Agata00755

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Agata00755, 2 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No pamiętam, że kiedyś ciągle się zastanawialiśmy gdzie Ciebie wcięło, teraz piszesz częściej niż ja. Ja jak już pisałam głównie czytam w krzakach.
     
    Ostatnie edytowanie: 3 czerwca 2019
    agucha31 lubi to.
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech no zobacz jak to sie wszystko zmienia Ale fakt kiedyś nas tu stałych bywalców więcej było i jak tylko kogoś wcielo to nie dało sie tego nie zauważyć A teraz pojawiamy sie i znikamy i tak w koło i nikogo to juz nie dziwi :) Nowi przychodzą popiszą i uciekają Jakos jeszcze za czasów starego forum to i weselej było czasem jak sie miało więcej czasu to i do późnych godzin nocnych ciężko było od forum odejść Pamiętam jak niektórzy na dobranoc przez godz potrafili sie żegnać i pożegnać nie mogli bo zawsze ktoś czyms zagadał :p :)
     
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No to prawda, kiedyś jakoś przyjemniej się pisało na tym forum. Teraz z częścią mam kontakt poza forum, więc tu mniej pisze. To nie to samo forum co kiedyś...wielu stałych bywalców już nie ma.
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    walec szaleje po ugorach jak mu sie zywnie podoba to i starzy bywalcy uciekli .jedni tam gdzie pieprz rosnie,inni za krzak;)
    hejka :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Trochę brak tamtych czasów, ale to już nie wróci, z różnych względów.

    Hejka :)
     
    agucha31 lubi to.
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    oj i to bardzo wielu :( Dobrze że jeszcze kilku zostało No i nowi nie wszyscy są tylko przelotnie ale tez i tacy co juz od jakiegoś czasu No ale mimo tego to juz nie to samo forum tak jak wspomniałaś
    A i ile imprez wirtualnych tu sie odbywało :p
     
  7. Vanitachi

    Vanitachi Stary wyjadacz

    hejka
    Co tam u Ciebie słychać?
     
  8. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Hej Monia:)

    A u mnie nic nowego, praca- dom i tak w kółko. I ostatnio ciągle pod górkę tylko.

    A co tam u Ciebie?
     
  9. Vanitachi

    Vanitachi Stary wyjadacz

    kilka dni urlopu mam
     
  10. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Takiej to dobrze, no ja to chyba urlop będę miała dopiero w wakacje. No może 1 dniowe wolne będzie po drodze jeszcze.
     
  11. Vanitachi

    Vanitachi Stary wyjadacz

    korzystam z zaległego urlopu bo kilka dni zostało
     
  12. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No ja do urlopu mam pecha, co uzbieram kilka dni zaliczam przejście i tyle z mojego zbierania, teraz w końcu już będę mogła coś uzbierać.
     
  13. Vanitachi

    Vanitachi Stary wyjadacz

    no to powodzenia, robię też bazy pod kolczyki i serwetki pod kubki
     
  14. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    To pochwal się efektami
     
  15. Vanitachi

    Vanitachi Stary wyjadacz

    Jak tylko skończę to porobię zdjęcia
     
  16. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    a Agata gdzie sie schowala?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  17. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    A gdzieś daleko :p
     
    krasnoludek10 lubi to.
  18. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    wracaj juz ;)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  19. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    [QUOT="ells.w87, post: 1822176, member: 473"]wracaj juz ;)[/QUOTE]

    Może :p
     
    Ostatnie edytowanie: 18 października 2018
    krasnoludek10 lubi to.
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj kochana, no kochana przyszłam Ci troszkę domek posprzątać bo tak przed świętami nie wypada tyle kurzu, no a jak juz jestem to choinkę ubrałam i na koniec Życze Ci oraz bliskim Wesołych Świąt
    [​IMG]