Opinie Akcja: Neonowe zagrody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 8 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dzika_farmerka

    dzika_farmerka Wielki mistrz forum

    Za bananami to ja się rozglądam cały czas :) w starych misjach bananów już nie ma, a do nowych misji nie mam nowych (dla was już starych) drzewek i zwierząt "i tak w koło Macieju" :)
     
    tigre i xBabciaEwa lubią to.
  2. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Jeśli chodzi o kłódki to będą wypadać z pand, wielbłądów i małp, więc wcale nie trzeba tych małp wkładać do oaz żeby zdobyć kłódki. Masz jakieś kolorowe małpy w stodole żeby oddać do zadań? jeśli tak to sobie rozpisz co masz ile Ci potrzeba i hoduj typowo pod to ewentualnie można coś dokupić najlepiej jeszcze teraz bo ceny jeszcze pewnie pójdą w górę w kolorowańcach...
     
    LadyGhost i xBabciaEwa lubią to.
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Trzeba niestety, właśnie sprawdziłam - oazy są osobno w następnej komnacie, nie wiem za ile, bo to akurat (o dziwo) odblokowane mam.
    Ale właśnie - event jest kilkudniowy, a tak naprawdę (jak się ma SP i wsad do oaz) jest do zrobienia w godzinkę max.
    Czyli jest czas na dorobienie i kasy, i bananów ;)
     
    ross2, .Robaczek. oraz xBabciaEwa lubią to.
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Napisz sówkę z brakami i coś się na to poradzi - w piątek G&T .
    A ewent robię , żeby w temacie było .
     
    .Robaczek. lubi to.
  5. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    pewnie BB też w piątek to jutro to może wsadzę zwierza do oaz xD
    żebym przypadkiem tych moich marnych zapasów nie sprzedała :p
     
    tigre, xBabciaEwa oraz malgosia355 lubią to.
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Na takie braki to niestety nawet G&T nie pomoże - chyba że chodzi o TSy.
    Zwykłych drzew/zagród nawet się nie da wysłać, jeśli odbiorca ma nieodblokowane.
    Za to smoothie, naleśniki i kruszony można słać codziennie, po 20 sztuk na dobę to całkiem niezły zastrzyk TPD.
     
    xBabciaEwa i ross2 lubią to.
  7. dzika_farmerka

    dzika_farmerka Wielki mistrz forum

    no więc, jednak mi brakuje 24 bananów :D masz ci los :) powalczę z małpami i pandami, a może na koniec jeszcze coś zarobię :D


    no głównie właśnie tych TSowych mi brakuje do większości zadań
     
    .Robaczek. lubi to.
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Rozejrzyj się za TPD, to i banany wpadną. ;)xD
     
    xBabciaEwa lubi to.
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Wiesz to zależy co dziewczynie brakuje , a przetwory swoją drogą można podesłać .
     
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No dobra, to ode mnie smoothie zaraz poleci ;)
    Jutro też oczywiście, i pojutrze, i tak dalej... i znajomych pogonię do wysyłania.
    Smoothie najlepszy chyba, 7500 TPD daje.
    Moim zdaniem wszystko jest do ogarnięcia... nie wiem, jakie masz priorytety, ale ja na początku gry stosowałam rabunkową gospodarkę i masowo wyprzedawałam te wyższe kolorusy z drzewa mądrości, zgarniane za gwiazdki - w ten sposób zarabiałam na to, co można było kupić na targu.

    Aha, nick na farmie masz ten sam, co na forum...?

    Po trzyletniej przerwie to sporo brakuje... zależy do której misji.
    A przetwory to moim zdaniem nie tyle można, co trzeba podsyłać ;)

    Ale właśnie:
    Misji z TPD jest sporo ;)
     
  11. dzika_farmerka

    dzika_farmerka Wielki mistrz forum

    nick ten sam na farmie i na forum,
    trzeci tydzień codziennie przeglądam zlecenia i ciułam co mogę :D mąż mnie chyba niedługo zostawi :D ale kto mu będzie gotował??8)
    generalnie nie spodziewałam się takiego wsparcia :inlove:jesteście wspaniali :)
    może jednak powolutku uda mi się event ogarnąć :)
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Właśnie dostałam listę braków - sporo tego , ale 3 lata przerwy swoje robią .
    Na ile będę mogła to pomogę i innych zachęcam - dziewczyna gra , więc warto się podzielić zawartością stodoły .
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    24 banany czyli prawie 5 poziomów, czyli ze 140 do 145 poziomu brakuje 1.212.000 TPD,
    robisz pierwsze zadanie w misji "Tropikalny ogród dendrologiczny " roślinami i owocami z bahamy i masz ugrane 1 781 000 TPD. :)
     
  14. maliniakk

    maliniakk Koneser forum

    W obcojęzycznych FAQ w 5 zadaniu jest 375000 do wpłaty w zwierzakach, a u nas 412500. Kto zrobił błąd ?
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Genialna jesteś, chylę czoła :inlove:
     
  16. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    24 banany to tylko 5 poziomów, nie wiem czy masz odblokowaną wyspę skarbów jeśli nie a masz jakieś itemy dające TPD to wystawiaj je choćby na łąkach wyspy niektóre dają naprawdę dobre ilości punktów co na niższym poziomie jest sporym zastrzykiem.... Ja również miałam długą przerwę w grze i zaraz po moim powrocie był jakiś event co prawda związany z sianiem ale trzeba było oddać kilka kolorowych pand... stodołę przewietrzyłam jak trzeba ale się zawzięłam... i jeszcze nie byłam świadoma tego że to trzeba odblokować i pandy i hodowle pand. Myślałam że odblokuje zagrodę i kolorowańce będę mogła normalnie kupić na targu a tu lipa i znowu przekopywanie misji. a wtedy w misjach bananów nie było ...
     
  17. dzika_farmerka

    dzika_farmerka Wielki mistrz forum

    generalnie super :) tylko na trzeci poziom tego zadania nie mam tyle w stodole :D, ale już przeskoczyłam jeden poziom (nie zaktualizowałam sobie sygnatury - miałam 141 poziom) i doszły chyba 4 banany

    EDIT: jednak stodoły starczyło :d i oto 148 poziom :D

    bez Was w życiu bym się nie skusiła (w najbliższym czasie) tak stodoły ogołocić :D
     
  18. marcinek74

    marcinek74 Weteran forum

    Podeślij sówke a pomogę :) Pozdrawiam
     
  19. Kathea

    Kathea Baron forum

    Spokojnie dzika_farmerka, jeżeli tylko nie dochodzi do bankructwa całej farmy to nie jest źle :D.

    Ponieważ znowu miałam kilkumiesięczna przerwę, więc jestem do tyłu trochę z newsami, stąd pytanie czy jest szansa na bb podczas tego eventu?
     
  20. LadyGhost

    LadyGhost Młodszy ekspert

    Dopiero od niedawna mogę kolorować małpy, więc jeszcze nie mam żadnych pokolorowanych. Pand jeszcze nie mogę kolorować, a wielbłądów nawet nie odblokowałam :p Miałam wprawdzie odblokować kolorowanie pand i brakowało mi już tylko jednego ZB, ale z TS wpadły tygrysy, więc odblokowałam guawę i brakuje jednego ZB do kakao, żeby móc im kręcić paszę :) Tak czy siak, pand mam w tej chwili poniżej 10 sztuk, a nie stać mnie na ich dokupienie z oszczędnościami na poziomie 2-4 mln SG, więc skupiam się na małpach z nadzieją, że będzie dużo zwrotów i przeskoków podczas BB :p
     
    MamiKar i .Robaczek. lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.