Opinie Akcja: Neonowe zagrody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 8 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. storczyk123

    storczyk123 Ekspert forum

    no to teraz czas żniw na targu-:))
    pandy skupowane kiedyś po 3-4 tysiace juz kosztuja ponad 16 tys....milutko całkiem
     
  2. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Robię, SP jest.... :music:;) z wyglądu niezbyt ładne te neonowe, ale ekonomiczne......a tymczasem idę na targ.....ponad 3 tys małpek, 2 tys garbusków i prawie 2 tys pandzioszek czeka na nowych włascicieli xDxD:p
     
    tigre, Wrzosowisko3 oraz aisunelll lubią to.
  3. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)

    Ewent robię, dla neonowych zagród i dla pnącza z maską tiki.
    Zwierza w stodole zapas jest (dziękuję naszym wróżbitą z ZZ:inlove:), SP starczy, idę zapełnić oazy i czekam na BBxD
     
  4. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Ja już pomyślałam wcześniej żeby jednak nie zaczynać:pto znaczy niby mogę ale...:p Musiałabym teraz wydać 4/5 swojego farmerskiego majątku żeby dojść do pnączao_Oo_Oo_O Mogłam to jakoś niby inaczej rozegrać ale... podejście do hodowlanych jakie mam każdy widzi8)xDTo już wolę troszeczkę zarobić:p Choć SP jest i to na 3 eventyxD
     
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Z jakimi zwykłymi mam na ten targ iść...?
    Wszystkie mi wyszły przecież i to jest problem xD
    Opcja kup (super paszę) to zupełnie normalna jest, nie mam oporów przed kupowaniem SP... ale żeby kupić zwykłego zwierza, musiałabym najpierw zarobić SG (i to możliwie bez maszyn, czyli nie metodą siania pszeniczki).
    Umiem zarabiać itd, ale nie chce mi się aż tak się wkoło tego kręcić, farma jest schyłkowa i taka ma pozostać ;)
     
    AnnDżelina lubi to.
  6. Flipkowo

    Flipkowo Naśladowca mistrzów

    Ale 48 szt SP dostaniesz z zadań, warto robić
     
    .Robaczek. lubi to.
  7. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześc, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.
    Fajny event - robię dla neonów i maski.
    Jeżeli ktoś chciałby pohandlowac neonkami, to zapraszam na sówkę. Przyjmę każdą ilośc zagród neonowych.
     
    -norbijas- lubi to.
  8. dzika_farmerka

    dzika_farmerka Wielki mistrz forum

    A ja mam takie pytanko (gdyż nigdy nie uczestniczyłam w neonowym evencie):
    - Żeby zdobyć rząd trzeba zrobić wszystkie 3 zwierzęta? (mam nie odblokowane wielbłądy)
    - na rzędzie jest 6 chmur, a dają tylko 3 itemy - trzeba je zdobyć podwójnie? czy dodaje się jakiekolwiek inne itemy??
     
  9. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Aż wróciłam do poradnika szukać tych 6 chmur ale z tego co widzę pnącze ma trzy chmurki... Trzeba zrobić trzy zwierzaki dopiero wtedy odblokuje się zadanie z pnączem.
     
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    To jest "rząd chmur nr 6", szósty neonowy (chyba) - a itemy potrzebne trzy.
    Jak ktoś się uprze, to może sobie dublety dokupić w sklepiku ;)
     
  11. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum

    Hodowlany nie cierpię go... Ale ta maska by się przydała gdzie ona wcześniej była do wygrania??
    hmm mam 300 sp może się uda do tego pnącza doczłapać... :)

    zzizzie ten zegar masz ze skrzynek kiedyś były jakieś takie... :)
     
    zzizzie lubi to.
  12. dzika_farmerka

    dzika_farmerka Wielki mistrz forum

    OK :D zmyliły mnie dodatkowo te strzałeczki przy samym pnączu (ale to pewnie o te numerki odgałęzień pnączy z innych eventów chodzi), dzięki za oświecenie,

    a żeby to pnącze odblokować, to trzeba ogarnąć wszystkie rodzaje zwierząt? czy po zrobieniu jednego całego, będzie można się zabrać za finałowe? jak znam życie, to pewnie wszystkie :D a jeśli tak, to event nie dla mnie :D
     
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nie ma lekko, trzeba zrobić wszystkie trzy zwierzaki i dopiero wtedy pnącze ;)
    Te garbusy to może jednak odblokuj, powbijaj szybko levele (smoothie, naleśniki, kruszon) i zbierz banany - neony jak neony, ale maskę tiki to naprawdę warto mieć.
     
    .Robaczek. lubi to.
  14. dzika_farmerka

    dzika_farmerka Wielki mistrz forum

    nawet jak bym odblokowała te garbusy, to nie wyhoduję ich na czas wystarczającej ilości :D ale dzięki za wsparcie :)
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ale jak odblokujesz, to możesz udać się na targ ze skromnym zapasem gotówki i zakupić zwierza ;)
    Kto by tam to hodował teraz, wolno rośnie, a pasza robi się latami ;)
    Jak się zdecydujesz, to wszyscy na pewno chętnie ci podeślą te smoothie i inne rzemiosło na banany xD

    EDIT: na lvl 140 (bo jak widzę taki masz na wyspie) to naprawdę niedużo trzeba TPD na level... przemyśl to jeszcze, mam smoothie i mogę zaraz wysłać.
     
  16. dzika_farmerka

    dzika_farmerka Wielki mistrz forum

    brakuje mi 159 tys TPD, 4 bananów do odblokowania :) tylko ja siana za wiele nie mam na takie zakupy :), a ceny garbusów jakby nie było poszły w górę na pewno :)
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Tylko 4 bananów ci brakuje...?
    Hmm, a w misjach szukałaś?
    Bo tu i tam można zgarnąć banany, jest taka nowa misja "Pogadajmy jak piraci", sporo tam tego dają.
    No i w ogóle rozejrzyj się ;)

    EDIT: hmm, znowu edit - trzeba jeszcze odblokować oazy dla garbusów, trochę więcej tych bananów ci wyjdzie niestety.
     
    .Robaczek. lubi to.
  18. LadyGhost

    LadyGhost Młodszy ekspert

    a ja się zastanawiam, czy zrobić część z małpami... myślicie, że warto się "poświęcić" dla neonowych małp? to by była moja pierwsza neonowa zagroda :) o ile wystarczy mi podstawowych zwierzaków... trochę się o to martwię, ale ostatecznie jest jeszcze 6 dni na ich doprodukowanie ;) na razie las zamienił się w małpi gaj 8)
     
    tigre i .Robaczek. lubią to.
  19. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Event trwa kilka dni a garbusy pod koniec pewnie zejdą z ceny a przez ten czas można zarobić na czymś innym, najprościej i najszybciej na roślinkach nawet te z krótkim wzrostem mają dobre ceny. Tylko nie wiem czy oprócz odblokowania samych wielbłądów nie trzeba odblokować dodatkowo hodowli wielbłądów.
     
    zzizzie lubi to.
  20. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    No dobra. Zaszalałam na maxaxD Znowu wydałam trochę SG na pandy i wielbłądy:p i machnę ten evencior. Tylko z małpami problem mam czy kupić czy wychodowaćxD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.