Opinie Agent Punky

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 18 maja 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Będę robić, a jakże, tym bardziej, że i kukułek sporo mam ( ponad 7000) i SP też sporo młyn wyprodukował, ale klonowanie jakos mi nie wychodzi :eek::cry::cry::eek:, jakaś pechowa ta moja farma. Przeskoki to rzadkość, nie pozostaje nic innego, tylko robić wszystko po kolei, ale ile SP pójdzie? Stare misje z kukułkami mam jeszcze nie skończone, a juz nowe będą:oops::oops:
    Mam jeszcze dylemat: zaczynać już dzisiaj kolorowanie, czy czekać na BB? Jak znam siebie, to pewnie zacznę dzisiaj ;):p
     
    NASTKA.BURAN, Pan_Plusz oraz blazers lubią to.
  2. Mefka99

    Mefka99 Młodszy ekspert

    Ja też nie :sleepy:. Raz od wielkiego święta trafi mi się coś ciekawego, ale generalnie słabo mi idzie kolorowanie.Poza tym praktycznie nie mam kukułek a moje wąsy wylądowały w misji.
    Porozmnażam kameleony, bo mi się różowe śnią :inlove: Może tym razem coś mi się uda.
     
    Pan_Plusz i skaliwa lubią to.
  3. sylwiajj

    sylwiajj Zaawansowany

    Tak patrze sobie na te nagrody i w starej misji w pierwszym zadaniu było 6900 PD a tu aż 1000PD...
     
    Pan_Plusz lubi to.
  4. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    w starej misji za te 6900 trzeba bylo oddac 20 welnianych a tu raptem 3, stad ta roznica w nagrodach:)
     
  5. sylwiajj

    sylwiajj Zaawansowany

    no racja jakoś nie spojrzałam na to :p

    mam nadzieje, że odkryta runa słodkie maluszki pomoże mi trochę w tym klonowaniu, bo chciałabym jeszcze jakąś starą misję zrobić, akurat wtedy miałam przerwę od farmy jak one były.

    W BB zawsze to trochę ekonomiczniej wyjdzie, ale ja też nigdy nie mam szczęścia do tych przeskoków...
     
    Ostatnie edytowanie: 19 maja 2015
    Pan_Plusz i zagma lubią to.
  6. pauliska84

    pauliska84 Aktywny autor

    Mefka99 kupuj kukułki nie są drogie :)
    Ja droga kupna nabyłam spory zapas (już 30000), swoje kilka tysi które miałam powrzucałam do pucharów. Na dzien dzisiejszy nie opłaca się kukułek hodować - wolno to idzie. Tym bardziej że na jedne wąsy musisz mieć aż 8 sztuk kukułek.
    Cena kukułki u mnie na targu spadła od wczoraj z 250 do 160SG.
    Klonuj podczas BB zawsze nawet jesli nie będziesz miała przeskoków to chociaż zwróci Ci się wkład :)
     
    Pan_Plusz lubi to.
  7. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom z Rana

    Fascynująca jest ta Psychologia BP, event hodowlany od dzisiaj a BB praktycznie od Soboty.

    Dla mnie event zaczyna się od Piatku od 17, bo nie mam zamiaru wywalać podwójnej ilości SP na Klony.

    Takie zachowanie to nic innego jak Bat na Niecierliwych i podły chwyt na większy zarobek, jak się nie chcesz nudzić to płać.
     
    Ostatnie edytowanie: 19 maja 2015
  8. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    będą mi się śnic po nocy kukułki

    u mnie ten pech, że nie mam żadnego warsztatu wąsów, bo w komiksie jak można było zdobyć to nie udało mi się zrobić ostatniego zadania, a te co miałam dziwnym abrakadabra zniknęły po komiksie
     
  9. pauliska84

    pauliska84 Aktywny autor

    Bo to inne wąsy były ;)
    nie złote tylko sztuczne
     
  10. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    aaaa widzisz
    dzięki za uświadomienie ;)
     
    Pan_Plusz lubi to.
  11. Mefka99

    Mefka99 Młodszy ekspert

    No to kupiłam prawie 2tyś:music:Hodowla jest bardzo nieopłacalna, to fakt. Może coś mi się uda posprzedawać na targu jak już kolor zmienią ;).
    Na dyskotekowego kameleona i tak będę polować, bo ten jeden w stodole to taki smutny jest xD
     
