Agentka011

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Agentka011, 18 lipca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Agentka011

    Agentka011 Forumowy żółtodziób

    Hej! Dopiero zaczynam swoją przygodę z Farmeramą w związku z czym poszukuję sąsiadów, ponieważ chciałabym odblokować m.in. Dziką Łąkę. Dlatego osoby chętne mi pomóc proszę o komentarze.

    Coś o mnie:
    Julia, lat 17, woj. łódzkie. :)
     
  2. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    w tym dziale:
    Giełda - ogłoszenia graczy


    otwierany jest codziennie świeży wątek do poszukiwania sąsiadów;

    w tym dziale poznajemy się bliżej i rozmawiamy na różne tematy;

    Twój wątek dodaję do spisu treści i życzę przyjemnie spędzonego czasu tak w grze, jak i na forum :)
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witaj Agentko i życzę Ci miłego farmowania i forumowania:D
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  5. xhoso

    xhoso Forumowy żółtodziób

    jak odblokować dziką łąkę
     
    krasnoludek10 lubi to.
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    zapraszać sąsiadów (prawy pasek okna gry) najlepiej;) A na przyszłość lepiej zadawaj takie pytania w ogólnych - tam szybciej Moderatorzy zobaczą i odpowiedzą:) A co najważniejsze - Ty nie dostaniesz przysłowiową "ścierą po głowie";)
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  7. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Krasnal dobrze prawi. Formułkę moderatora ma już obcykaną xD
     
    krasnoludek10 lubi to.
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Może mnie kiedy wreszcie przyjmiecie w swoje szeregi MODów albo i programistówxD
     
  9. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Tyle klikasz po forum, że link z zaproszeniem w szeregi moderatorów znajdziesz bez problemu. Za pracą jako programista musiałbyś jednak popatrzeć bezpośrednio na stronie firmowej Bigpoint --> http://www.bigpoint.net/
     
    krasnoludek10 lubi to.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobrze, najpierw to ja niech studia skończę;) I zdobęde więcej czasu na granie i moderowanie + naukę niemieckiego:p