agucha31

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika agucha31, 18 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ale na szczęście aż tak dużo wszystkiego w nim nie trzeba a pełnia dość długa :) tak więc powinno być ok ale zobaczymy
     
    bunia30 i Ewa123Ewa lubią to.
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Oczywiście na polu pełniowym ostatnio nic nie posiałemxD I 5 dni to wcale nie długo:p
     
    agucha31 lubi to.
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No i tak czasem bywa ze sie nie posieje tam :) A 5 dni no moze i nie tak dużo ale i też nie mało Ja dzis z prawie 3 godz opóźnieniem miałam start :p
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja zacząłem też coś koło 17-18 i co godzinę musiałem pola przeorganizowywać:p Ale jutro na czas pobytu w szkole raczej posieję coś długiego;)
     
    agucha31 lubi to.
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No tak zawsze choć wypadajek trochę więcej wyleci bo marnie z nimi :(
     
  6. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    dzień dobry :)

    dopiero przysiadam na poważnie do eventu, wczoraj wieczorem rozsiałam z sn dwie tury i to było tyle... nawet nie wiem, jak tam wypadajka, bo po poprzednim evencie jakoś oduczyłam się klikania w młyn i stodołę ;)xD:p
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jak zwykle problem z wypadajkami - dopiero 56 a z czubajki wyleciało tylko 19-.- To są kpiny jakieś:mad:! Jak mamy to skończyć w 4 dni i to jeszcze godząc ze szkołą/pracą:cry:? A tak bardzo chciałem zrobić całość, ale przecież nie będę po raz n-ty używać SN8) Nie mam zamiaru też spać tylko do 9 albo w ogóle nie spać.
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A no witam :)
    No ja jakoś dziś też nie zaglądałam jeszcze na stan wypadajek 2 pełne zasiewy na wszystkich polach zrobiłam ze wszystkim woda, nawóz , sn , snz no i chutnej tak wiec roslinek juz nie wiele brakuje a wypadajek hmmm jak wczoraj spojrzałam wieczorem na ich stan to jakos dzis wole jeszcze tam nawet nie patrzeć :p

    Oj ja to dzis nawet nie zerkałam na ilosc wypadajek :) roslinki niebawem beda w całosci ale to tylko dlatego jak juz pisałam ze posiane pełne zasiewy ze wszystkim
    Pewnie wieczorem zerkne ile tych wypadajek sie uzbierało :)
     
  9. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    nie wygląda to z nimi najlepiej, niestety... na noc rzuciłam najdłużej rosnące i też nie powala efekt ;)

    a Tobie jak idzie?
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No to fakt nie wylatuje ich zbytnio wiele :( Ja roślinki całość a wypadajek zaledwie 150 :eek:
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja roślinki nawet połowy nie mam przez pogodę wczorajszą badziewnąo_O
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    uuu czyżby pogoda net Ci zabrała?
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie. Po prostu przez nią przespałem 2 zbiory. A co dziwne - mam ochotę przespać całe swoje życie na ten moment.
     
    agucha31 lubi to.
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj fakt pogoda do spania :( Nic sie nie chce
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dokładnie!
     
    agucha31 lubi to.
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    :)
    A jak tam event? bo ja jakoś mało wierze w ukończenie ale to przez wypadajki
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja też. Roślinki prawie 3 tysie na ten moment a wypadajek dopiero około 100>:(:cry::cry:


    "Im dłużej nie jesteś sobą, tym bardziej chce Ci się ryczeć i zamykać w sobie - bądź przez chwilę inny, ale potem to 'nadrób' "
     
    agucha31 lubi to.
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hmmmm no u mnie wypadajek 199 ale to i tak do końca daleka droga :eek:
     
  19. Ania

    Ania Ekspert forum

    Wi tam wieczorowo.
    A ja nie wiem ile mam bo oddaję co mam :D
     
    agucha31 lubi to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    I ty narzekasz?! Siej długie:p