Agata00755

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Agata00755, 2 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Hej Nina:)

    No tak jakoś zeszło na temat jedzenia :p
     
  2. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    Mój żołądek mówi, żeby coś zjeść, natomiast dziąsła jeszcze nie są na to gotowe... Uwielbiam po piaskowaniu czuć smak krwi... -.-
     
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ja piaskowania nigdy nie miałam robionego, zresztą w ogóle dawno nie byłam u dentysty, bo Ci co u mnie są już nie powiem jak robią te zęby, teraz jest jakaś nowa, muszę kiedyś się umówić, bo wiem, że trochę tych zębów do zrobienia jest.
     
  4. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    Jak masz słodką krew to nie problem. :D

    Ja mam zdrowe ząbeczki. :D
     
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No ja wiem, że muszę sporo zrobić, bo tak mi wyleczyli, że zaraz znowu problem z tymi samymi zębami....
     
  6. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    Też nic dzisiaj nie było do robienia, tylko piaskowanie na szczęście... Chociaż zastanawiam się, czy nie lepsze krótkie ukłucie zastrzyku ze znieczuleniem i dźwięk wiertła od tej machiny piaskarskiej... O_O
     
  7. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    Nie miałam nigdy piaskowania, a tym bardziej leczenia kanałowego. :D
    Nie wiem jak to tam jest. xD
     
  8. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    Olcia, to masz wielkie szczęście. Zdrowe zęby to skarb :)
     
  9. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ja jak już chodzę do zęboroba to zazwyczaj mam robione bez znieczulenia, nawet jak kanałowo miałam leczone to bez znieczulenia. Tylko raz pamiętam, że żałowałam, że nie dostałam znieczulenia ( taka znajoma dentystka, jak tylko wlazłam to powiedziała najodważniejsza z rodziny przyszła, więc nie dajemy znieczulenia), a ona wierciła, wierciła i wierciła, ja zwijałam się z bólu, łzy w oczach, pazury w fotel wbite, ale jakoś dotrwałam do końca....

    Ola ja kanałowe akurat raz miałam, nic strasznego, przynajmniej dla mnie
     
  10. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    Dziwnie to zabrzmi, ale zawdzięczam to gumom do żucia. :D

    Kanałowe na żywca to masakra. :D Ja miałam wycinanie znamienia na żywca, bo znieczulenie nie działało.
     
  11. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ale, że jak? :eek:o_O
    Ola kanałowe na żywca nie jest takie straszne, przeżyłam to i nawet nie bolało za bardzo, jak ukłucie komara.
     
  12. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    To też ma wpływ - wytwarzanie ciągłe śliny dzięki żuciu gumy. Ale myślę, że największy wpływ mają tutaj geny ;) Kto u Ciebie miał takie zdrowe zęby?
     
  13. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    Zawsze po jedzeniu żuje gumę. Od prawie 7 lat nie leczę zębów, bo mam zdrowe.
     
  14. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No to farciara, ja non stop muszę leczyć...
     
  15. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    Nie. U mnie ciągle chodzą i leczą zęby.
     
  16. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    To jesteś ewenementem medycznym, Olcia :D
     
  17. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No to tym bardziej masz farta, u mnie tylko brat nie leczy nigdy zębów, raz miał korzenie wyrywane, dopiero kilka lat temu pierwszy raz w ogóle zęba leczył..a tak to w życiu nie musiał
     
  18. caharin2

    caharin2 Wielki mistrz forum

    Ale jak to - na żywca? O_O Do mnie z wiertłem bez znieczulenia nie podchodzą. I jeszcze miejsce ukłucia galaretką truskawkową muszą smarować tą znieczulającą... O_O
     
  19. -niki66-

    -niki66- Nadzorca forum

    Ta tylko żeby mi nie chcieli jakiś testów robić. xD
    Mam jeden defekt z ząbkiem. :D
    Jeszcze w podstawówce pojawiła mi się czarna kropeczka na ząbku, ale nie było sensu rozwiercać zęba dla kropeczki 2 milimetrowej więc nic nie robiliśmy z tym. Do dziś nic się nie zmieniło. Próchnica nie rozwija się. xD
    W sumie grzyby na mnie też nie rosna jak robiliśmy testy na mykologii, to u reszty urosły, a u mnie nie. xD


    No to też ma dobrze. :D
     
  20. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Normalnie na żywca, znieczulenie miałam w życiu może 2 albo 3 razy robione, normalnie to na żywca idą. Twarda jestem xD