Opinie Akcja: Neonowe zagrody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 8 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Właśnie nie wiem czy robić...Mam po dwie różowe zagrody dla pand,wielbłądów i małp.Nie wiem czy potrzebuję neony.SP mam ponad 1600 ale jakoś mi szkoda.Tej maski nigdy nie używam,a kilka siedzi w spiżarni.Muszę się jeszcze zastanowić.
     
  2. farmerroza

    farmerroza Czeladnik forum

    Każdy pisze o tych maskach co to są za maski i gdzie je można zdobyć coś ich nigdzie nie mogę znalezć
     
  3. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    A poradnik przeczytany?Chyba nie.To nagroda.
     
    .Magda60. i zzizzie lubią to.
  4. farmerroza

    farmerroza Czeladnik forum

    czytany i dalej nie wiem o co chodzi coś dziś widać jestem ni e teges
     
  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Maska Tiki to bonus z zegara z pozytywką "Karuzela". Pozytywka była do kupienia za floreny.
    Aktualnie jest nagrodą, jaką będziemy otrzymywali z pnącza.
    Maska Tiki daje szybszą produkcję dla warzyw na Bahamaramie o 20% przez 6 godzin. Po użyciu wyświetla się w pasku nad slotami.

    Następnym razem zapraszam do działu Pomoc. Tam uzyskasz wyczerpującą odpowiedź na tego typu pytanie :)
     
    kaska860 i Flipkowo lubią to.
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Jak zrobisz ewent i zdobędziesz pnącze to będziesz teges i maskę będziesz mieć , inaczej się nie da zdobyć , chyba , że sąsiad prześle .
     
  7. farmerroza

    farmerroza Czeladnik forum

    Serdecznie dziękuję za pomoc i przepraszam za kłopot ,
     
  8. tigre

    tigre Fanatyk forum

    sówkę skrobnij to na GT podrzucę jakiegoś cosia i te bananki pozbierasz
    Tiki warto mieć a nie wiadomo kiedy następna szansa na zdobycie
    dawaj tą listę do mnie :) dorzucę się porządnie
    Odpuść tracenie bananków na pasze - tą kupisz na targu spokojnie
    Dam w nos ;)
    a co do eventu - neonowe zagrody to duża oszczędność i za pandzioszki mogłabyś się zabrać spokojnie zwłaszcza, że 666 jest do wzięcia w którejś tam komnacie więc byłoby do wrzucenia w oazki (szkoda tych bananków które wydałaś ale się odrobi)

    Ja właśnie dziś przeliczałam te wartości - najopłacalniejsze są te pierwsze po klonowaniu jeśli chodzi o stodołowe wartości więc w oazy zwykły zwierz u mnie idzie i liczę na skoki (na BB ze zwykłego też najlepszejsze skoki zazwyczaj mam) potem zobaczę co i jak ....mam zamiar miksów nie robić i obym wytrzymała w tym postanowieniu :D:D:D:D
    Straszne ceny się na targu robię ....opchnęłam swoje szympansy po jakichś drakońskich cenach ...hmmmm

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Edycja posta oraz Łączenie postów
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 listopada 2017
    6elka4, LadyGhost oraz .Robaczek. lubią to.
  9. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    xBabciaEwa - ponieważ rozmowa zaczyna odbiegać od tematu eventu neonowego, rozmowę proponuję przenieść na sówki lub do innego wątku.
    Tutaj post usuwam.
     
