agniecha$

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika agniecha$, 24 kwietnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Hej ;) Ale w szkole było fajniexDxDxD Uwielbiam tego aktora z Filharmonii Narodowej co czytał fragment Mikołajka o latarcexD Ogółem wrażenia są takie - literatura francuska jest bardzo zabawnaxD A muzyka mieszanaxDxDxD
     
    Anetta41 i agniecha$ lubią to.
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    O proszę jaki wesolutki humor , mało kiedy ja wracałam taka wesoła po szkole :)

    E coś mi się wydaje że porwałam się z motyka na słońce z tym domkiem ,nie najlepszy to był pomysł:oops:
    Lepiej mi było siedzieć cicho i dmuchać i chuchać na poletka żeby wypadajek dużo było.

    Trzeba przygotować się do pełni księżyca i porobić misje w spółdzielni a potem nowe wyzwania i modły o wypadajki ;)
    ale to potem


    Hop hop a ktoś doradzi jak się usuwa taki ,,domek ,,:(

    Twoje posty połączyłem. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    MOD_Kirito
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 kwietnia 2016
    Anetta41 lubi to.
  3. MOD_Kirito

    MOD_Kirito Guest

    Witaj,

    Zgodnie z Zasadami działu (kliknięcie na napis przeniesie Cię do nich), możesz poprosić o zamknięcie. Jednak raz zamknięty wątek nie zostanie otwarty. Wiesz początki są zawsze trudne jednak z czasem wiele się może zmienić.
     
    Anetta41 lubi to.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Agniecha! Zostań:(:(:(!!!
     
    Anetta41 i xBabciaEwa lubią to.
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Gdzie chcesz się chować , rozkręci się tylko trzeba czasu .:)
     
    Anetta41 lubi to.
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Witam Was

    A tak jakoś chyba mnie przerosło :( Chyba chciałam oszukać samą siebie i na pewną siebie zaistnieć chociaż na forum
    A zobaczymy ... miłego wieczorku przy gorącej herbacie bo ziąb dziś bardzo

    ps fajna sygnaturka coś w tym wejrzeniu jest
    taki zadziorny chochlik
    i w tym fraczku ci dobrze .
     
    Anetta41 lubi to.
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A dziękuję , już się najezdziłam , a ona jakoś tak wpadła mi w oko , nawet fryzury mamy podobne . :)
     
    Anetta41 lubi to.
  8. katyk6

    katyk6 Okazjonalny autor

    Cześć Agnieszko :) z lekkim opóźnieniem wpadam się przywitać ;) domek fajny pomysł, pozdrawiam :):D
     
    Anetta41 i xBabciaEwa lubią to.
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzień doberek dla Gospodyni i Gości. Ja jak zwykle z poranną kawą poranna lektura forum. Nie umiem wstawiać pięknych kawowych obrazków, więc ciepłe słowa dla wszystkich zostawiam, miłego dnia. :)

    No i korci mnie zapytać, jak zwykle zresztą,;) a cóż to znaczy?
     
    Anetta41, agniecha$ oraz xBabciaEwa lubią to.
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Witamy z uśmiechem dzień i oczywiście z kawką [​IMG] Miłego, pogodnego
    dnia wszystkim życzę , o kalendarzu pamiętajcie i o pełni . Pa
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Niezawodna jesteś, muszę na nauki się zapisać do Ciebie ;) Taka kawka i to jeszcze z podobizną Gospodyni. Ho, ho ...:)
     
    Anetta41 i xBabciaEwa lubią to.
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    [​IMG] o ciachu zapomniałam , skleroza jak byk , ale się poprawiłam , smacznego .
     
    Anetta41 lubi to.
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dzień dobry
    Kawka i ciastko no nie odmówię


    panoramaogrodnicza nie wiem jak zacytować bo coś mi nie wychodzi całość
    ale odpowiadam : bo nieśmiała jestem i myślałam że jak nikt nie widzi będzie łatwiej pogadać
    a tu klops :(
    wchodzę do mojego domku i zero koncepcji ,tematu no i się zaraz strasznie denerwuję
    no jednym słowem nie wiem jak zagadać .


