Agata00755

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Agata00755, 2 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No to w tym wypadku na pewno. Trochę żal będzie ludzi, przynajmniej części. Niektórych nie będzie mi brakowało.
     
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Zawsze tak jest ze trochę zal Ja pamiętam jak odchodziłam z zakładu po kilku latach pracy to też tak jakoś przykro było bo człowiek sie przywiązał tym bardziej do niektórych osób ale teraz jakoś nie wyobrażam sobie powrotu do kogoś do pracy do zakładu
     
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ale jak tak dalej pójdzie to z tymi samymi ludźmi można będzie się spotkać w innym zakładzie.
     
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No w sumie tak tym bardziej jak jest gdzieś zle i ktoś pójdzie gdzieś i okazuje sie ze tam jest o niebo lepiej a jeszcze ze potrzebują ludzi to zawsze chętnie daje sie znać osobą z którymi sie gdzieś tam człowiek żył
     
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    A w firmie o której myślę z pocałowaniem ręki przyjmują ludzi z mojej obecnej firmy.
     
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No widzisz :) No jeszcze o ile nie masz na umowie ze jest zakaz wykorzystania tego co sie nauczyłaś w obecnej firmie i zakaz współpracy dla podobnej branży Bo często dane firmy tak właśnie robią ze później uniemożliwiają współpracę w firmie o podobnym działaniu :)
     
  7. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ta nie zabrania, ostatnio były cięcia, wszyscy objęci cięciami już tam pracują.
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    aha no to inna sprawa :) to można myśleć nad przejściem :) Trzeba coś polepszyć a nie ciągle siedzieć tam gdzie zle i mylłeć ze cuda sie zdarzą i nagle bedzie super
     
  9. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Jak jedna sprawa pójdzie pomyślnie to poważnie to rozważę.
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    aha :) no czasem trzeba to jak to ma być dla Ciebie na plus to oby ta sprawa wyszła pomyślnie :)
     
  11. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Prędzej czy później pójdzie :)
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    aha nooo to dobrze
     
  13. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Lepiej żeby to było szybciej, ale nie ode mnie to do końca zależy.
     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    ech to chyba jakaś grubsza sprawa
     
  15. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Można tak powiedzieć
     
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    aha :p
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Hejka:) Według Was powinienem być aktorem, programistą czy księdzem:p ? Na księdza moje zachowanie się chyba nie nadaje.. A z polskiego i infy mam ledwo 3:p A z anglika chyba 28)


    Ignorowałaś moje posty? Nie zauważyłem.. Zawsze na nie jakoś odpowiadałaś:p
     
    Ostatnie edytowanie: 18 kwietnia 2017
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Wpadłam podziękować za odwiedziny i za zyczenia świąteczne Miło było Cie spotkać u siebie w domku :) Ja niestety przez święta byłam niedostępna
     
    krasnoludek10 lubi to.
  19. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum



    Yyy...żadnym z powyższych. Ty lepiej weź się do nauki i znajdź inną pasję, niż ciągłe irytowanie ludzi dookoła8)8)

    Widzę, że nie zrozumiałeś mojej aluzji, gdy wielokrotnie udawałam, że nie widzę Twoich postów w tym wątku i nie odpowiadam na nie, więc napiszę dosadniej, najlepiej by było żebyś omijał ten wątek szerokim łukiem.
    No wiem, że nie bywam u Ciebie, ale ja rzadko gdziekolwiek bywam. Od długiego czasu nie mam weny na udzielanie się na forum.
     
    agucha31 i ankagdw lubią to.
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No fakt właśnie zauważyłam ze mało Cie widać Choć miałam to samo ja właśnie dopiero od jakiegoś czasu dopiero bywam na forum bo wcześniej mało kiedy :)