Opinie Agent Punky

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 18 maja 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Odkąd narzędzia zapisują się w pasku, tylko raz na samym początku je użyłam, aby zobaczyć jak to działa ..... resztę zbierałam z myślą o pojawieniu się nowego narzędzia .... ale czy otrzymam z nich grzebienie, to dopiero się okaże ..... a mam co do tego sporo wątpliwości:oops:
     
  2. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No ja odkrywałam, bo nie pomyślałam o nowych narzędziach, ale ileś też mam, bo teraz już nie odkrywam i też planuje sprawdzić czy jakiś grzebień poleci (chodź nie planuje nic kukułkowego budować). Nie mam tak imponującej kolekcji jak Ty, ale może coś poleci..
     
  3. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Polecą, polecą.....miejmy nadzieję:)
    Ja plany, co do kukułczej budowy zagród i salonów, to mam ..... ale w dalszym terminie.
    Dla mnie ważniejsze jest zrobienie stałej misji z kolorowymi kukułkami:)
    Miłego dnia:)
     
  4. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No dla mnie te misje kompletnie nieistotne, jak wszystko co wiąże się z kukułkami.

    Hodowlane zrobię dla SP i dla tego itemu co ma dziwną nazwę, pnącza nie chcę, więc resztę zadań zignoruję.
     
  5. pauliska84

    pauliska84 Aktywny autor

    Ja dostaje od sąsiadów te pojedyncze narzedzia ale w pasku ich nie widzę czy one sa rozpakowywane u niektórych automatycznie?
     
  6. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Skrzyneczki, które dostajemy od sąsiadów w prezencie nie zapisują się w pasku, one rozpakowywane są od razu.
    W pasku zapisują się narzędzia z pnącza, z kurzego domku i co były w nagrodę w niektórych eventach.

    @ Agatko ..... napisz, proszę:)....ile otrzymasz grzebieni po użyciu narzędzi z paska.

    Teraz ja zmykam .... później napiszę raporcik narzędziowy:)
     
  7. Sekme

    Sekme Generał forum

    Dzień dobry :)
    Widzę, że przygotowania do "kukania" idą pełną parą i strategie już ustalone xD
    Gdyby jednak ktoś jeszcze się zastanawiał, to może moje małe podsumowanie, ile tych kukułek potrzebujemy do różnych scenariuszy, pomoże podjąć właściwą decyzję:


    [​IMG]

    Myślę, że podczas BB każdy jest w stanie zrobić przynajmniej część misji.

    Powodzenia! :)
     
  8. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum


    U mnie w pasku też nie ma pojedyńczych narzędzi, to jak to jest? Gdzie one się zapisują? A też dostaję od sąsiadów.
    Edit
    A widze odpowiedź już padła. Tylko, ze ja też mam pnącze z narzędziami, a nie wiem jak sprawdzić, ile mam tych pojedyńczych narzędzi, no i przede wszystkim jakie to narzedzia?
     
    est-orka, Pan_Plusz oraz ross2 lubią to.
  9. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Czyli tak, jeżeli chce zgarnąć 1 itemik i SP, to będą mi potrzebne:
    14 wełniaste kukułcze niewiadomoco, 15 x kukułka długoucha, 8 x zamaskowana kukułka

    @ Oreczko napiszę :)


    Hmm....a może jeszcze te skrzyneczki xxl zgarnę, pomyślę.
     
  10. sylwiajj

    sylwiajj Zaawansowany

    Super tabelka, a właśnie się zastanawiałam ile tych "dziadów" będzie mi potrzebne :p
     
    Pan_Plusz i ross2 lubią to.
  11. babula40

    babula40 Komandor forum

    Czegoś nie doczytałam ,napisz Oreczko do czego potrzebne grzebienie ? 8)
     
  12. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

  13. babula40

    babula40 Komandor forum

    Pan_Plusz, myszamm oraz ross2 lubią to.
  14. AsiaPelasiax

    AsiaPelasiax Wielki mistrz forum

    Czołem :)
    Mój plan na event hodowlany wygląda następująco: najpierw produkcja super paszy na okrągło, klonowanie podczas BB tylko tych kukułek które są potrzebne, no chyba, że wpadnie dodatkowa kukułka podczas BB?o_O
     
    Pan_Plusz, babula40 oraz sylwiajj lubią to.
  15. sylwiajj

    sylwiajj Zaawansowany

    Mój plan jest dokładnie taki sam :D
     
    Pan_Plusz, babula40 oraz AsiaPelasiax lubią to.
  16. babula40

    babula40 Komandor forum

    Jeszcze pytanie za 100pkt. czy grzebienie otrzymamy tylko ze skrzynek czy z pól też będą leciały ?
     
    Pan_Plusz i myszamm lubią to.
  17. Sekme

    Sekme Generał forum

    No tak jakby na produkcję super paszy z myślą o tym evencie już trochę za późno ;)
    Teraz to już ostatni dzwonek, żeby się zastanowić nad tym, jak dobrze wydać posiadane SG :)
    IMHO podczas BB ceny tych niższych kukułek nie będą wygórowane, więc trzeba dobrze się zastanowić, czy warto wrzucać do oaz najniższe kukułki, czy może od razu zacząć od klonowania tych wyższych.
    Nie zapominajcie - kupowanie czegoś często jest dużo bardziej opłacalne, niż własnoręczna produkcja ;)
     
  18. bonamo

    bonamo Okazjonalny autor

    będą z pól też, pytanie tylko, czy raz na tydzień czy na dwa :p a serio, pewnie tak jak z poidełkami będzie, że niby lecą, ale w sumie ze skrzynek się zbiera.
     
    Pan_Plusz, amdep oraz babula40 lubią to.
  19. michav765

    michav765 Stały bywalec

    >no i wreszcie są kukułki:).Tradycyjnie czekam z hodowlą do soboty na eventualny BB.
     
    Pan_Plusz lubi to.
  20. amdep

    amdep Moguł forum

    Nie lubię eventów, nie lubię tej nerwówki... a hodowlanych nie lubię bardziej. ;)

    Moja angina prawie się skończyła, ale jeszcze nie całkiem, nie wiem, czy się zdołam "zebrać w sobie" do eventu.
    Item "Kickflip na half-pipe" jest zachęcający, ale siedzenie przy komputerze już mniej... :p

    No cóż, zawsze mogę zacząć jutro lub później. ;)
     
    Pan_Plusz i blazers lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.