    Wpadłam poklikałam nawet otworzyłam kwiaciarnie i się stroiki robią
    no i czekam na jakieś wiadki o evencie bingo żeby się przygotować .
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Gadać można o wszystkim , w ramach regulaminu oczywiście .
    Na ewent trzeba mieć i pola i zagrody i drzewa , bo będą 2 wypadajki .
     
    Anetta41 lubi to.
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    no w zgaduli poczytałam aż się boje jak to będzie u mnie z wypadajkami
    straszne mam z nimi problemy ,nie chcą wylatywać

    ale się zobaczy może akurat wypadnie ich masa
    a ja zamiast do sklepu to sobie forum czytam i dżemiki dobie robię :)
     
    Anetta41 i xBabciaEwa lubią to.
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Oj Ty mi nie mów o nieśmiałości, bo jak ja zacznę opowiadać to ..............., a tak na marginesie, to tak sobie myślę, że nic na siłę, wszystko się ułoży.:)
    A z tym nikt nie będzie widział, to się z Tobą nie zgodzę, bo akurat na forum to niby pokoik Twój, ale każdy może wejść, przeczytać, skomentować, albo w krzaczorach posiedzieć. A wiadomo ludzie różni są. ;)
     
    Anetta41 i xBabciaEwa lubią to.
  17. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Noo ludzie różni są,na przykład taka ja,często siedzę w krzakach i nikt nie zna dnia ani godziny kiedy z nich wyskoczę:p
    Dzień dobry:)
    Agnieszko jaki masz poziom na farmie,ze masz kłopotek z wypadajkami,moze coś doradzimy,albo wypadajką wspomożemy?

    A tak w ogóle to co słychać? Bo mnie energia rozpiera z powodu słonecznego dniaxD Muszę się nacieszyć zanim deszcz spadnie:D
     
    Anetta41 i xBabciaEwa lubią to.
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    myślałam że będzie przez to łatwiej jak nikt nie patrzy i sobie pogadam na luzie

    wiem że może wchodzić każdy i czytać , pisać ale mnie ogólnie nie widzi ( i dobrze bo całkiem bym się zacięła ;))
    a tu wyszło że nawet takie pogaduchy mnie stresują


    Witaj
    mam 79 poziom i poczytałam jak zwiększyć szanse i też panoramaogrodnicza mi tłumaczyła jak kozie na wozie jak i co ale coś ciężko niby lecą ,no pracuje na farmie dalej i zobaczymy może za mały poziom mam w grze .
     
    Ostatnie edytowanie: 27 kwietnia 2016
  19. gadek

    gadek Fanatyk forum

    To już nie tak niski poziom masz,bo jęczmień rosnie 18 h to i wypadajek powinien trochę dać,zawsze mozna się ze dwa dni wcześniej przygotować i na super polach zasiać:)

    A co do forum to daj sobie czas,jesteś od niedawna to i krępujesz się pisać.Ja,jeszcze na starym forum na poczatku tylko czytałam.Jak zaczełam pisac i sie dobrze bawić to się okazało,że forum zamykają i przeprowadzka na nowexD
    Parę dni temu moja forumowa przygoda skończyła 6 lat,a i tak legendą nie jestem:oops:;)
    Nie uciekaj tak szybko,nawet jeśli parę dni nikt Cię w domku nie odwiedzi,zawsze możesz popisać gdzieś indziej dla oswojenia się:)
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL


    panoramaogrodnicza, zmniejsz proszę rozmiar swojej sygnatury na zgodną z Regulaminem forum :


    2.1. Nick, sygnatura, awatar

    Sygnatura - dozwolona jest sygnatura graficzna o maksymalnych wymiarach 500 x 200 pikseli oraz podpis zawierający maksymalnie 2 wiersze (czcionką o wymiarach max. 3).
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.