agucha31

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika agucha31, 18 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobry i witam nową koleżankę
    Ja studiuję matematykę na UKSW, ale niestety z większości przedmiotów wychodzą za długie filmiki, na których tylko prowadzący gada albo wysyłają same materiały nic nie tłumacząc i jeszcze chcą robić konsultacje (z wyjątkiem matematyki dyskretnej, która jest jedynym przedmiotem, na którym są prace domowe i wytłumaczone zagadnienia odpowiednio, lecz nie ukrywam, że mogli by nam udostępnić tablicę i moglibyśmy kolejno na niej pisać, aczkolwiek wiem, że łatwiej jest to zrobić z językami, bo tam trzeba mówić lub pisać w innym języku na czacie a na MS Teams takiego znaku całki czy sumy się nie da). Ja chcę na uczelnię, bo tam przynajmniej robiliśmy zadania wylosowane numerki i niekiedy wypadało na mnie a przy tablicy jednak lepiej się uczy albo jak nauczyciel wytłumaczy na żywo.
     
    MariMao i agucha31 lubią to.
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Hmmm, dobrze że mam tylko 1 to nie ma z kim knuć :)
    [​IMG]
     
    krasnoludek10 i Miśkowo lubią to.
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Skąd wiesz, że kumple do niego nie przychodzą i nie knują - koty i inne zwierzaki domowe mają swoje sposobyxD
     
    agucha31 lubi to.
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Hmmm no na szczęście raczej nie ma możliwości :) Komina nie mam a okien otwartych nie zostawiam jak wychodzę :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  5. MariMao

    MariMao Aktywny autor


    Dobry wieczór również witam i pozdrawiam :)
     
    krasnoludek10 i agucha31 lubią to.
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Eeee no i znowu pusto, nikogo nie ma, nawet kitku gdzies sie schował, ech :cry:
     
    krasnoludek10 lubi to.
  7. WłoskaHacjenda

    WłoskaHacjenda Naśladowca mistrzów

    Dobry wieczór (chociaż w sumie to już noc, a nie wieczór), ja tu nowa. Mogę? I nawet nie kociara, ale psiara. ;) Ale kitku swojego mam i uwielbiam go szalenie, choć do obcych kotów nadal czuję respekt.

    Wiesz, moja ciotka wykłada na uczelni na kierunku matematycznym i opowiada, jak trudno jest cokolwiek wytłumaczyć. Czasami siedzi do 2 w nocy przygotowując materiały i też narzeka na to, że nie może po prostu wytłumaczyć przy tablicy. Współczuję zarówno studentom jak i wykładowcom. A jak z sesją? Będziecie mieli zaliczenia online? Czy na razie temat nie jest podejmowany?
     
    krasnoludek10 i agucha31 lubią to.
  8. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam serdecznie w nowym tygodniu i życzę miłego pięknego dzionka

    [​IMG]
     
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Witam serdecznie no jasne że możesz jak najbardziej :) Też kocham psiaki ale z tego względu ze nie moge sobie pozwolić na psa jest kitku :)
    xDxD Z tym czepkiem jeszcze bardziej uroczo xDxD Dziękuje i wzajemnie miłego :)
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Przygotowują się na taką ewentualność. Albo 1-2 kolokwia jak wrócimy i potem sesja. Z programowaniem jest najmniejszy kłopot, bo tam to tylko kolokwium/kartkówki, które bez problemu można zrobić online i egzamin. A jak kolokwia/kartkówki online, to zawsze z kimś można się skonsultować;)


    Przepraszam. Dobry wieczór i dobranoc.
     
    gretag, agucha31 oraz WłoskaHacjenda lubią to.
  11. WłoskaHacjenda

    WłoskaHacjenda Naśladowca mistrzów

    A plany na powrót macie tak jak uczniowie? W czerwcu? Dobrej nocy. :)
     
    gretag, agucha31 oraz krasnoludek10 lubią to.
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie wiadomo. Na razie do 24 maja, ale decyzje o egzaminach komisyjnych mają zapaść do 30 kwietnia. Teraz na serio dobranoc.
     
    gretag i agucha31 lubią to.
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Plany uczniowie to mogą i sobie mieć tylko co z tego jak to nie od nich zależy tylko od decyzji odgórnej kiedy beda mogli powracać do szkół
     
  14. WłoskaHacjenda

    WłoskaHacjenda Naśladowca mistrzów

    Oczywiście. :) Pisałam w nocy i użyłam skrótu myślowego - chodziło mi o to, na kiedy rząd (przynajmniej w teorii) planuje powrót studentów. Bo o ile uczniowie, gdyby wrócili do szkół po 24 maja, mają jeszcze miesiąc nauki, o tyle u studentów zaczyna się w tym czasie sesja, więc "fizyczny" powrót nie byłby konieczny, gdyby uczelnie były przygotowane na przeprowadzenie egzaminów online (czego osobiście sobie nie wyobrażam). I o to właściwie pytałam. Nie umiem tłumaczyć. ;)
     
    gretag, krasnoludek10 oraz agucha31 lubią to.
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Spoko rozumiem, no fakt tu jest ciężki orzech do zgryzienia ale z tego co sie czyta przy tych ciągłych zmianach to chyba do ostatniej chwili nic nie jest pewne :(
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Egzaminy zdalne mogą być ciężkie do przeprowadzenia (zwłaszcza, że czytałem, że uczniowie/studenci już opracowali metody ściągania online), ale mi by to nie przeszkadzało, nawet WF mogli by zrobić zdalnie, bo wtedy wystarczyłyby obecności. Ale najgorsze, że niestety, ale w stolycy, nie działają przychodnie...
     
    gretag, agucha31 oraz WłoskaHacjenda lubią to.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO wchodzę ja sobie dziś grzecznie do chałupki i nagle ...
    [​IMG]

    xDxDxD No jak to tak? ;)
     
  18. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Dziękuję za piękne prezenty :)
    [​IMG]
     
    krasnoludek10 i agucha31 lubią to.
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Kochana to ja dziękuje za wszystko i za odwiedziny :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  20. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    [​IMG] [​IMG]

    Aguś, miłego dzionka i dużo słonka życzę .....
     
    krasnoludek10 i agucha31 lubią to.