieć:) Wolę mieć to pnącze i niech mi się tam maski składają w magazynie niż leżaczkować. Znając BP wcześniej czy później przydadzą się do czegoś jeszcze, niż tylko do przyśpieszania warzyw na wyspie. Pnącze dające melonową magię też wielu graczom wydawało się zbędne. A teraz? Manna z nieba dla korzystających z miksera:) Zresztą event, zwłaszcza dla "starych" graczy jest banalny. Wydatek SP też jest niewielki jak na inwencję BP przy eventach hodowlanych;) W sumie klonować będę tylko wielbłądy, bo akurat są mi potrzebne ich kolory - klonowałabym je przy najbliższym BB tak czy siak. Do misji pójdą zwykle stwory, chyba że korzystniej będzie je sprzedać i kupić kolorusy. Póki co ceny na moim targu mówią, że nie warto.
     
  16. justi_j

    justi_j Okazjonalny autor

    Masz rację, może i za dużo oczekuję..., jednakże jak zaplanuję sobie ile mam włożyć danego zwierza, to nadwyżką uzupełnię misję; i tak np dla wielbłądów 125 000 to tylko 6 wielbłądów podstawowych, 5 śnieżnych, 4 trójgarbny i 2 alpaka i nie przekraczam wartości którą się traci.
    Misję robię bo podobają mi się te neony, ale nie chcę przeinwestować hodowli
     
  17. ross2

    ross2 Komandor forum

    Nie przesadzaj z tymi TPD :Dstrategia strategia ale nikt mi nie zabroni siac jak lubie :inlove:i z maski owszem-korzystam i to czesto :Dobym sie nigdy nie stala dusipunktem :D:cry::Dgra ma bawic a nie tylko uczyc rywalizacji :D
     
  18. danusias23

    danusias23 Książę forum

    Heheh, Norbijas, no i schodzimy na ziemię z maską tikixDxD:cry: tak czy siak maskę lepiej mieć w zanadrzu niż jej nie mieć. A pnącze już pisałam - zauważcie - co 12 godz :) można 2 x dziennie zebrać, no i tych skrzyneczek się nazbiera.
     
    MargolciowyRaj lubi to.
  19. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Do misji się kupuje, a sieje to, co dobrze na targu stoi. Różnica pozostaje w kieszeni na waciki ;)
    TPD czy PD w międzyczasie same wpadną.
    Od dawna to jest powtarzane przez tuzów tej gry, szkoda, że tak niewielu chce z tego skorzystać 8)



    Neony czy maska mnie nie rajcują, robię ten event dla pnącza. Ono jest moim głównym źródłem TPD ;)
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Zwykle robię sobie takie zestawienie, co prawda traktuję je dość luźno,
    ale jest bardzo pomocne. Jak się komuś przyda to proszę:
    Małpy:
    125 000 SG:
    70000(giełdowa)+2x22000(wyjec)+6800(szympans)+2x2400(trupia główka)=125 600 SG
    412 000 SG:
    220000(król Kong)+2x70000(giełdowa)+2x22000(wyjec)+6800(szympans)+5x408(małpa)=412 840 SG
    375 000 SG:
    220000(król Kong)+2x70000(giełdowa)+2x6800(szympans)+4x408(małpa)=375 232 SG





     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.