agucha31

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika agucha31, 18 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Witam i o groszek pytam xDxD

    Jak idzie w liczeniu i kolorowaniu groszku ?
    ja sieje żółty ... no nie podobno abym nie zdążyła wysiać

    Ale dziś u mnie deszczowo i burzowo
    pozdrawiam i słonecznego dnia życzę
     
    agucha31 i waderówek lubią to.
  2. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Niedzielnie dzień dobry :)
     
    waderówek lubi to.
  3. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Dzień dobry.
    Event przechodzi do historii. Jest jeszcze nadzieja na coś ciekawego z TS.xD A wiadomo czyją matka jest nadzieja;)xD
    A pogoda u mnie dziwnie się zawiesiła i nie wie w którą stronę ma się udać. I ta cisza. Ale burza może przejść jednak bokiem.
    Jestem w domciu, to w sumie mi wszystko jedno. Choć truskawkom już nie.;)
    Dzisiaj to ja trzymam z misiamixD [​IMG]
     
    agucha31 i ankagdw lubią to.
  4. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    To ja mam tylko tego drugiego misia :) Jakoś nigdy nie mam czasu się nudzić :) Ewentualnie mam tyle roboty i tak mi się nie chce wybierać co robić najpierw, że dzień jakoś tak szybko mija na nicnierobienu ;)
     
    agucha31 lubi to.
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    oj no nie oczom nie wierze, wchodzę do domku patrze i aż oczy przecieram , miałam gości :p Jak miło
    No u mnie troche czasu nie było na groszek tak więc dopiero dziś lub jutro rano bedzie koniec :(
    Ale za oknem słonko ładnie świeci choć rano deszczowo było
     
  6. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Ej, nie jest tak źle... ja czekałam na odpowiedź od niedzieli, a Ty tylko od wczoraj :)
     
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    ech ale czesto jako ostatnia jestem w Twoim domku i po kilka dni musze czekać az tam zajrzysz :p
     
  8. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    dzień dobry :)

    wskoczyłam z rewizytą ;) ale masz Cudne Stworzenie w avatarku :inlove::inlove:
     
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O dziekuje za wizytę bardzo mi miło ze zaglądasz bo jakos tak moj domek jest raczej mało odwiedzany :( A to zwierzątko to mój kicia feelix :) i właśnie smacznie śpi obok mnie :)
     
  10. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    trzeba zaserwować coś pysznego i się zlecą chętni skuszeni zapachem ;)

    [​IMG]

    i do tego


    [​IMG]

    no i sama sobie apetytu narobiłam ;)

    a kocio przecudny :D i zdecydowanie na śpiocha wygląda :p;) chyba że to taka zmyłka? ;)
     
    bunia30 lubi to.
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    OJ jakie pyszności dziękuje A kocia to różnie z nim bywa zależy od dnia czasem to prawie wcale nie śpi tylko rozrabia a czasem cały dzien przespi tylko wstanie zeby zjeść załatwić sie i zmienić ułożenie :)
     
    bunia30 lubi to.
  12. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    no jak to kot - różne nastroje miewa ;) a młodziak jeszcze z niego?
     
    bunia30 lubi to.
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO juz nie taki młodziak bo 5 lat prawie

    Kochani goście mam do was ogromną prośbę prawie albo i każdy z was ma fejsbuka tam jes pewna grupa Pomoc dla śpiącej Asi proszę was jeśli możecie zalogujcie sie dołączcie do grupy udostępnijcie i dodajcie swoich znajomych Jak to powiadają w grupie siła a czym więcej nas bedzie tym wieksze szanse ze znajdą sie osoby które wpłacą przysłowiowa złotówkę
     
    bunia30 lubi to.
  14. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Hej Aga :) Obiecałam, się odezwać, więc jestem...wiem, późno, ale wcześniej się nie dało ;)
    Ale teraz już zmykam do łóżeczka. Dobrej nocki życzę :)
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 czerwca 2016
    bunia30 lubi to.
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A miło ze wpadłaś ja też dzis późno tu jestem Troche mnie dzis fb porwał i to o co apelowałam wyżej
     
    bunia30 lubi to.
  16. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Ja jutro wejdę, popatrzę i zapewne udostępnię :)
    No i mam nadzieję, że przemyślenia mają się pozytywnie Aga ;)
     
    bunia30 lubi to.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Co do przemyśleń to jakoś obecnie braklo głowy :)
    A dziękuję z góry za jutrzejsze udostępnienie
    Myślalam zeby tu na forum utworzyć jakiś wątek z opisem tam sytuacji i prośbom o udostępnienie ale chyba nie można takich tematów zakładać
     
    bunia30 lubi to.
  18. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Bry :) Jak tam weekend mija?
     
    bunia30 lubi to.
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A witaj kochana niestety kiepsko miedzy innymi z powodu o którym pisałam wcześniej jak byłaś na fb to juz wiesz Troche teraz tam mnie pochłania stąd moja nie obecnosc tu Nawet event nie za bardzo i nie zdołam skończyć
     
    bunia30 lubi to.
  20. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    No, faktycznie u Ciebie brudno :)
    [​IMG]
    Posprzątałam, ale nie martw się, zostawiłam Twoje ulubione pajęczyny za szafą ;)

    No i kawę :)
    [​IMG]