Opinie Akcja: Neonowe zagrody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 8 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. KrysQ

    KrysQ Aktywny autor

    Ewent zakończony, pnącze chula. Przeskoki najlepsze u małpiatek, 6 giełdowych, 4 Kongi, i 1 rajska (tanio sprzedam, jest na Targu ;)) poszło równo 300 SP
     
  2. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    nei wiem jak u was ale u mnie przeskoki to jakaś masakra
     
  3. tomash_21

    tomash_21 Aktywny autor

    Hej. Czy ja wiem. Trochę zapasów miałem, ale nie jakoś dużo. Żeby nie popaść w mega zużycie SP posiłkowałem się targiem. Poszło około 40 mln SG, ale nie wszystko zużyłem.
    Stan zwierzaków po evencie

    [​IMG]

    Pozdrawiam
     
    Azile, usiamik46 oraz pretorianka lubią to.
  4. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Mam każdego ze zwykłych po ok 1100 sztuk wyhodowanych. To za mało. Trudno, klonuję dalej te wredne @ którym odwidziało się skakanie. Na targu u mnie hodowlanych @ i garbusów wyższych nie było prawie wcale , coś tam dokupiłam. 20 mln. w plecy i ciągle mam lukę .. Och.. Kosztowny evencik. A SP zostało mi tylko 884 sztuki. Przez miesiąc dorobić można w młynie max. 160 SP. A tu lisy, czy tam jeże nadchodzą szybkimi krokami. Czas na odwyk od neonów. :cry:xD A Miecio i Przydaś won na strych i tam pajęczyny omiatać, bo święta niedługo :cry:xD
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Skończyłam, ale o skakaniu to mowy nie było. :cry:

    [​IMG]
     
  6. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Gratuluję.:) Ja dalej morduję te lenie w oazie.:p Nawet po raz pierwszy coś mi się trafiło...

    [​IMG]
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzięki, ładnie Ci poszło. :D Ja w miksy się nie bawię, za duże ryzyko dla mnie. ;)
     
    Azile, marciaaa84 oraz pretorianka lubią to.
  8. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Powoli do celu :)
    Małpy i wielbłądy skończone, czekam na oazy pand.
    Kosztowny event.

    Pnącze odpalone.
     
    Ostatnie edytowanie: 10 listopada 2017
  9. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Ja na ogól też zwierzaczki " po bożemu" do oaz wkładam. Te miksy teraz, to objaw mojej determinacji, wręcz desperacji..Co ta farma ze mnie robi. No.. :cry:xD..

    Edit. Wymęczyłam...:cry:xD

    [​IMG]

    Powodzenia najwytrwalszym życzę . Idę teraz pośmiać się z ofert w balonie xD
    Bywają naprawdę zabawne , wierzcie mi ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 10 listopada 2017
  10. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Jakiś taki nijaki ten event. BB szału nie robiło to i skończyłam na dokładnie tylu klonowaniach, aby zrobić event w całości i tyle. Przeskoki marne, ale zdarzało się, że miksy wychodziły, nawet częściej niż nie wychodziły:)

    [​IMG]
     
  11. annapop71

    annapop71 Młodszy ekspert

    Miałam dobre chęci, ale odpuszczam, 300 sztuk paszy poszła a z oazy żadne fajniejsze zwierzątko( niespodzianka) nie wypadło, nie mam zamiaru pieniędzy w to inwestowac..powodzenia

    Miałas szczęście, u mnie porażka całkowita:(

    Posty połączyłam. Nie pisz jednego pod drugim, zamiast tego używaj opcji Edytuj.
    BA_Czerwona
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 listopada 2017
    Azile lubi to.
  12. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Uległam,zrobiła,bez większych emocji.Odhaczone.
     
    Mamcia493, AlfaWilk oraz Azile lubią to.
  13. dzika_farmerka

    dzika_farmerka Wielki mistrz forum

    Dzięki waszemu wsparciu udało mi się zrobić event w całości :D Baaaaardzo Wam za to dziękuję :inlove::inlove: bez waszej mobilizacji bym nie podjęła się tego wyzwania :music::music::music:8)8)8) Pnącze odpalone :D

    BB poskąpił wrażeń, a małpy to mnie zrujnowały całkowicie :mad:
     
  14. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Cieszę się że się udało... kasę odrobisz...
     
    soto5 i Tralanetka lubią to.
  15. Azile

    Azile Komandor forum

    Doberek, ja event też właśnie skończyłam, ale jakoś bez większego przekonania, mam takie wrażenie że z każdego bb na bb są coraz gorsze przeskoki :sleepy:
     
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Przeskoki, hmm.
    Przyznam uczciwie, że mój jeden jedyny przeskok wprawił mnie w autentyczne osłupienie.
    Z najzwyklejszych pand wyrosła mi karateka, ech.
    Dobra stara zasada dystrybucji z czasów słusznie minionych: każdemu to, na czym mu najmniej zależy 8)
    Targowa cena karateki też mnie zresztą zdumiała, gdybym nosiła okulary, niewątpliwie bym je przetarła.
    Uświadomiono mi, że mogę albo sprzedać karatekę, albo wybudować drugie neonowe pandy... więc karateka pójdzie na targ.

    A poza tym wszystko normalnie oczywiście, jakieś garbusy się dorabiają na resztce SP i będzie koniec - bez pnącza oczywiście, więc luz totalny.
    Takie eventy to ja rozumiem ;)
     
    Mamcia493, Tralanetka oraz Azile lubią to.
  17. MargolciowyRaj

    MargolciowyRaj Zaawansowany

    Event u mnie nadal się ciągnieee, a miało być tak pięknie... Pandy poszły szybko, neonki - wielbłądy już prawie mam. Najgorzej z małpiszonami - nie chcą za bardzo przeskakiwać w oazach. Mam chęć na maskę a chyba będę mogła tylko położyć maseczkę... na twarz!
     
  18. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Małpy skończone łatwo, szybko i przyjemnie. Ze zwykłych wyskoczyła nawet przedostatnia :)
    Teraz męcze wielbłądy, przeskoki są... żadne :sleepy: wyciągam SP ze wszystkich możliwych misji w spółdzielni 8)
     
    Mamcia493, usiamik46 oraz Tralanetka lubią to.
  19. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    Jeśli chodzi o tajemniczości to z ciekawszych: róż pandy, pomarańczowe koale, czeptka samarangijska XXL, akebia XXL, balsamowiec, hebanowiec XXL.
     
    Mamcia493 i Tralanetka lubią to.
  20. mahartka

    mahartka Baron forum

    zmęczyłam neony... ale tak kiepsko to jeszcze te eventowe zwierzęta nie skakały jak teraz.. trzeba będzie odrobić super paszę w międzyczasie do następnego eventu :)
     
    usiamik46 i Tralanetka lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.