Opinie Akcja: Neonowe zagrody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 8 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Tralanetka

    Tralanetka Analityk forum

    Wszyscy już chyba skończyli, bo cisza taka ...Ja wobec tego na zaszczytnym ostatnim miejscu8) Aby je zająć, puściłam farmę z torbami. :cry:xD To w końcu wyczyn nie lada :p
    Kiedyś odrobię.8) Już wiem, że Einstein powiedział to o mnie.. "Dwie rzeczy są nieskończone : ludzka głupota i Wszechświat, ale co do tego ostatniego pewności nie mam " :cry:xD

    [​IMG]
     
  2. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nawet nie zaczęłam tego eventu, za chuda w uszach na niego jestem.
     
  3. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Z zagród (które są do wygrania w evencie) mi wyskoczyły pomarańczowe koale :inlove: wytwórnia masła żółta i bikini pomarańczowe :D a z drzew m.in. pandanus xxl (już drugi w tym tygodniu :D) tamarillo xxl i kolejny sandałowiec do kolekcji :) Reszty nie pamiętam, ale zaskoczyli mnie pozytywnie :) pewnie była po drodze też akebia i durian, ale mam już ich za dużo :p
     
    Tralanetka lubi to.
  4. Tralanetka

    Tralanetka Analityk forum

    Nawet nie wystawiałam, bo widziałam, że to jakieś " przedwieczne" są.:eek: Widzę ,że to błąd. Lecę wystawić. :p
     
    oset53 i ania1713 lubią to.
  5. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Ja właśnie nie nastawiałam się za bardzo jak popatrzyłam na opisy, ale się mile zaskoczyłam :D Może mało kto wystawiał i dlatego takie wyniki ;) To się później pochwal, bo aż sama jestem ciekawa :p
     
    Ostatnie edytowanie: 11 listopada 2017
    oset53 i Tralanetka lubią to.
  6. aknik

    aknik Okazjonalny autor

    Event skończony wczoraj. Przeskoków brak ale u mnie to norma poza jednym wyjątkiem - bób prehistoryczny ze zwykłych wypadł mi kilka miesięcy temu :inlove: Aż sprawdziłam czy dobrze widzę ;) No i siedzi sobie teraz w stodole, a ja zastanawiam się czy wrzucać go na targ...
     
  7. -małgoś-

    -małgoś- Stary wyjadacz

    Podpowiedzcie jaką ma wartość małpa giełdowa i kong?
     
  8. Tralanetka

    Tralanetka Analityk forum

    Giełdowa u mnie od dwa i pół mln do trzech i pól mln. Kong od 4,8 mln do 6,7 mln SG
     
  9. -małgoś-

    -małgoś- Stary wyjadacz

    Nie chodzi mi o cenę na rynku :)ale źle się wyraziłam- pytam o równowartość





    ................
    już wiem :)
     
    Ostatnie edytowanie: 11 listopada 2017
    Tralanetka lubi to.
  10. mieszczak

    mieszczak Zaawansowany

    Ehh... miałam nie robić tego eventu ale wzięłam się za niego i jakoś tak wyjdzie, że za niedługo zakończę :D
     
  11. jadwiga67

    jadwiga67 Aktywny autor

    O ja wczoraj hoduje evencik jestem 1/3 może skończę , ale paszę musiałam kupić innej opcji nie było no cóż farma uzależnia [ciach]

    Edytowałam cześć posta usunęłam.

    MOD_DaMa
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 12 listopada 2017
  12. Tralanetka

    Tralanetka Analityk forum

    To zdaję sprawozdanie z eventowych T.S i zagród.
    Drzewka:

    Pandanus XXL
    Mandarynka XXL
    Mangostan XXL
    Makadamia XXL
    Wampee XXL
    Pitaja XXL

    Zagrody:

    Topaz : Małpy pomarańczowe
    Słonie pomarańczowe

    Granat: Małpy czerwone
    Małpy różowe

    Kobalt: Aksolotle
    Czerwone pandy

    Jakaś jedna zagroda Tytan mi się zaplątała i mam z niej czerwone słonie
    I to by było na tyle.

    Naprawdę się postarali. Brawo dla BP
     
    ania1713 lubi to.
  13. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    A już chciałam lecieć kupon na totka puścić, bo myślałam, że to tylko moje szczęście :p Ale ładnie u Ciebie też wyszło, gratuluję :)
     
    Ostatnie edytowanie: 12 listopada 2017
  14. jadwiga67

    jadwiga67 Aktywny autor

    witajcie melduję, że pnącze odpalone świeci się, miałam nie robić , ale poszłam na całość teraz czekam co wyskoczy z ts-ów.
     
  15. magdabo

    magdabo Zaawansowany

    to tylko mi tak słabo dali z tych ts-ow bo mnie nic nowego nie wypadło:cry:

    ewencik skończony wczoraj a zaczęłam tez jak włączyli BB wiec lubię takie trudne ewenciki :inlove::inlove::inlove:

    przynajmniej neony są i się błyszcza zacnie:inlove:
     
  16. cyrkonka

    cyrkonka Młodszy ekspert

    Witam, mało wszystkiego.. ja zdobyć banany (poza wskokami na kolejne poziomy)?? Walczę, pandy komplet ale wielbłądów mało, małp jeszcze mniej:(
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam.

    cyrkonka złote banany można kupić za farmarki w SklepoRamie, można zdobyć na kole fortuny, a można też otrzymać za wykonanie niektórych zadań z misji w Spółdzielni, np..."Pogadajmy jak piraci".
     
  18. cyrkonka

    cyrkonka Młodszy ekspert

    Dzięki, tylko i tak brak farmarek..:(:( Ale dziękuję za odp
     
  19. -małgoś-

    -małgoś- Stary wyjadacz

    U mnie było to samo. Wielka kicha. Po klony małp musiałam udać się na targ. Pandy i wielbłądy dawały jakoś radę. Nie lubię takich eventów bo nie sprawia mi przyjemności BB. Nie mówię że mają wypadać same z najwyższej półki ale .... no ale ... bez emocji.
     
    Tralanetka i oset53 lubią to.
  20. MargolciowyRaj

    MargolciowyRaj Zaawansowany

    Skończyłam! Wreszcie! Chyba ja dzisiaj zamykam event. Zamiast strategicznie działałam spontanicznie i taki efekt, że kasa pusta i SP zbyt dużo poszło. Ale co tam! Wszystko do odrobienia
     
    Tralanetka lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.