    NASTKA.BURAN, Pan_Plusz oraz pauliska84 lubią to.
  12. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Masz racje, też to widzę :) BP zrobiło się bardzo pazerne na kasę i na wszelkie sposoby chce ją z nas wydoić.
    Troszkę dzisiaj poklonuję, tak delikatnie, zeby te podstawowe zrobic , a na serio, to zacznę w piątek się bawić.
    Denerwuje mnie nowy młyn. miałam zamiar wykupić abonament, ale po odpowiedzi w pytaniach ogolnych, o obecnym działaniu młyna, to własciwie odechciało mi sie. To jedno wielkie oszustwo z tym skracaniem czasu. Całe szczęście nie wykupiłam pnącza, dopiero bym sobie pluła w brodę :wuerg::wuerg::wuerg::mad::mad::mad:
     
  13. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Myślę że uczciwe by było jak by BB zaczynało się razem ze startem eventu hodowlanego, myślę nawet że wtedy firma by zarobiła więcej kasy na SP bo Farmery mielby 6 dni na zabawę a nie dwa, bo teraz większość czeka do piątku do 17.

    Zresztą wiele osób w weekend wyjeżdza i nie ma dojścia do Netu.
     
    Ostatnie edytowanie: 19 maja 2015
  14. -mariola99-

    -mariola99- Naśladowca mistrzów

    ten sobie podaruje, nie chce mi się mnożyc kukułek, mam za mało SP - dużo na dziobaki, puder i klej idzie, żeby co nieco zarobiic
    także kukułki idą w odstawke
     
    Pan_Plusz lubi to.
  15. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Gdyby BP było uczciwe i mniej chciwe, to nie zaliczyłoby tyle wpadek, co ostatnio. A tak to jest , jak jest. Chytry dwa razy traci, i dobrze!
     
  16. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    I zapowiadane od dawna kukułki wchodzą na stałe .....
    Stan kolorowych w mojej stodole jest taki:
    [​IMG] , więc czasówkę skończę nie robiąc tym razem żadnych klonowań :)

    Z klonowaniem do nowych stałych misji i budową nowych zagródek i salonów ....... poczekam oczywiście na BB :)

    To co dzisiaj mnie najbardziej interesuje i co sprawdzę zaraz po starcie eventu ....to wypadanie nowego narzędzia: grzebienia..... a szczególnie, możliwość otrzymania go ze skrzyneczek z misji dostępnych już w Spółdzielni, u mnie to są:
    "Kłopoty z klejem" = 5 x skrzyneczka XL
    "Herbarium" = 20 x skrzyneczka
    "Tour de Farma II" = 3 x skrzyneczka XXL
    i to co w pasku zebrane, 1640 narzędzi [​IMG]
    Mam nadzieję, że zbieranie narzędzi w pasku ma na celu danie możliwości uzyskania nowych narzędzi ..... ale jak jest, przekonam się po testach.

    Dużo fajnych przeskoków życzę tym, którzy zaczną już dzisiaj klonować :) i dużo cierpliwości oczekującym na BB :)
    Miłego dnia:)
     
  17. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Może się mylę - ale zawsze tak było, że ewent hodowlany zaczynał się wcześniej, za dzień- dwa BB. Od wieczora piątkowego do końca BB jest wystarczająco dużo czasu na klonowanie, pnącze + galaretka+ perfumy - i produkcja klonów trwa kilkanaście minut. Życzę farmerom super przeskoków w oazach miłości.
     
  18. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    runa+ pnącze+różowa galaretka +perfumy to tylko 5 min czas w oazach.
     
  19. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Chyba Twój pasek jest czarodziejski - wielokrotnie zwiększa ilość, mnie udało się ledwie kilka skrzynek zgromadzić.
     
  20. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Zawsze tak było, co nie znaczy że zawsze ma tak być, chwyt ten jest stosowany tylko i wyłącznie dla zwiększenia zarobku Firmy przez Niecierpliwych.

    Zreszta jak pisałem, jest Maj jest szansa że weekend będzie ciepły i kupe Farmerów po ciężkiej tygodniowej Orce, w Piątek po pracy wyjeżdza na Działki lub Dacze i będzie bez Netu.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.