  10. tigre

    tigre Fanatyk forum

    mam jednego i drugiego trochę - dawaj to czego Ty masz mniej albo czego podesłać nie masz jak
    a w temacie - ja tam neony lubię - wszelkie - a te których nie zechcę na GT będą super ceny pewnie miały
    Już się na sówki przenosimy :)
    Ale to w celu zachęty do robienia eventu wszystko - a i inni mają już podpowiedzi trochę jak się za event zabrać w razie braku bananków czy zapasu w stodole (przypominam - duuużo pand jest do wzięcia zaraz po odblokowaniu kolorowania)
    PS.
    Dziękuję za połaczenie postów - jak zauważyłam, że weszło jedno pod drugie i zabierałam się za kasowanie to wywaliło mnie i okazuje się, ze ktoś za mnie robotę odpracował :)
     
    6elka4 i empatyczna lubią to.
  11. xPiraniax

    xPiraniax Zaawansowany

    Ehhh! Jeszcze mnie dołują :D Nie mam ani jednej neonowej zagrody, jestem w 1/3 zbierania na kury. Przez te problemy z grą około miesiąca temu neonowe żaby przeszły mi koło nosa(950/1000 monet), mogłam a nie oddałam krokodyli za jakiś neon podczas G&T, a teraz dali zwierzaki z bahamy :cry: mam tylko małpy i to nawet nie hodowlę odblokowane :D cięzki mój los hehe xD
     
  12. LadyGhost

    LadyGhost Młodszy ekspert

    W ogóle nie zauważyłam tych olbrzymich ilości pand w komnatach :p co prawda, gdybym odblokowała klonowanie, to potrzeba by było jeszcze 40 bananów (333 pandy za 20 ZB i w kolejnej to samo), więc mogłoby być ciężko... teraz jest 60 do zdobycia i chyba do BB się nie wyrobię :p będę pamiętać na przyszłość :)

    Edit: już wiem, czemu nie zauważyłam się takiej olbrzymiej ilości pand w komnacie... bo zakodowałam, że małp się dostaje 20 sztuk i spodziewałam się powtórki z rozrywki ;)
     
    tigre lubi to.
  13. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    W poradniku poprawiono ilość tropikalnych PD za neonową zagrodę wielbłądów. Info sprzed 10 minut.
     
  14. ross2

    ross2 Komandor forum

    A ja tylko stwierdzilam fakty i nic nie sugeruje ;)
     
    zzizzie lubi to.
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Uff, to dobrze xD

    Ja za to policzyłam zagrody w nagrodach i wyszło mi, że sugerować nic nie trzeba, sama wpadłam na to, na co należało wpaść xD
     
    Tralanetka, picantinio2012 oraz ross2 lubią to.
  16. -szalona-

    -szalona- Wyjątkowy talent

    Coś tam zrobię, ale cały czas myślę ile bo mam tylko małpy odblokowane do hodowli xD 76 bananów jest więc odblokować mogę, pytanie tylko czy chcę się denerwować z tego co będzie wychodzić -.-
     
    apulisia72 lubi to.
  17. misiołajka

    misiołajka Aktywny autor

    Kiedyś item z maskami tiki można było zdobyć też w "sadzonkach niespodziankach" ... ja mam ten item na pnączu (razem z jednorożcem dającym langosza i baletnicą dającą białą niewinność... oczywiście "luzem" poza pnączem), nie trzymam ich na polu - wybrałam pnącze, które daje kupon na 3 godziny z pomocnikami
     
  18. nuka20

    nuka20 Nadzorca forum

    Brzydkie, niebrzydkie gorzej,ze są kopiami różowych zagród na początku faktycznie neony wnosiły jakiś "dekoracyjny" powiew teraz to tylko ekonomia miejsca bo z zagrody 4 młodziaki, chyba nie robię żal mi super pasz :( zobaczymy na szczęście te eventy robi się w chwilke a jest sporo czasu na zastanowienie.
     
  19. MargolciowyRaj

    MargolciowyRaj Zaawansowany

    Neonki lubię. Zwierzaczki w oazach, czekam na BB.
     
  20. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    Też mam dylemat. Posiadam 3 różowe pandy, 4 różowe wielbłądy i 6 różowych małp. Czy potrzebne mi są do tego jeszcze neonowe zagrody??? Zazwyczaj neonki siedzą w pasku i bardzo rzadko wychodzą na pole. Zwierzaków naprodukowały już spore ilości i teraz czekają na lepsze czasy. Nie pamiętam kiedy na farmie je ustawiałam....to było tak dawno temu...
     
    Tequilator lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.