agucha31

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika agucha31, 18 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO ciesze sie że smakowało, no i oczywiście ze zajrzałaś. No a ze tak przy okazji to coś Ty tej biednej sowie mojej zrobiła, ukatrupiłaś czy sama biedna na tym płocie padła przez Twoją nieobecność?
    Miło ze zajrzałaś, oj u mnie od kilku dni bez zmiennie skwar i duchota
     
    kalinamala i krasnoludek10 lubią to.
  2. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    bo jemu chodziło o inną końcówkę tą zaakceptować powinien :)
    [​IMG]
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Słonko kochane , jaką sowę ? Po moim powrocie na farmę nic na płocie od Ciebie nie było . :( Doberek .
     
  4. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Witaj, trzymam się, bo muszę, ale nie jest dobrze
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Bardzo mi przykro , ale mam nadzieję , że będzie lepiej .
     
  6. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dobry wieczór :)

    Znalazłam idealną tabliczkę na drzwi tego domku ;)
    [​IMG]
     
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No prosze jak mu sie podoba :)
    łoj bo pewnie biedna padła i pod płotem juz leżała , toż to było jakiś miesiąc temu, choć na forum nie było Ci to posyłałam ją na zwiady czy choć troszkę tam zaglądasz
    Oj to mój kicia groźniejszy od Twojego alarmu a to juz wiem czemu on tak niepewnie nosa wystawia, do tej pory myślałam ze Ciebie szuka a on sie upewnia czy kota na horyzoncie nie widać :)
     
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    czesc Aga :)

    [​IMG] i wszystkich gosci :D
     
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No witaj kochana jak miło Cie widzieć, no a co do tych reszty gości to niestety jak widzisz mało kto tu ostatnio zagląda :eek:
     
  10. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    no taki czas ciepło to sie korzysta z kazdego promyka :)tez zaraz zmykam na cały dzień na działke :)
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Spoko ja też mam taki teraz okras ze czasu mało na wszystko :) Milutkiego dnia życzę :)
     
  12. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Od piątku nikogo tu nie było to i przyszłam coby ścieżka nie zarosła chwastami :p
    Zielsko już oprawie po kolana a Gospodyni gdzieś w terenie , a może pod gruszą się... wyleguje na dowolnie wybranym boku:music:
    Mam nadzieję że ewenty już porobione :)
    No chwilę mi zeszło przy tej tabliczce - wchodzić, nie wchodzić o_O - przezorny winien być zawsze ubezpieczony a tu ...ryzyko dość duże - pies przy tym... kocie to mały pikuś :wuerg: - ale weszłam i mnie nie użarło ani to małe, ani ten duży - mądre zwierzaki :DxD
    ,,Dzień dobry,, chciałam zostawić, lecz teraz to już ,,Dobry wieczór,, bardziej pasuje i...przyjemnego tego wieczoru
    a jakby co to miłego dnia na jutro - nie wiadomo kiedy ta Gospodyni wróci albo kto inny zajrzy :p
    Pozdrawiam Aguś serdecznie :);)
     
    agucha31 i krasnoludek10 lubią to.
  13. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Witaj Aga, dziś pochmurno i chłodno, oby nie na długo...
    Udanego tygodnia dla Ciebie i Wszystkich, którzy tu zaglądają.
     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No dziękuje za odwiedziny a gospodyni to niestety ostatnio w realu pochłonięta i to na tyle ze juz sama zapomina jak ma na imię i jaki jet dzień tygodnia Co do eventów to dziś dopiero skończony ten wyspowy a do tego drugiego brakuje kilku konewek Kotka nie ma co sie bać bo nie groźny a pies jeszcze łagodniejszy tylko ten co tu widoczny to jakis podmieniony bo do tej pory jedyny jaki bywal w domku to Złej alarm :)
    Dziękuje, no ale ten deszczyk tez potrzebny
     
    krasnoludek10 lubi to.
  15. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Służę pomocą ;)
    Na imię masz Agnieszka. Dzisiaj mamy wtorek :)
     
    agucha31 i krasnoludek10 lubią to.
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Hahaha no dzięki wielkie, co do imienia to czasem mi ferma je przypomina bo widze w góry , czasem fb no czasem ktoś tam zawoła po imieniu :) ale w dniach juz od iluś dni sie gubię :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  17. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    ja zaczynam pilnować dni bo czekam na weekend :cry:

    gorzej z datami choć 13-tka dziś dała się we znaki ;):p
    a zawsze była taka spoko :(

    też masz wrażenie że dni dłuższe są znacznie krótsze i szybko czas leci :cry:
     
    agucha31 i krasnoludek10 lubią to.
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech mi to jeszcze kilkanaście godz do każdego dnia by sie przydało, bo niestety nie wystarcza mi tego czasu wciągu dnia, brak ostatnio czasu na wszystko, nawet na wyspanie sie a tu czy do innych domków to juz zupełnie wpadam z doskoku i na chwile :eek:
     
    MOD_Elena i krasnoludek10 lubią to.
  19. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    znalazłaś gdzieś te zagubione godziny :cry:
    mnie też po zwiewały no coraz mniej ich -.-
    trzymasz się tam jakoś?
    a co dobrego słychać w Twoim mikroklimacie? :)
    u mnie ziąb niesamowity po lecie przed zimowo jesienno i deszczowo się zrobiło :p
    mam nadzieję że chociaż w weekend ciut odpoczywasz :)
     
    agucha31 i krasnoludek10 lubią to.
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No witaj i dzięki Ci dobra kobieto za odwiedziny, bo juz myślałam ze znowu same pajączki zaczną tu grasować :p
    A zagubione godz niestety uciekły bezpowrotnie jakoś sie trzymam ale z wzlotami i upadkami
    U mnie troche pochmurnie i nawet ostatnio popadało ale bez większej tragedii, pogoda taka w kratkę ale zbyt zimno też nie jest spokojnie można chodzić może nie na krótki rękaw ale w cienkiej koszulce z długim
    No ale jeszcze niedawno narzekali wszyscy na upały teraz czytam ze narzekanie na zimno Oj i tak zle i tak niedobrze
     
    krasnoludek10 lubi to.