Opinie Akcja: Neonowe zagrody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 8 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    Ja zrobiłem błąd, który już naprawiłem. Wpłata w 5 zadaniu wynosi równowartość 375 000 SG.

    qwertypoiu70 post usunąłem. Nie mam problemu z przyznaniem się do własnych błędów.
     
    madziula008 i karla170480 lubią to.
  2. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Fajnie że się udało teraz trzeba wykminić skąd tych wielbłądów tyle nabrać. Teraz bardziej by się przydało rzemiosło które można dobrze sprzedać. Na moim targu w tej chwili pasza droższa od samych wielbłądów więc nie ma sensu kupować. Samej wyprodukować dużo nie dasz rady bo dość długo się robi. do samych oaz tych wielbłądów dużo nie trzeba bo kłódki lecą ze wszystkich 3 zwierzaków ale jednak kolorowych wielbłądów trochę by się przydało... Kupić potrzebne kolorowe dosyć drogi interes... bo te wyższe to po parę milionów sztuka... więc trzeba będzie wrzucać jakoś rozsądnie do oaz oczywiście podczas bb wtedy jest po dwa kolorowe zwierzaki a i bardzo często zwracają podstawowe... Ja sobie rozpisałam (mam nadzieję że się nie pomyliłam) że do zrobienia części z wielbłądami potrzeba 2 * wielbłąd mumia, 1 * archeolog, 4* alpaka, 6* trójgarbny, 5* śnieżny i 9 zwykłych. oczywiście można to modyfikować inaczej bo takie mumie są dosyć drogie i na moim targu tego nie ma a w stodole też nie mam... będę się starała to to uzyskać podczas klonowania lub zastąpię większą ilością archeologów...

    Edit. widzę że nastała pewna zmiana w poradniku odnośnie równowartości oddawanych zwierząt więc powyższa część posta może być trochę nieaktualna... ale wielkiej różnicy raczej nie będzie.
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No i pięknie, możesz robić co chcesz i to najważniejsze. :D
    A zapasy? Odbudujesz, szybciej niż myślisz, ale tu nie miejsce na rady, zapraszam na sowę albo na kawę. ;):)

    Ewent robię bo lubię, zapasy zwierza mam dzięki Gretce.:inlove:
    Mam tylko jedną wątpliwość, czy w zadaniu finałowym jest do oddania 66 kłódek miłości czy po 66 kłódek miłości?
     
    ross2 lubi to.
  4. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Jak dla mnie to jest 66 kłódek. Tak by wynikało z tych tabelek, nie jest nigdzie przedzielone ani nic więc dajemy 66 i dostajemy wszystkie nagrody ... Jeśli się okaże że jest inaczej to by było bardzo nieudolnie i myląco przedstawione w poradniku.
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zadanie finałowe: oddanie 66 kłódek miłości i wszystkie nagrody za zadanie zdobyte. W sumie do wszystkich zadań ( w tym finałowego ) potrzebne będą 174 kłódki.
     
  6. Kathea

    Kathea Baron forum

    To będzie trzeba trochę pokombinować, oczywiście o ile starczy zwierzaków.
     
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    gra jest podobno gra strategiczna.....
    korzysci z np. neonowych wielbladow bylyby wtedy gdyby ich zbior byl dostosowany np do zbiorow itemow czyli co 12 h a tego akurat ta zagroda nie oferuje bo po zjedzeniu doniczki walentynkowej oraz np ponczu jajecznego czas wzrostu wyjdzie
    prawie 14 h,,,,13h 57 min..to ja juz wole zwykle pomaranczowe..bez dopalaczy mam je co 11h 30 min czyli idealnie pod moja strategie grania....
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No tak, do zdobycia kłódek potrzebować będziemy 348 SP z czego 48 dostaniemy z zadań no i oczywiście zwierzaki i do oazy, i do zadań tak że zapas zwierząt zwykłych i kolorowych jakiś musimy mieć.
     
  9. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Hmmm 278 sp na stanie... zwierząt nie za wiele, ale coś tam może przy BB się pobawie
     
    Dybilas4, ross2 oraz draculik34 lubią to.
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    To ty już tak na dobre wracasz...? xD
    Ja mam po dwie sztuki wszystkiego, ciekawe gdzie się podziały.
    Garbusów miałam kiedyś jakieś dzikie stado, pod wpływem postów tego oto pana:

    Grałam średnio strategicznie, bo mi się średnio chciało, ale co lepsze pomysły podkradałam, gdzie się dało.
    Niestety teraz to już nawet te pomarańczowe zagrody poszły do ludzi... więc neonów nie będzie xD
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    malgosia355 Twój post usunęłam, niczego do tematu eventu nie wnosił.
     
  12. storczyk123

    storczyk123 Ekspert forum

    a ja tam jestem zdecydowanym fanem neonówek - wrzucam 8 szt neonów do menażerii i mam z jednego pola 32 sztuki zwierza bez konieczności podziwiania żarówiastych kolorów
     
  13. ross2

    ross2 Komandor forum

    Ja evencik robie tylko szkoda ze do zdobycia sa pojedyncze zagrody a jak dotad zawsze byly x2
     
    -norbijas- lubi to.
  14. abask

    abask Komandor forum

    To tak jak ja. Mam zagrody neonowe wszystkie w pasku bo mnie razi ich kolor.
     
    MamiKar lubi to.
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    z 8 zagrod pom. garbusow tez tyle bede mial...zeby hodowla neonowych garbusow bylaby oplacalna to trzeba by bylo miec w slotach non stop doniczke i np poncz jajeczny i zbierac je regularnie co 14 h..jesli tego sie nie spelni..to ta zagroda nic nie wnosi nowego do strategii grania
     
    kybek93, orkiszowiec oraz polnygryzoń lubią to.
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Hmm.
    Czy ty nie daj Boże cokolwiek sugerujesz, hę...? 8)xD
     
    pies008, ross2, tigre i dalsza osoba lubią to.
  17. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    ja tez moge podeslac ewent robie ze wzgledu na pnacze
     
    xBabciaEwa lubi to.
  18. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Piszecie o strategii... Ja robię ewent dla pnącza, a że zagrody są po drodze to wezmę;)
     
  19. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Też jestem zdecydowanym przeciwnikiem fioletu i różowości. Są poi prostu zawadą bo do niczego nie pasują. Dlatego w stodole mam trochę zwierza z dwóch najwyższych półek, bo budowanie zagród do strata. Toleruję jedynie czerwone warsztaty. Ot i moje zdanie w temacie na temat wszystkich misji z neonkami.
     
  20. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    Paszy mam nie wiele więcej, i też czekam na BB, zawsze to więcej zwierza zostanie w stodole.
    Nad eventem się zastanawiam bo masek tiki na stanie ponad 500, tylko te TPD z pnącza dośc dobre i kusi.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.