Opinie Agent Punky

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 18 maja 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Mniemam, że ceny będą kosmiczne bo misji jest dużo i trochę do oddania.
     
  2. Megan

    Megan Komandor forum

    Wąsy już po 14 tys.
    Szkoda, że tak mało mam ich zrobionych, trzeba wyciągnąć warsztaty z paska i można trochę zarobić, jak gracze kupują;)
     
    Pan_Plusz i NASTKA.BURAN lubią to.
  3. AsiaPelasiax

    AsiaPelasiax Wielki mistrz forum

    Ktoś może powiedzieć ile na to wszystko potrzeba super paszy? bo mam 53 szt i już się denerwuję że mi na klonowanie nie starczy :/
    a kolorowe kukułki bedzie mozna kupic na targu?
     
    Ostatnie edytowanie: 18 maja 2015
    Pan_Plusz, .Robaczek. oraz pauliska84 lubią to.
  4. Tygrysek901

    Tygrysek901 Naśladowca mistrzów

    Hej, a czy ktoś mnie może oświecić, co to za stare misje z poprzednich edycji (bo wtedy nie grałam i nawet nie wiem jak się nazywały, żeby poszukać w historii eventów) i czy one będą po tym evencie też, czy przepadną razem z jego końcem? Bo na bank ich nie zdążę zrobić... Nie mam żadnej zagródki, żadnej fabryczki kukułczej i w ogóle nie wiem, czy się za to zabierać.
     
    Pan_Plusz lubi to.
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Te https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/event-kukułki.10482/
     
    Pan_Plusz lubi to.
  6. beatasaw68

    beatasaw68 Młodszy ekspert

    Ja mam problem ze znalezieniem kukułek do hodowli,szukam w oazie i nie mam.Pomóżcie,proszę.
     
    Pan_Plusz lubi to.
  7. .Gwiazdka.

    .Gwiazdka. Naśladowca mistrzów

    Jutro się zaczyna o 14
     
    Pan_Plusz lubi to.
  8. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Pan_Plusz lubi to.
  9. -variors-

    -variors- Okazjonalny autor

    Długo wyczekiwany event?Śmiech,dno i mułu po pachy!!!!!!Długo wyczekiwany to jest powrót nublonów!Aleeeee BP nie słucha starych graczy:((((((
     
  10. Tygrysek901

    Tygrysek901 Naśladowca mistrzów

    Dziękuję bardzo Agatko za odpowiedź. :) A nie wie może ktoś, czy te stare misje zostaną po evencie też?
     
    Pan_Plusz lubi to.
  11. VELOCI_RAPTOR

    VELOCI_RAPTOR Stary wyjadacz

    UWAGA: Oprócz nowej misji, dostępne będą również misje z edycji I, II i III, IV.

    To cytat z OO na temat nowych stałych misji :)
     
  12. Tygrysek901

    Tygrysek901 Naśladowca mistrzów

    No ja wiem, bom czytała :p ale nie jestem pewna, czy to znaczy to, na co wygląda, że znaczy :D
     
    Pan_Plusz i NASTKA.BURAN lubią to.
  13. VELOCI_RAPTOR

    VELOCI_RAPTOR Stary wyjadacz

    Skoro misja którą podlinkowałem jest stała - to i pozostałe stare misje są stałe i dostępne dla wszystkich ;)
     
  14. pauliska84

    pauliska84 Aktywny autor

    Śmiesznie sie przeglada te wasze odpowiedzi, wasze sygny warczą jedna na druga ;)

    U mnie na targu kukułki już drożeją przed eventem, w pewnym momencie spadły do 0 ofert. Ciekawe czy cena w trakcie eventu spadnie z powrotem poniżej 200 czy tez wzrosnie. Jak myslicie?
    Ktos policzył ile tych zwykłych kukułek trzeba do misji bez BB?

    Na pewno bedzie można, ale pewnie dopiero po evencie czasowym. Tak chyba było do tej pory w misjach tego typu.

     
    Pan_Plusz, .Robaczek. oraz NASTKA.BURAN lubią to.
  15. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    ja się nieco pobawię z kukułkami,ale nie za bardzo,kukułek mam dużo (ponad 6000),ale sp tylko 112:(
    produkuje się jeszcze w młynie,więc nieco dojdzie:D
     
    Pan_Plusz lubi to.
  16. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Też się ciut uśmiałam.... coś zabawnego w tym śpiącym wątku...
    a kukułka wredna jest.. i te różowe zagrody wygódkę przypominająxD
     
  17. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    Dziękuję postoję :) ten event se daruję, nie mam szczęścia w klonowaniu -.-
     
    Pan_Plusz lubi to.
  18. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Też nie mam szczęścia, ale event zrobię. Kukułek ponad 13 tys. żadnej z hodowlanych misji jeszcze nie skończyłam.
     
    Pan_Plusz lubi to.
  19. celestyn69

    celestyn69 Młodszy ekspert

    kukulek sporo paszy malo jakos to bedzie
     
    Pan_Plusz lubi to.
  20. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Dla mnie ten event trochę za drogi, więc się nie porywam bo super paszy za mało a kukułek kolorowych sporo trzeba, tym bardziej że są aż do czwartego pokolenia. Może zrobię dla jednego itemu żeby było na wyspę skarbów. Choć nie powiem po pociągu skrzynki z narzędziami kuszą...
     
    Pan_Plusz i zagma lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.